Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetnék a hajammal? fórum

Mit tehetnék a hajammal? (tudásbázis kérdés)


11. Lencsy (válaszként erre: 6. - Annette)
2012. jún. 29. 19:54
Köszi körbenézek a termékek után . Árak nagyjából ? Csak ,hogy mire számítsak ...
10. Káen
2012. jún. 29. 09:32
Nekem is volt ilyen problémám és nekem is a T-gel vált be!
2012. jún. 29. 09:24
köszi a válaszokat :) kipróbálom őket mindenképp!
2012. jún. 28. 21:29
Keserűsós (magnézium-szulfát) fürdőt vegyél, kb. 2-300 grammot tegyél a fürdőkádba, és a hajadat is áztasd 15 percig. patikában lehet kapni, igaz, hogy csak 100 grammot szoktak kiadni, de ha bociszemekkel nézel, vagy akár több gyógyszertárba mész, akkor könnyen beszerezhető. 100 gramm kb. 80-100 Ft. Utána mosd meg a hajadat úgy, ahogy szoktad!Nekem még nagyon bevált mindenre az ezüstkolloid. Külsőleg-belsőleg is. Külsőleg bármilyen bőrproblémára, hajra, pattanásra, ekcémára, sebre, égési sérülésre, egyszóval mindenre...Nem rég olvastam egy cikket, hogy a fejbőr problémák 80%-át valamilyen gomba okozza. A teafaolaj is nagyon hatásos még...
7. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. jún. 28. 21:23

nekem, mikor iylen volt a fejbőröm, a Neutrogena T-gel samponja segített csak....

Nem olcsó, de megéri! 1. soron mindig vmilyen normális samponnal mostam meg (ami ápoló, és nem citrusos, stb, pld babasampon), 2. soron pedig a Neutrogenaval, és azt miután jól beledörzsöltem, hagytam hatni addig, amíg lezuhanyoztam, arc radíroztam (zuhany alatt szoktam azt is, mert iylenkor puhul fel jól a bőröm is, jó alkalom a nagy generálhoz). Csak a zuhany végén mostam ki a hajamból a sampont, aztán uúgy balzsamoztam, stb. Nekem bevált!

6. Annette (válaszként erre: 5. - Lencsy)
2012. jún. 28. 21:17
Már írtam egy másik fórumon is, de akkor leírom ide is: a serical tejproteines pakolása és a gliss kur vajas pakolás nekem szinte csodát tett a szálkás hajammal :)
2012. jún. 28. 21:15
Nem baj, ha én is itt kérdezek ? :) Az én hajam meg iszonyatosan el kezdett törni . Hajbalzsamot használok, de mivel tudnék még rásegíteni ? Vágatom rendszeresen, de hiába , mert egy idő után újra és újra törni kezd ..olyan sűrűn meg még sem vágathatom.
2012. jún. 28. 21:11
köszi a segítséget!! :)
3. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - D9d888ee0d)
2012. jún. 28. 21:00

dettó... reggel bekened, utána törölközővel betekered. Este kétszer-háromszor átmosod. A lehető legsemlegesebb sampont használd (pl. WU2).

Ezt hetente ismételni. A hajad száradjon meg a levegőn, szárítót ne használj.

Figyelj a gyógyszerekre, vegyszerekre. Ha bírod, egy fél babszemnyi élesztőt naponta megenni.

Az olajos magvak is jót tesznek a hajnak-bőrnek.

2. d9d888ee0d (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. jún. 28. 20:55
Ricinus olajat probald meg :)
2012. jún. 28. 20:51
Mostanában elég sűrűn hámlik a fejbőröm, korpásodás szerű, csak már olyan szinten hullik a bőr,hogy fél centis darabok esnek le. Bőrgyógyásznál már voltam, csak a szokásos duma,hogy stressz,semmiért nincs okom stresszelni. Esetleg van valamilyen házi praktikátok ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook