Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? fórum

Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Klarika5)
2010. febr. 7. 07:58
Pedig nem adott rossz ötletet, de ez csak akkor kivitelezhető ha a pasi se tud az egészről semmit. Csakhogy ezt nem fog kiderülni.
2010. febr. 7. 07:51
emeltfővel kéne kiszállni, nem lealacsonyodni a csaj szintjére, de valahogy rá kéne vezetni a pasit hogy mi is történt, meg hogy erről mit gondol, mert ha ő is benne van, én őt osztanám ki nagyon -hogy a gyereked anyja ezt érdemli?- stb
18. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Valvas)
2010. febr. 7. 07:48
Hogy jött rá erre az átverésre a barátnőd? Leírnád?
17. klarika5 (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 7. 07:44
De Adél, akkor ő különb volna, mint az éretlen barátnő?Ebből emelt fővel kellene kimászni. Átverték, ez tény, de tanul belőle. Az ex meg rájön előbb-utóbb, hogy kit választott.
2010. febr. 7. 07:41
Szóból ért az ember, én biztosan személyesen igazítanám el.
15. adel07 (válaszként erre: 13. - Valvas)
2010. febr. 7. 07:37

Ha az ex nem tud rólla akkor lehetne abban a témában tovább menni.

Írna neki a barátnőd,hogy bizonytalan érzelmileg mert újra felbukkant az ex pasija aki megunta az új barátnőjét és vissza akarja őt kapni,mindig hívja telón e-maileket küld neki találkozni akar vele stb.

14. féknyom (válaszként erre: 3. - Valvas)
2010. febr. 7. 07:35
Nyugtáznám magamban, hogy rossz végére álltam a rudinak, és megpróbálnék tanulni az esetből, ennyit...
13. valvas (válaszként erre: 12. - Kírakitti)
2010. febr. 7. 07:32
A barátnőm 32 éves, az ex-je szintén, a kedves új barátnő pedig 22 éves. Abban biztos a barátnőm,hogy most még tuti nem tud erről az ex.
12. kírakitti (válaszként erre: 11. - SzeszakAdri)
2010. febr. 7. 07:26
nagyon fiatalok nem lehetnének, mrt 7 éves a gyerekük, legalábbis én így értelmeztem, vagy csak srác nagyon gyerekes,
2010. febr. 7. 07:23
Már csak arra tudok gondolni, hogy olyan fiatalok, amikor ez a húzás a haverok szemében dicsőség!
2010. febr. 7. 07:20
Én még húznám ezt a dolgot, és a végén úgy alakítanám hogy minden kiderüljön az "ex" számára is, hátha szégyenben maradna a nő... de ez nagyban függ az ex hozzáállásától is...
9. SzeszakAdri (válaszként erre: 4. - Valvas)
2010. febr. 7. 07:19
Ez az aljasság ne-továbbja! Mi történt közöttük, amire az expasi ezt a roppant megalázó folytatást választotta? Mert hogy tud róla, abban biztos vagyok, és hogy belement, azt messzemenőkig aljasságnak tartom. Hogy tud egy férfi ilyet tenni az exével? Mert hogy az új barátnő képes rá, azt nem kétlem, de egy férfi?! Ha valaha is érzett a nő iránt valamit, hogy lehet képes erre?! A férfiak valóban ilyen tuskók?! Hány évesek?
2010. febr. 7. 06:59
Szerintem ne menjen az adok-kapokba. Egyszerűen, finoman zárja le a kapcsolatot. Ne mondjon semmit, csak annyit, kösz. de nem érzem magam nyitottnak új kapcsolatra.Nyelje le, és ne árulja el, hogy rájött. Így is röhögnek rajta, de legalább azt kell gondolniuk, hogy a tervük nem érte el a célt. Én nem mennék egymás sározásába, esetleg a barátnőd húzná a rövidebbet. Máskor legyen óvatosabb.
7. valvas (válaszként erre: 6. - F8db0709b8)
2010. febr. 7. 06:43

Igen, mindenképpen, de mégis milyen módszerrel? Még nem tudja a luvnya, hogy barátnőm mindent tud.. :P

Baromira ki vagyok akadva, nagyon szeretnék neki segíteni..

2010. febr. 7. 06:33
Én visszavágnék:)
5. Rozália (válaszként erre: 4. - Valvas)
2010. febr. 7. 06:33
Elhiszem, de az igazit nem a neten kell keresni... Mindenki azt mond magáról, amit akar és olyan képet tesz fel, amilyet akar. Nem árt az óvatosság.
4. valvas (válaszként erre: 2. - Rozália)
2010. febr. 7. 06:28

A legjobb barátnőmet! Tegnap este derült ki az igazság, hogy az a szívdöglesztő pasi nem is létezik, hanem az exének a barátnője szórakozott csak. :(

Nagyon el van keseredve...

2010. febr. 7. 06:26
Mit tennél, ha elváltként, 7 éves gyerekkel keresve az igazit, kiderülne, hogy a volt párod barátnője egy kitalált férfi adatlapjával elkezd udvarolni,beférkőzni a bizalmadba, majd jókat röhögni a barátaival??
2010. febr. 7. 06:26
Mivel vertek át?
2010. febr. 7. 06:23
Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook