Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyünk ha a babánk felcseréli a napszakokat? fórum

Mit tegyünk ha a babánk felcseréli a napszakokat? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 10. 10:46

Tündi anyával egyet értek... a párom volt olyan, hogy délután 4-kor már aludt és éjjel 2 óra körül kinyilt a szeme és kialudta magát.. őt az apja állította be :) délután 4-est 8 ig csikizte, macerálta, nem hagyta aludni, így ment 3 napig, aztán működött...

A lányom is felcserélte a napot, mi is ébren tartottuk és hogy valahogy működjön este 9-10 között fürdettük adig játszottunk, molesztáltuk, majd aludt 5 -ig, aztán előrébb hoztuk a fürcsit lassan..sikerült :) a fogzásig működött 8-5-fél 6-ig... most 1,5-2 óránként kelünk teáztatni :(

2009. dec. 9. 18:32

Szia!

Nálunk olyan volt, hogy nappal aludt még enni is mi kelltettünk fel. Ete fűrdés volt nyolc órakkor és onnan elkezdte a sírást reggel 5-6 óráig. Nem tudtunk vele mit csinálni apucival felváltava fogtunk. Volt olyan is, hogy apuci bent a szobába fogta a síró fiúnkat én meg a nappaliban sírtam. Fáradt, bánatos,ideges és ingerűlt voltam. Azt hittem valamit nem jól csinálok.

Aztán az utcán egy idős néni megkérdezte, hogy milyen fiú Armandó: Mi meg mondtunk neki, hogy mit csinál. Erre ő azt mondta, hogy nehadjunk nappal aludni ébresszünk fel és akkor ő is elfárad. Igy is tettünk és sikerült. Este fűrdés után etetés volt utánna aludt reggelig.

Az eldő 2 hónap kegyetlen volt a számunkra.


A második babánk kislány lett és vele nem volt semmi problémánk.


Sok boldogságot és kitartást kívánok.

2009. dec. 9. 14:55
Valószínűleg semmi, csak a gyerekek nem ismerik még az órát...Tudom tapasztalatból, hogy borzasztóan megviseli az embert az ilyen, de próbálj higgadt maradni (mert ha ideges vagy, megérzi), és gondolj arra, hogy ez csak átmeneti állapot. Ritkán szokott sokáig tartani, többnyire magától elmúlik, mire észbe kapsz. Úgyhogy türelem, tarts ki!
2009. dec. 9. 14:52
Segítségeteket szeretném kérni.Van egy két hónapos fiam,aki már 3. napja felcseréli a nappalt az éjszakával.Éjfél és fél 2 között alszik el.Teljesen ki vagyok borulva,már kibőgtem a lelkem.Pörög mint akit felhúztak egész este,max 5 percre alszik el,utána kezdődik minden előröl.Pedig a napi szokásokon nem változtattam.Nem tudom mi lehet a baj?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook