Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél 1 olyan férjjel aki másnak hamarabb megtesz mindent mint a saját háztartásában? fórum

Mit tennél 1 olyan férjjel aki másnak hamarabb megtesz mindent mint a saját háztartásában? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. máj. 16. 13:50

Elmondanék neki egy viccet.


Hazajön a munkából a férj és az asszony azt mondja neki:

- Drágám elromlott a villany.

- Mi vagyok és villanyszerelő?- válaszol a férj.


Másnap megint hazajön az ember.

- Elromlott a vízcsap. -mondja az asszony.

- Mi vagyok és vizszerelő? - néz rá a férje.


Harmadik nap jön haza az ember.

- Leesett a polc drágám.-mondja a feleség.

- Mi vagyok én asztalos? -kérdezi a férje.


Negyedik nap megy haza a férj és látja, hogy jó a villany, nem csöpög a csap és fel van rakva a polc.

Megkérdi a férj.

-Drágám ki csinálta meg a villany,a vizcsapot és a polcot?

- Tudod átjött a szomszéd és mondta, hogy ő szívesen megcsinálja, ha sütök neki egy finom sütit vagy lefekszem vele.


- És sütöttél neki?-kérdezi a férj.


- Mi vagyok én cukrász? -válaszol az asszony.

14. supin (válaszként erre: 12. - Zsuzsa88)
2008. máj. 16. 13:43
Kösz ezt ki fogom próbálni.
2008. máj. 16. 13:38
Az én férjem nemrég hazajött azzal hogy menjek már le legyek szives (3 emeleten lakunk lift nincs) és segítsek már a főnökének felhozni a cuccokat a bevásárlásból aki a másodikon lakik.A főnök jelen esetben egy kifejlett férfipéldány, csak megjegyzem nekem soha nem segít a nehéz csomagokat felhozni, de azért fel tud szaladni hogy ÉN menjek le segíteni...volt néhány keresetlen szavam...
2008. máj. 16. 13:30
Én a helyedben azt csinálnám, hogy én is "elfelejtek" megbeszélt dolgokat, vagy csak elhalasztom, mert "nincs kedvem". Amikor kérdőre von, akkor meg csak széles gúnyvigyorral mondom, hogy ha te igy, akkor én is igy. (bocsi, nem otthonról netezek, nincs hosszú i-m...)
2008. máj. 16. 12:52
Csatlakozom az előttem "szólókhoz". Ha mást nem is, de legalább azt megtudtad, hogy nem csak a Te férjed "lusta" otthon. :)
2008. máj. 16. 12:49

Sokan így vannak ezzel , és ezzel Problémával nagyon sokan rendelkeznek , az a kérdés hogyha előtte megcsinálta ezzel elősegítve családi háztartást, mots mért nem mi idézte elő a változást és mi nem Hogy újra olyan legyen mint régen , mindenféleképpen lekélne ülni és megbeszélni , azután pedig komprumsomot kéne alkotni , hisz ha Másoknak segítőkész , akkor pont Neked miért nem ????

Sok sikert az ügyben --- Pongó

9. supin (válaszként erre: 6. - F9a0a36712)
2008. máj. 16. 12:41
Persze,hogy megkérem. Szerintem elég kedvesen mondom ,hogy mit kellene. A válasz ,hogy persze. Csak az a baj ,nem győzöm kivárni és végül ha olyan dolog akkor megcsinálom én. Biztos ezzel rontottam el.Rákérdezés is volt már,de ekkor mondja,hogy ő megcsinálta volna de én sietek mindennel. De ha már vártam egy hetet és még mindig semmi:... Fünyirás,fa kivágása stb. Mind olyan ami nekem már megerőltető.
2008. máj. 16. 12:08

Sajnos nem vagy egyedül ezzel, az én férjem is rohan másnak segíteni az első szóra. Tök idegeneknek is. Én hiába kérek valamit hónapokig.

Nálunk már ez a házasság rovására ment. De nem okul belőle. Most már tudom, hogy mit kellett volna tennem ezelőtt jó pár évvel.

2008. máj. 16. 12:04
szépen leülnék vele beszélgetnihogy mi is a fontossági sorrend!!!
2008. máj. 16. 12:00

Legszívesebben jól leteremteném, bár ezzel soka nem érnék el, az enyém már csakazértsem csinálna semmit.

Egyszer le kéne vele ülni beszélgetni, hogy miért cselekszik így, mik erről a gondolatai. Meg szoktad kérni a feladatokra, vagy várod, hogy magától csinálja?

Pontosítani kéne a dolgokat, mert ahányan olvassuk, annyifélét veszünk le.

2008. máj. 16. 12:00

Nálunk ugyanez volt,exanyunak füvet nyírt,stb,stb,a végén befuccsoltunk,de ha egy kicsivel több eszem lett volna,régen elküldöm oda ahonnan jött!!!!

Ja,és nemcsak exanyunak,anyóspajtásnak,meg az egész rokonságnak...én meg boldoguljak,ahogy tudok.Ha programunk volt is,minden más fontosabb volt.Az oltár előtt nem ez lett ígérve..

2008. máj. 16. 11:46
Biztosan nem tudnám szó nélkül hagyni a dolgot! Rá is kérdeznék, miért fontosabb neki ha másnak segít mint nekem?
2008. máj. 16. 11:45
Nemcsak másnak hanem másoknak!
2008. máj. 16. 11:44
igen csak jól kiosztanám
2008. máj. 16. 11:43
Mit tennél 1 olyan férjjel aki másnak hamarabb megtesz mindent mint a saját háztartásában?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook