Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetünk a ciklus alatt megjelenő "pattanással"? fórum

Mit tehetünk a ciklus alatt megjelenő "pattanással"? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 13. 23:06

Hát nem nagyon tudom mi volt ez..valószínűleg semmi köze nem volt a ciklusomhoz. A bőrgyógyász bioderma sebium habzó gélt ajánlott. Bevált.

Előtte pedig lubexylt használtam. Ezt a kettőt tudom ajánlani..

2012. jan. 1. 15:46
tegyél rá matricát és eltűnik
2012. jan. 1. 15:45
Dettó, csak nekem mindenhol olyan már. Nyakamon is kijöttek ilyenek és a mellkasomon is. De ezek olyanok, hogy ha elmúlik is, a nyoma ott van, a piros folt. Anyám azt mondta, hogy fokhagymát tegyek rá, mert hogy az használ rá valamit. Neki használt azt mondja. Valahol olvasta ezt a fokhagymás féle gyógymódot. Meg citromlé szódabikarbónával. Valami ilyesmit is mondott. De nem próbáltam még ki a fokhagymát sem. Itt az ideje már...
2012. jan. 1. 15:35
sajnos én is ebben a cipőben járok csak nálama szülés után kezdődött ez a probléma. szívesen várom én is a tippeket
2012. jan. 1. 15:26
Soha nem volt még ilyen gondom, de most oculáció alatt tele lett az arcom piros dudorokkal, ami nem is igazán pattanás. Most kijött az államon is..totál kiakadtam. Nagyon rondák :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook