Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, akkor ha a szomszédod kezet emel rád, mert az ötéves gyerekeid napközben a blokk körül játszanak? fórum

Mit tennél, akkor ha a szomszédod kezet emel rád, mert az ötéves gyerekeid napközben a blokk körül játszanak? (beszélgetős fórum)

1 2
26. zumbi (válaszként erre: 24. - Szemmelver)
2009. júl. 3. 12:18
magamban már lezártam, de azt végképp nem tudom meg emészteni, hogy milyen emberek vannak, az ilyen magát sem birja. Egésznap hárman csukott ablak mögött ülnek, a nap nem látja őket sápadtak mint a fal, de azt nem viseleik, ha vki jól érzi magát
25. zumbi (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2009. júl. 3. 12:16

teljesen igazad van neked, csak ahhoz két ember kell, aki csak annyi teret enged magának amig leorditja a másikot és utána már eltünt, azzal hogy köss kompromisszumot?.


eszembe sincs "köpködni" mert sajnos annál lelkisebb vagyok.

Csak sokszor látom az embereket, akik ránéznek a gyerkekere és mosolyra fakadnak, őt a kedvest pont az idegesiti amitől még mosolyoghatna is.

A kocsizúgás miért nem zavarja épp elég van az utcában, de ő most a gyermekzsivajra fókuszál

Az biztos, ha rákattanunk vmire könnyen meg bolundulunk, ezzel tisztába vagyok.

24. szemmelver (válaszként erre: 23. - Zumbi)
2009. júl. 3. 12:14

értem! akkor meg ne foglalkozz vele!

nem tehet semmit, a gyerekeknek meg joga van játszani és pont

23. zumbi (válaszként erre: 21. - Szemmelver)
2009. júl. 3. 12:10
hidd el volt aki jobb helyre is küldte
22. emagdi (válaszként erre: 20. - Zumbi)
2009. júl. 3. 12:06

akárhogyan is magyarázod, megoldás csak az, ha valamilyen kompromisszumot tudsz kötni azzal a szomszédoddal. normális hangnemben, hiszen valószínűleg mindkettőtöknek igaza van valahol.


persze "köpködhetitek" is egymást még évekig, de nem hiszem hogy ez jó lenne neked, vagy a gyerekeidnek.

21. szemmelver (válaszként erre: 20. - Zumbi)
2009. júl. 3. 12:01
én elküldeném a jó anyjába egy öregek otthonába!
20. zumbi (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2009. júl. 3. 11:59

azért két ötéves kislányban már nem hiszem, hogy volna annyi rafináltság, hogy cukkoljanak vkit, ők még nem tartanak itt


a tömbház körül rollereznek pl és néha egymás után kiabálnak


akkor sose szólt a hitvány ember amikor felnőtt is ott volt, ha netán lett volna példa rá, akkor kikiabált az ablakon és mire bárki is megszólalhatott volna akkorra már becsukta az ablakot

-civilizáltan meg mondani ? Kinek?


-akkor vannak a blokk körül, amikor nem tudunk menni velük a játszótérre, mert ugye nekünk még más dolgunk is akad,de nekem az 5 évest még nem sikerült meg kössem, ha vkinek van erre módszere ossza meg


Ami nyugtat az az, hogy ez az ember 30 évvel ezelőtt is ezt csinálta a lakók gyermekivel, holott neki is van kettő, egyik mellettük oregedett meg, a másik meg nem tartja a kapcsolatot a drága jó apával meg nagyapával, aki nem viseli el a sajátját az a másét pláne nem

19. emagdi
2009. júl. 3. 11:48

én először megnézném, hogy valóban megfelelően játszanak-e a gyerekek. (azért én el tudom képzelni, hogy direkt cukkolják a lakókat, főleg ha látják, hogy idegesítik ezzel őket:)))


utána megpróbálnék megfelelő hangnemben kommunikálni az említett szomszéddal, és megbeszélni vele, hogy a gyerekek így játszanak, szeretnéd ha nem zaklatná őket ezért, de te is megkéred a gyerekeid hogy próbáljanak csendesebben mulatni.


esetleg másik játszótérre hordanám a gyerekeket.

2009. júl. 3. 11:46
Háztömb
17. Margitnéni (válaszként erre: 15. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:44

Sziasztok! Bocsi, hogy közbeszólok, de mi az a blokk?

Egyébként én is a középre rúgásra szavazok, de nem merném megtenni, csak mérgelődnék.

16. zumbi (válaszként erre: 14. - Supin)
2009. júl. 3. 11:33
férfi, és kezet emel egy nőre, de a férjeinkkel nem áll ki a hitvány
15. zumbi (válaszként erre: 12. - Csilla80)
2009. júl. 3. 11:32

tudod amikor még szinte lelkifurdalása is van az embernek, hogy idősebb öregúr, tisztelet stb, de részéről nem jár ki a tisztelet?

És fényes nappal este 10 ig nem lehet zajongani egy közterületen? Igaz én nem blokkban nőttem fel, de a szabályokat megérdeklődtem, az én gyerekeim este 8 kor ágyban vannak, meg a közvetlen szomszéd sem panaszkodhat

14. supin (válaszként erre: 11. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:31
Én már nagyi vagyok..De ha férfi volt az illető megemelném a lábam oda középre...
13. zumbi (válaszként erre: 9. - Csilla80)
2009. júl. 3. 11:29
Sajnos ilyen emberek vannak,teljesen magam alatt vagyok, két ötéves leányka játszik a blokk előtt a maguk hevességében persze, akinek gyermeke van nem kell mondjam milyen egy ötéves gyerek a 70 éves földszinti öregurat zavarja, hogy játszótér lett a blokk előtt. Számtalanszor megszólitotta a gyermekeket, de akkor amikor a szülőket nem látta közel, annyira gerinctelen, hogy akkor nem szól amikor egy felnőtt is ott van, inkább meg félemliti a védtelen gyermeket.
12. csilla80 (válaszként erre: 11. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:27
Bocsi,hogy ezt mondom,de jol tette. Ne hagyja magat megalazni senki elott.
11. zumbi
2009. júl. 3. 11:26
Sajnos én is annyira megdöbbennék egy ilyen embertelenségen, hogy képtelen lennék meg mozdulni, na de a barátnőm volt az áldozat ő nem rettent vissza, hozza is ütött
2009. júl. 3. 11:25
Rendőröket hívni...ott elmondják, hogy feljelentést kell tenned. Ne számíts nagy dolgokra, de többet nem fogja tenni, ennyi.
9. csilla80 (válaszként erre: 4. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:25

Hogy mik vannak...

Az eszem megall...

Nemreg lattam egy idos (60 eves kb) nenit futni a tinik utan mert zajongtak a jatszoteren...

Ha az en fiam is ott lett volna,tuti cirkuszolok egy keveset... ;-)

2009. júl. 3. 11:24

A gondolataimban nekem is járt, de tudom magamról, hogy képtelen vagyok ütni. Engem nyugodtan agyon verhetnek sem ütök vissza:(


De ha Te az vagy rúgd T....!!!

7. csilla80 (válaszként erre: 2. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:22
En amilyen impulziv vagyok,tuti visszautok...
6. c2f8e79cdf (válaszként erre: 4. - Zumbi)
2009. júl. 3. 11:22
Aztán hívnám a rendőrséget/vagy a mentőket?/
2009. júl. 3. 11:21
Megkérdezném nem parancsol-e egy nyugtatót,vagy valamit ?
2009. júl. 3. 11:20
igen, az anyát meg rángassa egy az egyben
2009. júl. 3. 11:19

Mármint rád, az anyára?

Hát én biztos rendőrt hívnék. Mit képzel?

2009. júl. 3. 11:18
És a koruknak megfelelően zajosak
2009. júl. 3. 11:18
Mit tennél, akkor ha a szomszédod kezet emel rád, mert az ötéves gyerekeid napközben a blokk körül játszanak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook