Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetnék az arcommal, hogy összeszedje magát? fórum

Mit tehetnék az arcommal, hogy összeszedje magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. destiny88 (válaszként erre: 47. - Fincsi5)
2016. márc. 23. 13:36

Koszi.

Pont ma volt delelott nyertes zsuzsaval egy interju, egesz biztos, hogy valamilyen beavatkozas tortent az arcan...

48. fincsi5 (válaszként erre: 47. - Fincsi5)
2016. márc. 23. 13:12
Nyertes
47. fincsi5 (válaszként erre: 40. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 23. 13:09

De ápoltak, helyesek, nincsenek agyon botoxolva.

Egy kivételével így látom.

Mennyivel jobb Szűcs Judit, vagy x Zsuzsa (nem jut eszembe a neve)

46. grizus (válaszként erre: 40. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 22. 23:18
Ennek az a magyarázata, hogy ezek már annyira gazdagok, hogy nem érdekli őket, hogy néznek ki. A pénz mindenért kárpótolja őket vastagon. De az is lehet, hogy alapból nem érdekli őket, ezért ilyen gazdagok... csak tipp.
2016. márc. 22. 22:15

arctorna

Senta Maria Rungé "Face Lifting by Exercise"

44. ina87
2016. márc. 22. 21:50
ne enged szèt csuszni:)
2016. márc. 22. 10:44
Az hogy valaki volt fiatal nem jelenti azt hogy szep is volt ;)
42. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 41. - Plavalaguna)
2016. márc. 22. 09:28

Pedig ôk is voltak fiatalok; egy pici szemhejpúder és spirál, egy leheletnyi rúzs, egy jó hajvágás még senkit nem csúfított el. a Garnier fôtulajdonosa pl. ellenpélda az arcápolásra. Rajta már semmi sem segít.

Véleményem szerint jórészt genetika.

41. plavalaguna (válaszként erre: 40. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 22. 08:39

hát ők nem tudták "eladni" a szépségüket. Muszáj volt ésszel élniük :)


(amúgy tényleg marhaság, az egészséges életmód, sok mosoly, rendbeteszi az embert. öregedni meg így is úgyis öregszünk. Örülni kell neki, hogy van rá lehetőségünk hogy leéljünk egy hosszú életet akár)

40. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 38. - Grizus)
2016. márc. 22. 06:46

Gyakran még csak nem is pénz kérdése.

A napokba került a szemem elé egy cikk; a világ leggazdagabb asszonyai... Ha valakiknek, úgy nekik telne a leg-legkozmetikumokra, kezelésekre.

Még az átlagtól is erôsen lefelé vannak.

Kettô néz ki jobban.

A földmûvelô mamám - ha még élne - prémiumkategóriás lenne hozzájuk képest. [link]

39. grizus (válaszként erre: 33. - Michelle.r)
2016. márc. 22. 00:32
Ne a Daburt használjátok, az nem tiszta. A Chtoura Garden sokkal jobb, az tiszta virágvíz.
38. grizus
2016. márc. 22. 00:31

A kérdésfeltevésből látszik, hogy alig néztél utána annak, hogy mit tehetnél. Ezt így nem lehet, alaposan utána kell nézni a témának és a lehetőségeknek. Először is kívül az látszik, ami belül is ott van, tehát ha valaki belül pocsékul érzi magát és nem szereti magát, rondának és öregnek fogja látni magát. Hajjaj, mesélhetnék!!

Szép dolog az anti-ageing fizikai részével foglalkozni, de egyszerűen belül kell odáig eljutni, hogy elfogadjuk és szeretjük BELÜL magunkat és ez látszani fog kívül.

A külsőnk iránti elvárás, hozzáállás szintén látszani fog, tehát ha én úgy döntök, hogy nem öregszem vagy nem öregszem gyorsan, az úgy is lesz. Ez a dolog spirituális vetülete.

Ha a kozmetológia, plasztika érdekel, nézz utána az Arcfiatalítás fórumban, ott rengeteg kezelésről van szó, persze ehhez rengeteg pénz is kell.

A fizikai rész, mit eszünk, hogy mozgunk stb. megint külön terület, ennek is utána kell nézni.

De mindennek az alapja az önmagunk szeretete, elfogadása és az önismeret!


Ja és a mikrodermabrázió a halottnak a hónaljcsók kategória, mint a legtöbb nem prémium kozmetikai kezelés.

37. Channa* (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2016. márc. 21. 20:20

Köszi! Megnézem:D

A haj nem lesz tőle zsíros? Én azt szeretem, ha száraz a hajam:DDDD Jobb a tartása.

36. michelle.r (válaszként erre: 34. - Channa*)
2016. márc. 21. 19:41

El is főzheted, de akár a hajadra is kenheted ;) Én hajmosás előtt szoktam, szinte teljesen beszívja, aztán két samponozás, szebb, mint új korában ;)


A gyógynövényesen néha kb. annyit tudnak, amennyit a cimkéről le tudnak olvasni.... :S


Elvileg igen, minden bioboltban kell, hogy legyen. De ha nics, a Wesselényi utca/Akácfa u. kereszteződésétől nem messze van a Szép Kis India nevű bolt, én mindig ott veszem. TRS, vagy Dabur márkát szoktam.

35. Channa* (válaszként erre: 33. - Michelle.r)
2016. márc. 21. 19:28
Ja, köszönöm!
34. Channa* (válaszként erre: 33. - Michelle.r)
2016. márc. 21. 19:28

Tényleg? Ezt bezzeg nem mondta a gyógynövényes eladó...

Ugyan ott ezek szerint tudok venni rózsavizet?

Na, adok még egy esélyt a kókuszolajnak, aztán kidobom.....vagy elfőzöm:D

33. michelle.r (válaszként erre: 25. - Channa*)
2016. márc. 21. 18:48
A kókuszolaj önmagában szárítja a bőrt. Vegyél rózsavizet - bioboltokban kapható az indiai (Dabur) 7-800 ft. Azzal töröld át az arcodat, és utána kend rá a kókuszt. Nem lesz száraz ;)
32. vacsa (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2016. márc. 21. 18:16
Még itt kaptam anno a mézes-olívás arcápolási tanácsot Rékabékától :)
2016. márc. 21. 18:04

De csajok, a kép az adatlapján a fórumindító? Mert arra a képre így amennyi látszik (nem sok), azt mondanám, hogy nem száraz a bőre, tág pórusú, vagyis inkább zsírosra vagy zsíros+vízhiányosra tippelek, oda jó a rendszeres hámlasztás, de ami szembetűnőbb, hogy mintha egy kiadós arcgimnasztika adná vissza a tónust és nem a krém hibája.


Ezt többféleképpen szokták, van arcra is elektrostimoláció, vagy pedig ott a hagyományos arcgimnasztika, van erről egy rakás könyv, videó, tanfolyam.

30. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2016. márc. 21. 17:59

Ügyes vagy, a guerlain szépségolajában, amit lejjebb írt valaki, szintén méz van (csak te nem fizetsz érte közel 100 eurot!:D)


Én mandulaolajat szoktam testre, az egy fokkal könnyebb textúrájú, vagy ha zsírosabbat akarok, akkor jojoba. Arcomra olaj még nem kell semmilyen, megelégszik az emulziókkal. De pl a hajamra én is mindig olívát, kéznél is van:))))

29. vacsa (válaszként erre: 27. - Panna.33)
2016. márc. 21. 16:31
Köszi, ehhez mondjuk +36 celsiust is küldhetnél :)
28. vacsa (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2016. márc. 21. 16:29

Hülye telefon...

Még=méz

27. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2016. márc. 21. 16:26
Küldtem, ihatod. ;)
2016. márc. 21. 16:04

Kozmetológus, bôrgyógyász?

Ez így kinagyítva... nem reális.

2016. márc. 21. 15:55

Hát nem tudom....

Én sosem kentem magam semmivel és ennek ellenére ránctalan az arcom. Ok, a hunyorgástól a két szemöldököm között van 2 halvány ránc, meg mostanság a szám sarkánál is kijött egy kicsi. Na jó, én nem vagyok egy ráncos fajta, de karikás a szemem. Én így öregszek. A bőröm nem csúnya, régen szép volt, most nem rossz.

48 éves vagyok.


Nem rég vettem extra szűz kókuszolajat, mert azt olvastam, hogy csodákat tesz, eltünteti a ráncokat és megakadályozza a ráncok kialakulását.

Na, nekem ez nem vált be. 1 hete kenegetem az arcomat vele és tegnap észre vettem, hogy teljesen kiszáradt az arcbőröm és foltos lett.


Innentől ötletem sincs....


Mondjuk én elég allergiás típus vagyok....

24. vacsa
2016. márc. 21. 14:36
Egyébként még és extra szűz olívaolaj pakolást használok. Szépen táplál. De a legjobb az lenne ha sokkal többet innék...
23. vacsa (válaszként erre: 1. - Destiny88)
2016. márc. 21. 14:34

Ez a kép nekem nem segít. Nem részletekben nézünk egy arcot, hanem egészében. A lényeg hogy mi sugárzik róla.


Az én arcom sem olyan már mint 20 évesen.

22. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 21. 14:29

Lehet, hogy az is jó!

A Schüssler sók.

Nem teszem be már, mert nem szokták a linkeket megnyitni sem. Nem tudják, hogy mit vesztenek! :D

Neked elküldöm privátban!

21. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
2016. márc. 21. 14:24
Pl. a méz?
20. NomNom (válaszként erre: 12. - Destiny88)
2016. márc. 21. 14:19

Csigakrémet próbáld esetleg. Nekem pattanáshegeket tűntette el, anyumnak meg ráncos bőrre jött be. Pedig ő jóval idősebb nálad.

Persze nem csodaszer, de természetes és tényleg használ.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook