Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetnék, ha látom, hogy nem igazán húz hozzám a párom lánya? fórum

Mit tehetnék, ha látom, hogy nem igazán húz hozzám a párom lánya? (beszélgetős fórum)


9. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 17:43
Ne bánj vele sehogy. Legyél kedves, nyitott és türelmes, hagyd, hogy ő közeledjen. Egy lánynak mindig vetélytárs az apja új párja. Ne viselkedj, csak legyél olyan, mint mindig. Egy 13 évesnek egyébként sem könnyű az élet, csak gondolj vissza a saját kamaszkorodra. Majd az idő segít. Csak ne akarj a kedvében járni, ne akard "lekenyerezni".
8. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 00:59

Én 13 éves korom körül ritka undok tudtam lenni. Akkor hoztam olyan döntést is, ami az utált személy ellen irányult és nem vettem észre, hogy körülötte élő nagyon szeretett személyeket is sújtja. Éppen mert még gyerek voltam.

A párod lánya sokkal okosabbnak látszik, mint én voltam akkor. Hagyj neki időt!

7. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 22:31

Te nem tudod, hogy bánj vele, neki meg még idegen vagy, az apjával meg egyelőre fura ez a hármas neki.

Teljesen normális helyzet, türelem és idő, és hát szerintem neked kell mindent megtenni.

És hát örülj, hogy nem alapból utál, mert olyan is sok van...

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 21:24
Ez tényleg nehéz kor. Esetleg egy iskolai bevásárlás, nem igazán nagy dolgokra gondolok, egy klassz kulacs, tolltartó?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2021. aug. 9. 20:54

13 éves, tehát annyira már nem kisgyerek. Ha 5-6-7 éves lenne könyebb lenne nekem is, mivel én is elég fiatal vagyok még, és egy kisebb gyerekkel könnyebb megtalálni a közös nevezőt.

De ő olyan korban van, hogy nem igazán tudom hogyan bánjak vele.

2021. aug. 9. 20:53
Legyél kedves és türelmes.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 20:46

Jól látod az anyukával van és annak a párjával többet.

Nem írtad hány éves. Majd amikor érzi szeretettel fogadod, megenyhül. Legyen sok élményteli program, amit szeret a gyerek. Mondjuk, ha szereti a lovakat, vigyétek el lovagolni,csak egy példa. Néha meglepheted valami aprósággal, szintén amiről tudod, hogy szereti. Lehet az egy csat, valami tenyérben elférő játék, egy kifestő, vagy jópofa ceruza, toll. A lényeg, hogy tőled kapja és lássa szeretettel adod.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 20:42

Szinte meg is válaszoltad a kérdésedetaz általad írottakban.Hisz az anyjával van napi kapcsolatban ,,nálad meg pár hónapos az ismeretség.

Idő kell neki,,,jó kis programok,,, beszélgetések,kedvesség,,,semmi eröltetett.

2021. aug. 9. 20:19

Pár hónapos kapcsolatról van szó. Nem mondanám, hogy gyűlöl a lánya, de valahogy távolságtartóbb, mint az anyja párjával. Igaz, ők régebb óta együtt vannak, és hetente pár napot van csak az apjával a lány, de valahogy furán érzem magam. Az egészben az az érdekes, hogy az anyja párjával közvetlenebb a kapcsolata, mint az apjával. Felszabadultabb, lazább, amikor velem van és az apjával távolságtartóbb, mintha kicsit tartana tőlünk.

Ilyenkor mit lehet tenni. Az elején azzal nyugtattam magam, hogy egyrészt ők régebb óta együtt vannak, másrészt a nap szinte minden napján az anyjával van, meg az anyja párjával. De mi van, ha nem fog megenyhülni? A párom szerint komoly, fegyelmezett lány, viszont úgy látom, hogy csak a mi társaságunkban. Az anyjáéban nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook