Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tehetnék, ha a babám orra folyamatosan folyik? fórum

Mit tehetnék, ha a babám orra folyamatosan folyik? (tudásbázis kérdés)


12. Borsi :-) (válaszként erre: 11. - Zsófi2014)
2014. jún. 26. 21:45

Próbáltam azt már Én is,de akkor mindig az ágy végében ébredt... :D

Szerencsére nekünk mostanában nem jelent ez már akkora gondot,kicsi párnán alszik már és így megemeli a kis fejét.

11. Zsófi2014 (válaszként erre: 9. - Borsi :-))
2014. jún. 26. 21:26

Igen, én is volt, hogy kiszívtam Neki a Nasivin előtt és után is, mert az feloldotta jól a dugulást és még bőven csinált kiszippantani valót. :D


Az ágyába a matraca alá tehetsz könyveket, hogy picit megemeld a fejét, persze ne nagyon, csakhogy ne folyjon nagyon hátra neki. ( szivacs alá ne, mert nyomná, kókuszmatrac alá tettem, nem volt érezhetö)

10. Zsófi2014 (válaszként erre: 7. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:23

Ez így jó is, az anyatej orrba cseppentéséről én is hallottam, de még nem próbáltam, egy misét megérhet, hátha..

Ne lepődj meg, ha eltart 2 hétig is az, hogy szívnod kell az orrát. Az én Lányom 2x volt eddig náthás és mind 2x 2 hétig tartott, másodjára már nem szívtam az orrát 2 hét után, de éjjel még hallottam azért, hogy picit szörcsög. Teljesen normális, ha ennyi ideig tart. Ja éjjel ő is pont úgy aludt, mint amikor nem beteg, nem kavart be. Jobbulást!!!!!!!

9. Borsi :-) (válaszként erre: 7. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:23

Teljesen jól csinálod! :)

Szívhatod neki többször is,annyiszor,ahányszor Te magad is fújnád az orrodat ilyen helyzetben (ezt egy fül-orr gégész mondta,nem én tal.ki)!Sokszor van olyan,hogy az orrspray után is szörcsögnek,én van,hogy néhány perc múlva azt is leszoktam szippantani,így levegőt is kapnak,mert addig hatni is szokott a spray.Néhány nap alatt elvileg rendbe jön!

8. tamtamano (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:12

Ha még cicizik a babád akkor a cseppentsünk az orrba , szippantsál fel, vagy spricceljél belőle az orrba, mint egy orrsprayből...

nekem annak idején bevált. :)

2014. jún. 26. 21:09

15 hónapos

Fújom tengervizes orrsprayvel,nasivinnel cseppentek utána.

Anyatejes még.

2014. jún. 26. 21:06

Én kamilla teát szoktam főzni neki rakok bele cickafarkat,és körömvirágot azzal szoktam csepegtetni,és utána szívom az orrát.Pár nap alatt kiszokta szedni ez a módszer a betegségből a lurkót.

Amit az orvos felírt neki semmit sem ért.Állandóan csak azt hajtogatta szívjam a gyerek orrát.

5. manó2000 (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:05
Ha gondosan szívod akkor két hét. Mekkora a pici?
4. rinike (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:05
Orrcseppet is kell használni. Leszívás előtt tengervizest, ezt követően néhány perccel van a leszívás, a leszívás után pedig a korának megfelelő orrsprayt. Nekünk ez nagyon bevált.
3. mizsu77 (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:04
Mennyi idős? Volt hogy nekem is szörcsögött a kislányom hiába szívtam ki, plusz a cicizésnél is alig kapott levegőt, aztán éjjel valahogy mégis jól aludt, alig lehetett hallani hogy szuszog.
2. cd806f661e (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. jún. 26. 21:03

Nem akarlak elkeseríteni,de én hónapokig kínlódtam mire kijött a gyerek a takonykorból.A sok orrszívástól,már vérzett az orra.


Nem lesz semmi baja,majd vesz a száján levegőt,ha a tortyogástól nem kap.

2014. jún. 26. 20:56

Ha igy alszik el nem lesz baja?

Kap levegőt azért?

Illetve azt hallottam,hogy ha már jön neki a takony akkor kevegőzik ki a betegséből.Igaz ez? És kb meddig tart egy ilyen? Ez a 2.nap hogy folyik neki,előtte két napig semmi sem jött,de hallatszott hogy taknyos.

Szerencsére mrá pár napja nem lázas,csak két napig volt az.Akkor ez azt jelenti,hogy a szervezete kezd erősödni?Már nem tud dolgozni benne a vírus/baci?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook