Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tehetek, ha 2 éves lányom rossz evő? fórum

Mit tehetek, ha 2 éves lányom rossz evő? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. aug. 21. 21:18
AZ AZ IGAZSÁG,HOGY ELSŐ PERCTŐL GYENGÉBBEN HÍZIK.2950G SZÜLETETT ÉS MÉG MOST 2 ÉVESEN SINCS 9 KG.PEDIG AZT MONDJÁK 1 ÉVESEN KELL MEGHÁROMSZOROZNI A SZÜL.SÚLYT.ALIG ESZIK VMIT.CSAK A TEJET INNÁ ÁLLANDÓAN.
2007. aug. 21. 21:05
Az en lanyom 8 eves es 6 eve rossz evo, de en nem izgulok rajta mert a dokim is mondta amig nem csont sovany ne aggodjak, eszik annyit ugyis amenyire szuksege van!
2007. aug. 21. 21:01

Egy pszihológus tanácsát olvastam:Adjunk neki nagyon kevés de gusztusos ételt,ha nem eszi meg mind,törödjünk bele,éhen nem fog halni.Ha mind megeszi ne kérdezzük meg hogy kér-e még,elöbb utóbb maga mondja hogy kér még.

Na!Erre én is kíváncsi lennék hogy működik-e.Az én fiam jól eszik,viszont a keresztlányom (2éves)kezdetektől fogva alig,csak a parizer,virsli,májkrémeskenyér.Nem erőltetik neki.Soványka de strapabíró,jó mozgású gyerek.

Ha csak most lett rosszevő,kell hagyni neki türelmi időt,meg ha meleg van nincs nagy étvágy.

2007. aug. 21. 21:00
Miből gondolod?:)
2007. aug. 21. 20:52
2 éves lányom rossz evő?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook