Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tennél, ha az orvosod vélhetően félreértette az általad elmondottakat? fórum

Mit tennél, ha az orvosod vélhetően félreértette az általad elmondottakat? (tudásbázis kérdés)


8. kisj
2014. jún. 13. 19:57

Erre csak azt tudom mondani, hogy most küldött el a nődokim mammográfiára és azt írta rá a beutalóra, hogy "emlő fájdalom".

Fájnak a francnak, de eszem árában se volt szóvá tenni, mert azt gondoltam, hogy valami indokra volt szüksége.

2014. jún. 12. 06:33
Örülj neki, hogy elküldtek hormonvizsgálatra. Nem olcsó vizsgálat és a dokinak baja is lehet belőle, ha indokolatlanul küld rá beteget. Olyankor marad a fizetős labor hormononként 2000-ért.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Mtyo)
2014. jún. 12. 06:02

Ezt írta, de ez nem jelenti azt, hogy félre értette. Lehet azért írta így, mert csak ez esetben indokolt a hormonvizsgálat. A hormon vizsgálatot valóban szokták kötni a menzeszhez.


Egyszer a szemész azt írta rá a papíromra a diagnozishoz, hogy szemevüget szeretne...szeretne a fene, de ha nem látok, akkor mit csináljak? Persze később felírták a szemüveget, amit meg is csináltattam 55 eFt-ért, de felesleges pénzkidobás volt, mert jobban látok nélküle...

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Mtyo)
2014. jún. 11. 21:58

Nem, nem kezeltek fére, de volt két esetem amikor szóvá tettem a "helyzetet" az intézetvezető főorvosnál és a betegjogi képviselőnél

Nehogymár hülyeségeket irogasson a kórlapodra!


Hány esetet is mutatott a tv. az utóbbi időkben, amikor hülye volt az orvos?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mtyo)
2014. jún. 11. 21:51
Keresd. Vagy hívd fel.
2014. jún. 11. 19:54
hát, menj el a hormonvizsgálatra, abból baj nem lehet. aztán a lelettel úgyis vissza kell menned a dokihoz, akkor konzultálsz vele részletesebben a tüneteidről.
2. Mtyo
2014. jún. 11. 19:47
Kerlek szoljatok hozzam
1. Mtyo
2014. jún. 11. 19:28

Kezeltek mar felre teged?

A dokim rosszul eltermezte az altalam elmondottakat. Szabalyos ciklusom helyett szabalytalant irt le es arra kert, h menzesz kozben menjek hormonvizsgalatra. De ezt en nem igy tudom es a ciklusom is szabalyos. Szerintetek felkeressem ujra? Mert a kornyezetemben mindenki mast mond.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook