Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetnék az emésztési probléma ellen? fórum

Mit tehetnék az emésztési probléma ellen? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 22. 19:11
Annyit mondott a doki, hogy mivel rekedèsem volt, kitàgultak a belek, ès idő, mìg visszamegy. :-(
2015. febr. 22. 18:53
ja, és a hasi UH az alap, nyilván
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. febr. 22. 18:52

lisztérzékenységet miért nem vizsgáltak?

vagy tejérzékenységet? (tejcukor vagy tejfehérje)

2015. febr. 22. 18:49
Kérj egy hasi ultrahangot, mert ez nem normális dolog. Irány a körzeti doki, beutaló, időpont kérés és ők majd okosat mondanak. :)
2015. febr. 22. 18:46
orvos?
2015. febr. 22. 18:32
Tavaly szeptemberig nem volt semmi gond. Utàna azt vettem èszre, hogy megnagyobodott a hasam a köldökömnèl, ès az alhasam is. Meg nem tudtam menni, xsak 2-3 naponta vècère. Decemberben kaptam hashajtòt, enyhèbb fajtàt. Az valamennyire csökkentette. De mèg mindig előredomborodik a hasam a köldökömnèl. Màr nem eszek fehèrlisztet, èdessèget... eszem müzlit, tk cuccokat. De nem mùlik el, ès nem ilyen volt. Most grapefruitmag-csepp kùràt csinàlok. Utàna normaflore-t kèt hètig szedek. Màr nem tudom, mit tegyek. Keveset is eszem. Előre is köszönöm. Gyògyszerekből màr elegem van :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook