Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha 26 év távlatából mocskolódna az exed exe? fórum

Mit tennél, ha 26 év távlatából mocskolódna az exed exe? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. szept. 1. 19:20

hagynám.

semmivel nem lehet jobban felbosszantani valakit, mintha szóra sem méltatod :)

45. Donyta (válaszként erre: 44. - Smudlaagi54)
2008. okt. 8. 09:57

Szia Smudlaagi!

Lehet, hogy igazad van, és képes megtenni még ezt is!

Beteg szegénykém, csak mások ezt nem tudják...

Mióta én valamennyire megismertem, (sajnos) már valami bűzlött nála úgy a feje táján, de a család is későn vette észre! Itt csak annyiból kellemetlen, hogy rám keresett az iwiwen keresztül és képes volt idejönni piszkoskodni. Ebből is látszik milyen seggfej, hogy nem is gondolta, könnyen rájövök a szövegeiből, ki is ő!

2008. okt. 8. 09:52

Szia Donyta!Ezen bármit teszel változtatni nem tudsz.Jusson ilyenkor az eszedbe,hogy nagy az isten állatkertje,és alacsony a kerítés.

Legközelebb meg lehet,hogy valamelyik óvodás társának ír,mert annak idején elvette tőle a homokozó lapátját!

43. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - Donyta)
2008. okt. 5. 00:23
Legyen a Tiéd is mindig nagyon szép, és felejts el minden bántást, legyen erőd mindenből ilyen gyorsan és bátran kimászni.
42. Donyta
2008. okt. 4. 07:11

Nagyon köszönöm Mindenkinek aki itt is mellettem volt, és segített az ijedtségemből kizökkenteni!

Már túl vagyok rajta, remélem nem kapok több hírt felőle!


Legyen nagyon szép a mai napotok!

Köszönet: Dony

2008. okt. 3. 18:50

Sziasztok, jöttem, ahogy ígértem és mit látok, ahogy gondoltam sokan állnak melletted és próbálnak, ahogy olvasom, talán sikerrel is, megnyugtatni.


Beszélgetni azt lehet, de erről a gonosz nőről több szó nem is essék, hiszen meg sem érdemli.

Még a végén boldog lesz, hogy ennyit foglalkozunk vele. Lehet csak ezt akarta elérni, mert neki nincsenek barátai?

40. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 38. - D0860dee94)
2008. okt. 3. 18:42

gondolj inkább arra, hogy mennyien szeretnek téged!

sokkal többen!!!!!!!!!

2008. okt. 3. 17:19
Semmit. Nem foglalkoznék ezzel.
38. d0860dee94 (válaszként erre: 37. - Donyta)
2008. okt. 3. 16:31
akkor meg túl kell lépni rajta, meg kiszellőztetni utána, hogy "szaga se maradjon" :D
37. Donyta (válaszként erre: 36. - D0860dee94)
2008. okt. 3. 16:20
Igen, annyira, hogy eldobandó!
2008. okt. 3. 16:07

én röhögnék a pofijába!

sztem Te is tedd ezt!

26 év?

Odakozmált?! :)

35. Donyta (válaszként erre: 33. - Silvercat)
2008. okt. 3. 14:45
Öntitek belém a lelket. Puszi Mindenkinek!
34. Donyta (válaszként erre: 29. - 3afdbd21b7)
2008. okt. 3. 14:44

Aranyosak vagytok, valóban mindenkinek köszi a nyugtatást! Kicsit még van bennem egy kis félsz attól, hogy megint itt lesz és ki tudja miket hord össze! Bár szinte semmit nem is tud rólam/unk mégis látjátok, hogy mocskolódott. Sosem bántottam egy szóval sem, bár láttam régóta, hogy létezik. Mégsem reagáltam felé..

Egyébként a lányom is pont ezt írta vissza, hogy ne foglalkozzam vele. Jó amit megírtam neki, nem sértő mégis benne a lényeg, és ne alacsonyodjak le hozzá!


Köszönöm!

33. silvercat (válaszként erre: 23. - Donyta)
2008. okt. 3. 14:41
Elolvastam a szócsatákat amiket vele folytattál.Kultúráltan,de mégis határozottan ösztottad ki a a buta nőszemélyt!Minden szaváról süt egyébként a primitívség.Ügyes voltál!
32. Donyta (válaszként erre: 27. - 4b6a2525df)
2008. okt. 3. 14:40

Mersy


Marcsának hívják eredeti néven.

Már nem létező név. e ma még regizhet másikkal, főleg, hogy írtam neki a levelet!

31. Donyta (válaszként erre: 25. - Ada12)
2008. okt. 3. 14:39

Legalább 15-20 hsz-sa volt. Nem csak az az egy amit betettem magamhoz! Már annyira kiakasztott, hogy azt sem tudtam mit tegyek!? Azóta elolvasta a levelem az iwiw-en és törölte onnan magát. Az hitte sztem, hogy álnéven nem jövök rá ki is ő! Tévedett.

De nagyon köszönöm a válaszokat! Már nyugszom, de azért ott a kisördög...

30. Donyta (válaszként erre: 24. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. okt. 3. 14:36
Köszönöm. Remélem vannak dolgok valóban amiket én tudok jobban! Legyen az bármi jó, v. kevésbé jó.
2008. okt. 3. 14:16

Szerintem próbálj rajta túl lépni és ne alacsonyodj le a ő szintjére, vagyis ne vedd fel a kesztűt. Ezzel a bunkó beszólásaival csak magát járatja le és nem téged, nyugi!!!

Lehet nem működik jól a kapcsolata, vagy nincs is neki és azért piszkálódik újra, bármennyire is bánt ne engedd, hogy feltépje a régi sebeket.

Ugyanezt én is átéltem már, bár nem ennyi év után, akkor is hasonlóan cselekedtem és leszállt rólam egy idő után.

Egy ilyen nőszemély nem ér annyit, hogy felbosszantsd magad:))

28. Ada12
2008. okt. 3. 12:38
Mersy de már nem találod meg
27. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Donyta)
2008. okt. 3. 12:38
ÉS MILYEN NÉVEN REGIZETT?
26. Ada12
2008. okt. 3. 12:32
Mármint az összes hozzászólását
25. Ada12
2008. okt. 3. 12:31
Szerintem ne aggódj, amiatt, h mit gondolnak. Mindig az számít, Te mit gondolsz, hogy érzed Magad. Elolvastam a hsz-t, de szerintem ez nem tesz Téged kevesebbé, sőt...
2008. okt. 3. 12:29

próbálj a jövődre koncentrálni, ami elmúlt az elmúlt!

valamit lehet jobban tudsz, és ezt az exed tudtára adta!!!!

CSillapodj le, nyugodj meg, mert attól nem lesz jobb hogy felidegesíted magad!!!!!!!

23. Donyta (válaszként erre: 6. - Lufi)
2008. okt. 3. 12:19
Lehet, hogy még anno kellett volna megtépnem. Nem tettem, de miért ennyi idő után mocskol, nem tudom? Neki nem hinném, hogy bármiben is ártottam volna valaha. Kerültem mint a forró kását. Állítólag féltékeny rám.. De hol van már ami volt? Nem értem, mi a fene ütött bele? De lesz...m, nem érdekel. Már csillapodom. Jó volt ez a kis lelki együttérzés. Köszönöm, és pusszancs Nektek érte!
22. Donyta (válaszként erre: 20. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 12:15
Köszi Boszi! Vigyázz a seprűddel, jól kormányozz vele!
21. Donyta (válaszként erre: 19. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 12:14
Nagyon aranyos vagy, hogy így segítesz a többiekkel együtt. Jó érzés és kezdem jobban is érezni magam tőle! Reggel kissé meglepődve és ijedten kapkodtam bele a volt hsz-ba, hogy milyen szövegeket kell lenyelnem? Na mind1, túl teszem magam ezen, és lépek tovább. A többiekben meg ugyanúgy megvan a bizalma, s remélem én sem veszítettem belőle!
2008. okt. 3. 12:13

Elreppentem, nevemhez híven, de most a nagyobb seprűmmel és csak későn jövök, úgy, mittudoménmikor. :)


Addig is beszélgessetek és bíztassátok kis társunkat, sok jóval. :) Puszi, Boszi.

19. Katinkaboszi (válaszként erre: 15. - Donyta)
2008. okt. 3. 12:11

Aki már megismert és egyetlen rossz szájízű, vagy kellemetlen beszólást hallott, nem fog ellened fordulni.

Elkönyveli az illetőt stupid nőcinek és kész.

Aki pedig az ő szavának hisz, annak úgy kell.


Most itt segítünk Neked jó páran rendbejönni és egyenesbe hozni ismét az életedet, ezzel törődj, a másikkal NE!

18. Donyta (válaszként erre: 16. - Pemete)
2008. okt. 3. 12:06
Értettem így is! Köszi!
17. Donyta (válaszként erre: 14. - Pemete)
2008. okt. 3. 12:05
OK, köszi, megpróbálom lenyelni a brekkancsot!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook