Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetsz bőröd fiatalságának megőrzéséért? fórum

Mit tehetsz bőröd fiatalságának megőrzéséért? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tehetsz bőröd fiatalságának megőrzéséért?

16. mezi8
2010. szept. 27. 12:35

Sziasztok!


Én most egy szépségitallal leptem meg magam...Be!BEAUTIFUL a neve és tök jó mert olvastam az összetevőket és tartalmaz q10-t, L-karnitint, aloe verát..A tescoba vettem, az íze is meglepően jó..Hallottatok már róla?

2010. aug. 11. 21:45

sziasztok!

én csak hideg vizet használok az arcomra. reggel is, este is. meleget sosem, mert szárítja. dédimamám szerint ez a titok :)

arckrémet egyetlen félét kb tíz éve, naponta egyszer. tonikot, arclemosót sosem. a szemspirált is az arckrémmel mosom le,és csak a szemem környékén, használom, ha kell.

tehát csak tiszta hideg víz.

(és kövezzetek meg, de volt, h kipróbáltam a (saját_hideg_vizeletes arcmosást is..., bocs, h ezt leírtam. :))


természetesen nevetőráncaim vannak. azt sem a hidegvíz, sem az ultrahiperránctalanító nem veszi el. és szeretem is őket :)) nevetőráncok. az egyetlen, amin változtatnék, h a szemem fölötti szemöldök alatti rész nekem az idővel kezd ránőni a szememre... ez meg örökség. sajnos.

14. böske
2010. júl. 6. 08:24

Sziasztok! "Butácska" lenne vitatkozni, főleg, ha nem iy egyről beszélünk (van akivel...). Én a bőrről, te a visszérről. Én a vérbőségről és a verejtékezés jó hatásáról...te az (inkább nem személyeskedek, senkit nem akarok megbántani).

Kollagén: fehérjealkotó aminosavakból építi fel a SZERVEZET, kész kollagén nincs...ráadásul fizikai és kémiai lehetetlenség pl. bőrbe juttatni krémekkel. Akkor megint vissza a természethez! Porok ide-oda, zsebmetsző sarlatánok ide-s tova... :-) táplálkozz és élj természetesen! - amennyire lehet...AMENNYIRE LEHET - tehát most nem akarok a permetszerekről (is) vitát indítani!

13. Jutasz (válaszként erre: 12. - 5e48d37001)
2010. jún. 27. 19:34
Ilyen kollagént hol lehet venni,és mennyibe kerül? Ez por vagy kapszula!köszi a választ!
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Böske)
2010. jún. 26. 10:15

Szia,szerintem jó a cikk,bár ezzel a hajlongással nem értek egyet,nagyanyáink,bizony korán öregedtek az általad is említett fiziai igénybevétl miatt.

Szóval kapálás helyett inkább szedjünk Kollagént,szuperül feltöltötte az apróbb ráncaimat,a hajat is erősíti,én erre kezdtem el használni,külön öröm az ismersök szerinti - 5 év:-)Aki anyagilag nem teheti meg az helyettesítheti étkezéi zselatinnal,az is kollagén.

2010. jún. 25. 09:51

A dedim es nagymamam nagyon szepen oregedtek meg a kulsejuket tekintve es amig tudtak, kint dolgoztak- sokszor lattam a nagymamam arcat vorosre leegve. Kivancsi lennek, hogyan lehet foldeken csak lehajtott fejjel dolgozni. A kendo nem minden. Nagyon keson is kezdtek oszulni.

A masik nagyim mashogy elt, megoregedett, mint a legtobb oreg, fiatalabbkori onmaga karikaturaja lett (bocs, remelem senkit nem bantok meg ezzel).

A jo genetika segithet csak oregkorban.

10. kacago325 (válaszként erre: 9. - Gavrilo1)
2010. jún. 24. 20:56
Abszolult igazad van,én is igy gondolom,szerintem is butácska ez az iromány.
2010. jún. 24. 20:28

Bocsánat de ez szerintem butaság!! Hol néztél te körül vidéken??? Mindenkinek óriási ráncai és naptól aszalódott a bőre, aki napi 3-4 órát dplgozik a földeken. Nem véletlenül hordtak arcba húzott kendőt, és 40 évesen már igazi vénasszonynak néztek ki.

90%-ban genetika a ráncok kialakulásának ideje. Félreértés ne essék én ki nem állhatom a mű kozmetikumokat (nem is használok )de a cikkel nem értek eggyet.

2010. jún. 24. 19:35
Sheavaj,sokkal jobb mint a kapálás!
7. Bri* (válaszként erre: 1. - Böske)
2010. jún. 24. 18:43
Ez egy nagy hülyeség! Az én környezetemben is nagyon sokan végeznek ilyen munkát, sőt évekig mi is ezt csináltuk. Én azt tapasztaltam, hogy az ilyen nők 40 éves korukra 50-nek néznek ki, 50 éves korukra pedig belerokkannak. Dagadt,viszeres a lábuk, tönkrement, reumás a kezük, gerincsérvük van, fáj a derekuk, magas a vérnyomásuk stb.
2010. jún. 24. 17:51

Hm... az én imádott nagymamámnál nem sokan dolgoztak és hajolgattak a kertben többet, mégis már az 50-es évei végén jelentkezett az érelmeszesedés és archeimer kór (pedig semmi káros szenvedélye nem volt), ami után jött még pár szörnyű év...

Ettől függetlenül természetesen jót tesznek a kinti levegőn véghezvitt munkák az arcnak, a szellemnek és az idegrendszernek is. :)


(Másik nagymamám lehet tényleg ettől olyan fitt még most, 80 évesen is..)

2010. jún. 24. 17:23
mostantól körömollóval nyírom a füvet,betart vagy márciustól októberig és csudaszép leszek!
2010. jún. 24. 17:03
Köszi Böske:)
2010. jún. 24. 16:22
csak vicc: ne öregedj meg sose!!!!!!:PPPPPPP
2010. jún. 24. 16:15
Köszönjük.
2010. jún. 24. 16:08
Kozmetikumok és kés nélkül, természetesen...tán nem is gondolnád, milyen egyszerű! Elárulok négy titkot, ami frissen és fiatalon tartja bőrödet. Ha elolvasod a cikket, egyrészről azt érzed, ez nem is titok, nem is új... másrészről pedig meg fogsz lepődni, mert mégis újat ad a mai, kemikáliákra és sebészetre esküdt világban. Mindemellett ne feledd: A szépség belülről fakad!

Ugrás a teljes írásra: Mit tehetsz bőröd fiatalságának megőrzéséért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook