Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehet az ember ha a parja nem akar vele maradni? fórum

Mit tehet az ember ha a parja nem akar vele maradni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 24. 13:39
Aki menni akar, segíteni kell neki csomagolni! Vagy te vágod be magad az ajtót úgy, hogy vissza sem nézel! Lehet, hogy néhány hónapig rágni fogod az ágy végét, de nem csak az az egy tarka kutya van a világon!! Nem mindenáron egy férfi mellett, aki még a tetejébe nem szeret és becsül! Ne engedd magad kihasználni!!
2009. dec. 26. 09:29
Ne félj, hanem légy határozottabb, mint eddig voltál. lehet, hogy a váratlan határozottságod meglepi majd, és el fog menni. ez így nem mehet tovább, azt csinál amit akar gyakorlatilag. legyél tökös csaj, és állj ki magad mellett. ha gyerek nincs, sokkal könnyebben boldogulsz, mint gyerekkel. Én meg vagyok lőve, mert két gyerekem van és sajnos nem tudok hová menni. Az én férjem teleszedte magát hitelekkel, veszélybe sodorta a családot, úgyhogy vissza kell mennem dolgozni. tarts ki, legyél erős és határozott. Biztosan akad valaki a környezetedben, aki segíteni tud. kívánom, hogy alakuljon úgy ez a helyzet, ahogy neked a legjobb!
2009. nov. 13. 18:39
*egy
2009. nov. 13. 18:39
Szabad ember. Hagyni kell elmenni,ey szó nélkül, még akkor is ha neked ez nagyon fáj.
2009. nov. 13. 18:04
Nem kell tenni semmit, csak hagyni kell: ha szeret, nem megy el, ha meg nem, akkor úgyis veszett fejsze nyele:(
2009. okt. 30. 11:10
Semmit. . . hagyni kell elmenni. . . . . .
67. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Maitra)
2009. júl. 13. 22:47
Határozottan....kidobod mint macskát szarni...aztán nem engeded be többet...
66. Dzseki (válaszként erre: 32. - Maitra)
2009. márc. 24. 10:24

Szerintem azonnal költözz el tőle! Nem baj ha ismerősökhöz mégy, kis ideig biztos nem gond, utána meg találsz magadnak egy albérletet.

De ezzel a fickóval ne maradj egy fedél alatt!

Nem érdemel meg téged!

2009. márc. 21. 18:53
Olyankor érdemes bármit is még tenni?
64. Kesike
2009. márc. 21. 17:59
mit tehet az ember? semmit!!!! menjen a francba ha már nem akar velem maradni........ nem tudja mit veszít...:D
63. 099c0bed40 (válaszként erre: 60. - Harminchatos)
2009. márc. 21. 17:25

Egyetértek.

Az erőszakkal ott tartás már semmire se jó, megette a fene az egészet.

2009. márc. 21. 14:42
Bocs,nem kell,csak egy lehetőség.Azt teszel amit jónak látsz:))
61. 40163fd81d (válaszként erre: 58. - Maitra)
2009. márc. 21. 14:41

Ha úgy érzed vége van ,akkor ezt kell tenned.

Egy férfi-nő kapcsolatban soha nem jó a félmegoldás.

2009. márc. 21. 14:32
elengedi
2009. márc. 21. 11:23
ha menni akar,hagyni kell.nincs értelme tovább.
58. maitra (válaszként erre: 57. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 14:52
ez is megfordult a fejemben de meg meg kell talalnom hozza a partnert!!!
57. 40163fd81d (válaszként erre: 53. - Maitra)
2009. márc. 19. 12:12

Csak evvel egy a bökkenő.

Jól elképzelted a dolgot,de miből gondolod,hogy amíg vele élsz együtt ,ezután ő fizetni fog?

Beleeshetsz abba a csapdába,hogy ugyanúgy kénytelen leszel a lakás költségeit állni,mert nem akarod elveszíteni a fedelet a fejed felett,magyarul nem tudsz félretenni és minden marad a régiben.

Szerintem keress új albérletet ,egy igazi lakótárssal ,akivel nem vagy szerelmi viszonyban:)))

56. maitra (válaszként erre: 55. - 10d89b51ea)
2009. márc. 19. 12:12
en elengedtem de nem megy el!
2009. márc. 19. 11:58
el kell engedni!!!
2009. márc. 19. 11:04
Semmit...hagyni kell elmenni......
53. maitra (válaszként erre: 49. - Sünciné)
2009. márc. 19. 09:52
Tudom sokat is segitetettek azzal amit irtatok nekem de az a helyzet hogy most feretett penzem sincs hogy kivegyek egy masik lakast,es mivel en mindig magyar leszek itt es nem francia ezt is szamitasba kell vennem,mivel nem olyan konnyu ebben az orszagban az egyrol a kettore lepni!Epp ezert most azon vagyok hogy legyen egy kis penzem es aztan tudjak lepni mert eddig minden penzem arra ment hogy fenntartsam magunkat!Igy nekem igazan nem maradt semmi!Plusz talaljak olyan valakit aki segit nekem mert kivenni egy lakast nem olyan egyszeru ezernyi feltetelhez van kotve mint pl munkaszerzodes ami nekem nincs mert akinel dolgozok nem tud adni,mivel amiota a felesege meghalt az kb masfel eve a bank nem rendeztette a szamlajat meg igy nincs jogaban ilyen papirt adni nekem!(mert itt ilyen sebesseggel mennek a dolgok:)Szoval nem olyan egyszeru a helyzetem!Termeszetesen ha otthol lennek mar reg elkoltoztem volna mert ott nincsenek ilyen hatranyaim mint egy kulfoldi orszagban!De azert probalom magamban tartani a lelket es a leggyorsabban ahogy lehet lepni!
52. 40163fd81d (válaszként erre: 51. - Sünciné)
2009. márc. 18. 21:32
:)))
51. Sünciné (válaszként erre: 50. - 40163fd81d)
2009. márc. 18. 20:36
Természetes, hogy magára hallgasson! Mi csak a leírtak után adtunk Neki tanácsot!
50. 40163fd81d (válaszként erre: 49. - Sünciné)
2009. márc. 18. 19:45
Szerintem magára hallgasson:)))
49. Sünciné (válaszként erre: 46. - Maitra)
2009. márc. 18. 13:06

Csak az a kérdés, hogy valóban fogja e fizetni a költségek felét? Mint írtad eddig sem fizette, Te tartottad el! Fiatal vagy, merj lépni!!!!! Nehogy később már késő legyen!!!!! Csak magamból indulok ki!!!! Itt nagyon sokan a segítségedre leszünk ha csak egy-két jó szó erejéig de itt leszünk Neked!!

Nekem is a kolléganők segítettek, abban, hogy merjek lépni!! Milyen jó, hogy hallgattam rájuk!!!

Te is hallgass ránk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. márc. 18. 12:19
Próbálkozni lehet, hogy együtt maradjatok de az már sohasem lesz a régi. Ha menni akar úgyis menni fog előbb vagy utóbb.
2009. márc. 18. 12:16
Semmit, azt el kell engedni.
46. maitra (válaszként erre: 43. - 40163fd81d)
2009. márc. 18. 12:15
bohem es maganak valo az igaz de nem a manak el inkabb a multban es az almaiban!Ez ami mar nekem sok mert az almok meg vannak nala de nem latnam hogy tesz is erte valamit!Mert en azon az elven vagyok hogy ha en szeretnek valamit akkor teszek is erte hogy meg legyen!A vicc az egeszben az hogy most ugy viselkedik kb mintha misem tortent volna,de sajnos mar keso!Egyebkent en is bohem vagyok a magam modjan olyasmi muvesz lelek,de mivel no vagyok valtoztam es a hormonjaim mast diktalnak!A jelekszerint vele ez mar nem fog menni!Most regeneralodom es osszeszedem magam arra torekszem hogy haza tudjak menni aprilisban es aztan mikor visszajovok tiszta fejjel es atgondoltan lepni fogok ha addig is nem tortenik semmi!leulok majd vele es elmagyarazom hogy akkor mostantol a kolcsegeket felezzuk es nem vagyok hazi cseled aki foz mos takarit ra hanem csinalja meg maganak es elhetunk meg egymas mellett mint ket lakotars es addig nekem is lesz egy kis plusz penzem es ha nem megy el akkor majd megyek en!
45. Dite
2009. márc. 18. 08:23
Sziasztok! Az ellőttem lévő tanácsokkal egyet értek. Tudom nehéz döntened, de kell! Kutyából nem lesz szalonna! Félsz, hogy egyedül maradsz? Pedig nem kell. Vagy te olyan talpra esett, hogy a jéghátán is megélj és különb! Légy bátor és merj! Látod többen is megtették, nekik sem volt könnyű. Ha történet nem is egy, de mégis hasonló. Ugyanaz a lelki vagy testi fájdalom és a rettegés félelem, amikor benne voltak. Én is voltam, hasonló cipőben egy gyerekkel. Nagyon nehéz volt egyedül de megérte.
2009. márc. 17. 19:24
abból, amiket írsz, talpraesett lánynak tűnsz, ő inkább hátráltat téged, mint segít. Talán azt érzed, hogy érzelmileg függsz tőle, de idővel találnál valaki mást helyette.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook