Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? fórum

Mit tennél, ha egy kemény iwiw-es átverés áldozata lennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 7. 09:33
Aki ilyen dologgal "játszik" az egy pszichopata.
2010. febr. 7. 09:28

Na azé írok valami értelmeset is ne csak beszóljak!


Remélem a topic indító " barátnője ", a topic indító és mindenki aki jól elolvassa tanul majd az esetből, és csak akkor kezd akármibe is amikor már érzi a másik ízét bűzét mert akkor talán valóságos a pasi. Mondjuk itt még mindig van egy olyan buktató, hogy a messziről jött ember és a netes pasi azt mond amit akar, illetve amit az éppen aktuális áldozat hallani akar. Sajna mostanság felhígult a net így sok sok netfarkas ácsingózik a net és chattehenekre.

2010. febr. 7. 09:20

:) ja és nekem egyszer az ismerősöm ismerősének az ismerőse kiment a konyhába megreggeliztem utána elmosogattam ... de még a véletlen sem én voltam. :)))


puszázom aki érti!

47. 5e03fd4701 (válaszként erre: 46. - D541350465)
2010. febr. 7. 09:16
Yól mondod akár én is mondthattam volna ha nem a dominózós nickkel szólok be! :D
2010. febr. 7. 09:14
Aki személyes kapcsolatfelvétel netán találkozás nélkül kezd kinyílni sőt szeretni egy emberkét szerintem meg is érdemli. Habár az egyedüllét nagy úr, de hát ennyire?
45. bige (válaszként erre: 30. - Féknyom)
2010. febr. 7. 09:12

egyetértek. emelt fővel akkor tud távozni, ha nem süllyed le a szintjére.

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal"

Aki ilyenre képes, az elég gonosz. Ha a barátnőd nem vérbeli profi-gonosz, akkor nem fog nyerni. hagynám a fenébe szó nélkül.


A barátnődnek marad annyi, hogy a csaj értetlenkedni fog , hogy most mi van, de nem kap választ

44. Luijza
2010. febr. 7. 09:11
Szerintem nagyon durva, de hatásos csattanó lenne, ha a csajszi úgy szakítani a "pasival" hogy sajnos összejött az exével!
43. tücsimücsi (válaszként erre: 42. - Noncsi18)
2010. febr. 7. 09:05
szerintem lehet, talán ki is zárnák a csajt.
42. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - Valvas)
2010. febr. 7. 09:03

Gondolom, hogy el van keseredve.... :(

Szerintem ne adja fel a neten keresést, egyre többen találják meg ott a partnert.... Csak szerintem, ne mondjon el semmi bizalmasat magáról, illetve ne is élje bele magát, hogy hát ha lesz valami!!! Hanem erőltesse, hogy minél előbb találkozzanak, Ez azért is jó, mert ha élőben még se tetszik annyira akkor nincs miről beszélni, vagy lehet a stílusa nem tetszik.... illetve nincs átverés!!!


De hogy mennyire tirpák emberek vannak???!!! Mért jó nekik ha a másik szenved??!!!!.......


Amúgy ezt iwiw-nem nem lehet "jelenteni"?

41. ad65f28ec1 (válaszként erre: 40. - Ad65f28ec1)
2010. febr. 7. 08:59

Az egy dolog, hogy ők szétmentek, és nem kíváncsiak már egymásra, de közös gyerek közös felelősségük marad egy életen át. Ezen nem lehet változtatni.

Ilyen körülmények között elég bonyolult korrekt módon együttműködni a szülőknek a gyerek érdekében, ha ott pakol a csaj alá a volt pasija és a jelenlegi nőcskéje, ahol csak tud.

A csajra nagyon rá fog még járni a rúd, ha létezik igazság a Földön, de ugye ez sajnálatos módon nem így működik.


Ezért gondolom, hogy jó módszer lenne először belengetni, hogy a volt pasija (az ő jelenlegi párocskája) újra kever a barátnővel. Aztán lehúzni a srácot, hogy de jó, hogy a netes lovag ilyen jó fej, nem úgy mint az expasija, aki hűtlen, hazudozik, időnként túl sokat iszik, stb.

Aztán közölni vele végül, hogy bocs, de tipli van, mert összejött egy FÉRFIVAL, aki mindenben jobb nála, és rettentő boldogok.

A csajt meg megfogja enni az irigység és az ideg.


Tudom, nagyon gonosz tudok lenni, de én biztos nem hagynám ki ezt a ziccert, hasonló szituációban nagyon jókat szórakoznék a kiscsaj kontójára.

Sőt: milyen kár, hogy nem ismer olyat, aki fel tudja törni az iwiw adatlapját... az lenne csak az igazi buli. :PPP

40. ad65f28ec1 (válaszként erre: 34. - 97c5294a47)
2010. febr. 7. 08:52

Nem azt mondtam, hogy belerángatja, de egy ilyen "apuka" nem sokáig tarthat számot a saját gyereke érdeklődésére.

Aki ennyire nem tiszteli a gyereke anyját, nyilvánosan hülyét csinál belőle, még röhög is rajta: mit mondhat pl. akkor a csajról, ha a gyerek náluk van, miket beszélhet a jelenlegi csajával a gyerek előtt?

Ismerek én is olyan párt, ahol a volt férj (az apa) megnevezése a családban a "mocskos b..zi, f.sz, k.vapecér", és hasonlók.


Komolyan azt hiszed, hogy a gyerek ebből semmit sem vesz észre?

Valószínűleg a barátnő és az apucika drága nem épp anyucika drága megnevezéssel illeti a csajt akkor sem, ha a közös gyerek hallótávolságon belül van. Ez pedig komoly fegyvertény lehet a bíróság előtt.

A gyereket (tudtommal) nem kényszeríthetik, hogy menjen az apjához, ha ő semmiképp sem akar, mert rossz tapasztalatai vannak.


Kb. hasonló okokból nem láttam 10 éves korom óta "az édes jó apucikámat", mert ennyi voltam, amikor közöltem vele, hogy többé nem vagyok kíváncsi rá. (Igaz, akkor ő már nem fizetett gyerektartást, tehát nem volt ilyen következménye a dolognak.) Ezt azóta sem bántam meg.

Ne csodálkozzon a pasi, ha hasonló okokból a gyereke egyszer közli vele, hogy aki így bánik az anyjával, az neki nem apja többé. Nem hülye ám egy 7-8 éves gyerek.

Csajok jönnek-mennek, de elvileg, normális esetben a szülő-gyerek kapcsolat egy életre szólna.

Ebbe, SZVSZ, a pasi most brutális módon belerondított.

Legalább is legjobb esetben is mélyen megvetendőnek tartom, ha valaki több évi együtt élés után képes ilyet tenni a gyereke anyjával.

Nagyon-nagyon gáz az ürge.

2010. febr. 7. 08:51

ha már aq barátnőd társat akar magának, kkor zárja le a múltat, saját maga regeljen be egy társkeresőre, ha már neten akar keresgélni párt(ami nem lehetetlen), olyan névvel, amilyet csak ő tud, nem kell ott se megadni a hivtalos nevet, lehet egy nick..stb. És majd neki irogatnak, v ő írjon valakinek. Így kevesebb az esélye annak, hogy az ex párja írogat neki, meg szivatják, mert nagyon sok társkeri létezik, és nemhinném h vennék a fáradtságot azért, h beregeljenek mindenhová és megkeressék a barinődet.

Az iwiw és az egyéb közösségi oldalak pont ezért nem jók, mert sok adat fent van, sok ismerősökkel, és könnyű a szivatás esélye.

38. 89b99f816e (válaszként erre: 30. - Féknyom)
2010. febr. 7. 08:51
Még nem, még kijavíthatja. Amúgy meg mindenki bedőlt volna. Bár nekem eszembe nem jutna ismerkedni ilyen helyeken.
37. 51cb72b771 (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 7. 08:51

Én ezt csinálnám. :) VAgy kitalálnék egy sármosabb, gazdagabb pasast, képpel, mindennel és közölném, hogy akadt nála jobb parti is! :) Akárhogy is, de főjjön a levében a kis dög!

Egyébként ezt nagyon szemét dolognak tartom és az ilyen p.cs.król meg van a véleményem elég keményen! legszívesebben a szemük kapanám ki és jól megaláznám őket! NEkem is volt dolgom már hasonló kis r.b.vel!

2010. febr. 7. 08:50
Klarika5 megoldását javaslom én is. Ha vissza akarnátok vágni, olyan dolgokba keveredhettek, amiket elképzelni sem tudtok így előtte. Az ármánykodás soha nem vezet jóra. Szépen le kell rázni a lovagot, mégpedig azzal, hogy megismert a hölgy valaki mást és úgy néz ki, ő a befutó.
35. ad65f28ec1 (válaszként erre: 28. - Bnedora)
2010. febr. 7. 08:44

Sokan nem gondolnak arra, hogy milyen visszaélésekre ad lehetőséget az ilyen adatlap, csak ha a maguk kárán megtanulták.

Alapvetően nem lenne rossz az iwiw sem, de pont az ilyen kamuzások és átverések miatt lesz hiteltelen.

34. 97c5294a47 (válaszként erre: 27. - Ad65f28ec1)
2010. febr. 7. 08:44

Ez nem igaz, sokra nem megy az ember ilyenekkel egy per során. Abból indulnak ki a hatóságok, hogy a másik szülőnek is ugyanugy joga van a gyerekéhez, ettől eltiltani nem fogják.

ÉS NEM SZABAD A GYEREKET BELEVONNI, ÉS FELHASZNÁLNI A KÉT SZÜLŐ KÖZÖTTI VISZÁLYBAN, ÍGY IS A GYEREK SZÍVJA A LEGTÖBBET.

33. hajcihő (válaszként erre: 31. - Hajcihő)
2010. febr. 7. 08:42
lesz
2010. febr. 7. 08:41

Ez azt jelenti hogy sem az ex, sem pedig az új nő nem tud túl lenni a múlton, ez az ő szegénységi bizonyítványuk DE sokan vannak így, hogy képtelenek túllépni a múlton, képtelenek belenyugodni, hogy az elhagyott fél tud élni nélkülük is.


Én nem mennék bele ilyen kicsinyes dolgokba. Nem süllyednék le az ő szintjükre. Tapasztalatból mondom, nálam is ez van, hogy sem a volt férje, sem az asszonykája nem tud túllépni hogy én és a gyerek vagyunk valahol.

Nekem is volt iwiwen próbálkozás, de mivel gyanakvó voltam egyből hárítottam a dolgot, hogy köszi de nem akarok kapcsolatot.


De ez már megtörtént a barátnődnél. Az a baj hogy nem tudni miket oszott meg a titkos udvarlóval, nem biztos hogy ebből a szituból jól ki tudna jönni, azért a másik fél sem hülye, tudni fogják hogy ti tudtok valamit.


Valami olyasmit kéne írni a titkos pasinak, amivel tudja őket bosszantani. Talán: én igaziból még mindig szeretem a volt férjemet, és titkon reménykedem hogy visszajön hozzánk.

Talán ez bosszantaná az új nőt, de valszeg inkább az jönne le hogy mekkora luzer a barátnőd, hogy még reménykedik. De az biztos hogy zavarná az új lányzot.

Vagy van egy jobb ötletem. Kezdjétek el írni a titkos pasinak, hogy volt itt a volt férj, és egész normális volt, meg ilyenek, ha már ők ezt csinálják, akkor ti meg kezdjétek ugy feltüntetni a volt férjet hogy az bosszantsa az új barátnőt....


Alapjában egyik sem jó megoldás. A legjobb lenne lezárni, de ha mindneképp bosszut akartok, akkor ugy csináljátok hogy az új barátnő érezze magát szarul, és legyen féltékeny meg miegyéb.. ESsen a saját csapdájába. De ez tényleg az ő primitiv kicsinyes gondolkozásuk hogy ilyeneket tesznek. Töltes el a barátnődet a tudat, hogy ő a nyertes fél, hisz foglalkoznak vele, nem tudnak túl lenni a múlton a barmok :)

31. hajcihő (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 7. 08:39
Szerintem is ezzel lehetne visszaszúrni,hogy az ex újra ostromolja a barátnődet!Már előre sajnálom a pasit,mit fog ez kapni!??A luvnyának biztos lesz ötlete erre is!De hát ez van mikor valakinek feltékeny pi..a lsz az új választottja!
30. féknyom (válaszként erre: 24. - 89b99f816e)
2010. febr. 7. 08:35
Ez már történelem, már megmutatta, hogy lehet.
2010. febr. 7. 08:32
Szerintem nem kell lesüllyedni az ő szintjére.. Hagyni kell a francba. Ha meg röhög, akkor csak röhögjön, ha ez jól esik neki.
2010. febr. 7. 08:30

Ezen nincs mit csodálkozni, hasonló esetet én is tudnék mondani, ez a technika bosszúja. Sokszor kinyilvánítottam már véleményemet azzal kapcsolatban, hogy miért regisztrálnak emberek más néven, miért nem tüntetnek fel adatokat magunkról. Többek között ezért is. Mondjuk az iwiw egy kicsit más, mert az valóban a barátok összegyűjtéséről szólna..., de már az sem az igazi. Túl sok lehetőséget nyitnak a tagoknak, sőt majdnem erőszakosan kérik tőlük a személyi azonososságukat (bejelölt társaikkal milyen kapcsolatban vannak, kivel mikor mit csinálnak). Ez már túlzás...

Ehhez hasonló esetek bárkivel előfordulhatnak rosszindulatú emberek miatt.

27. ad65f28ec1 (válaszként erre: 21. - Valvas)
2010. febr. 7. 08:27

Jaaa, hát ha az exe is tud róla, akkor az a minimum, hogy megkérdezném, hogy mit szól hozzá, ha a gyereke is megtudja, hogy apuci ilyen kedves dolgokkal szórakozik, és esetleg az életben többé nem lesz kíváncsi a pofázmányára, viszont egy gyerektartásért folyó perben igen komoly fegyvertény lesz az elmentett levelezés a bíróság előtt.

Pfff, ekkora egy sz.r alakot, nem igaz...:(((

26. ad65f28ec1 (válaszként erre: 7. - Valvas)
2010. febr. 7. 08:21

Nem tudom, mennyire jó "módszer", de esetleg a kitalált pasit ejthetné egy kitalált történettel.

Mondja azt, hogy nem lehet köztük semmi, mert összejött álmai lovagjával, aki jóképű, gazdag, de nem mondhatja meg, hogy konkrétan kicsoda, mert még híres is.

Hadd irigykedjen a szipirtyó, hogy milyen jó pasit sikerült leakasztania, miközben neki csak egy ex jutott.

Esetleg ezt megfejelhetné azzal, hogy előtte még egy kicsit panaszkodik a volt pasijára.

Óóó, milyen jó, hogy ilyen megértő vagy, nem úgy mint előző barátom, akiről most derült ki, hogy folyton félrelép, eltitkolja a fizetése egy részét, régen alkoholista volt, vagy drogos, esetleg van egy-két eltitkolt, balkézről született gyereke. Hadd főjön a feje, hogy milyen férfival hozta össze a sors.

Aztán jöhet a híres-gazdag lovag, aki miatt dobja a "kitalált pasit".


(Esetleg az ultraerős szívatás lenne, ha megírná neki, hogy bocs, de nem lehet köztük semmi, mert egy hete újra összejött a volt pasijával, és újra fellángolt a szerelem. Nem tudom, mennyire akarja a volt barátját is belerángatni, de a jelenlegi barátnője vagy lenyeli ezt a jó nagy békát, vagy kénytelen elmesélni, honnan van az infoja, és akkor elszámolhat a kiscsaj azzal is, mivel szórakozik mostanában.)


Szerintem valami hasonlót kéne kitalálni, hogy visszafelé süljön el a gonoszkodása, ne nagyon legyen min röhögnie.

25. 89b99f816e (válaszként erre: 22. - Valvas)
2010. febr. 7. 08:20
Akkor ezek szerint az ex is benne van...
24. 89b99f816e (válaszként erre: 19. - Kírakitti)
2010. febr. 7. 08:20
Ez nem visszavágás. Igenis mutassa meg, hogy nem lehet hülyére venni! Nem ugyanaz a szint lenne...
23. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 15. - Adel07)
2010. febr. 7. 08:12
Ezt tényleg jó ötletnek tartom!:-))
22. valvas (válaszként erre: 18. - Tücsimücsi)
2010. febr. 7. 08:06
Nos, az ex tegnap állított be hozzá, és olyan hallott véleményekre (amiket csak ők ketten tudtak) kért magyarázatot, amit bizony csak az "online" lovagnak írt meg az én butuska barátnőm. A hidegvizes vödör után hívott engem kétségbeesetten, hogy itt valami nagyon nem stimm. . . És így lett megkérdezve az iwiw-es meghívót küldő személy, hogy ki kérte tőle azt annak idején. És ekkor hangzott el a név. . .
21. valvas
2010. febr. 7. 08:00
Nos, az ex tegnap állított be hozzá, és olyan hallott véleményekre (amiket csak ők ketten tudtak) kért magyarázatot, amit bizony csak az "online" lovagnak írt meg az én butuska barátnőm. A hidegvizes vödör után hívott engem kétségbeesetten, hogy itt valami nagyon nem stimm... És így lett megkérdezve az iwiw-es meghívót küldő személy, hogy ki kérte tőle azt annak idején. És ekkor hangzott el a név...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook