Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyünk a feng shui szerint az ágyunk fölé/hálószobánkba, ha babát szeretnénk? fórum

Mit tegyünk a feng shui szerint az ágyunk fölé/hálószobánkba, ha babát szeretnénk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. pethoevi (válaszként erre: 32. - Msaca)
2010. febr. 20. 20:54
ez így van!persze,elszomorodok és bánt,amikor megjön,de tudom,h még nagyon az elején vagyunk,és bízom benne,h minden rendben lesz,és hamarosan megfogan a baba (hacsak nincs máris bennem-kb. egy hét múlva kiderül)
32. msaca (válaszként erre: 29. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:49
Persze, hogy ne görcsölj, főleg ennyi idő után, merthogy 3 hónap az semmi. De azt szeretném elmondani, hogy nem lehet "nemgörcsölni" egy bizonyos szintig,mert az ember akaratlanul is ezzel kel, ezzel fekszik. És ez tök rendben van! Mert ilyenek vagyunk mi, nők. Ha gyereket akarunk, akkor nagyon, és azzzzonnnal! :-)
31. pethoevi (válaszként erre: 30. - Matica)
2010. febr. 20. 20:47
mert ott a nappali van és egy 2 személyes ágy.Még a polcok nincsenek meg,amire feltehetném...ha nem muszáj középen lennie,akkor nincs gond...egyébként az égtáj itt nem számít?az a fontos,h a bejárati ajtótól jobb-középen?
30. Matica (válaszként erre: 27. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:44
Miért?
2010. febr. 20. 20:43

és higgyétek el,a pozitív gondolkodás megvan!

Agykontrollos vagyok,így ismerem a módszereket.Igazából 3.hónapja próbálkozunk,de szeretnék tényleg mindent bevetni...tudom,hülyeségnek hangzik,de nehogy ezen múljon.És persze nem görcsölök,csak érdeklődöm a lehetőségekről!

2010. febr. 20. 20:41
ez az csajok,kezd alakulni! :-)))))
27. pethoevi (válaszként erre: 25. - Matica)
2010. febr. 20. 20:40
hát nem biztos,h megvalósítható,de nagyon szépen köszönöm,elgondolkozok rajta,hogyan oldjam meg!
26. msaca (válaszként erre: 22. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:39

Háát..Szerintem mindent be kell vetni a cél érdekében! Én még azt is megtettem, hogy a ház gyerekekkel kapcsolatos részét átrendeztem, vagyis olyan dolgokkal raktam tele, ami volnzza a csít. Tudniillik a Feng Shui szerint minden ház alaprajzában megvan a család, a karrier, a párkapcsolat, stb. zóna, és azt kell mindig erősíteni, amit szeretnél, hogy több pozitív energiát adjon.

Szóval oda kell kristályokat tenni, mert az vonzza a csít, vagy mozgásba hozni pl. a karrier területét, hogy bejöjjön az új munka. Na meg ilyenek.

25. Matica (válaszként erre: 1. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:35
A bágua térképet ha használod, van egy olyan része, hogy : alkotókészség és gyerekek. Bejárati ajtótól jobbra középen, én oda egy pár bébi cipőt tennék. Ha az nem tetszik, akkor olyan babás dolgot, amiről ha ránézel, egyből a születendő babára gondolsz.
24. 2df6501868 (válaszként erre: 22. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:34
:) :)
23. 2df6501868 (válaszként erre: 19. - Nikletty)
2010. febr. 20. 20:33

örök problémám, hogy a farka, vagy az ormánya nézzen az ajtó felé?

kérlek válaszolj rá, mert ezt komolyan nem tudom

egyébként marhára pozitívan gondolkodom (ha nem így lenne, akkor már rég megzakkantam volna:P)

2010. febr. 20. 20:29

lehet,h ez a felálló farkú elefánt fraud-i elszólás,és ez a legújabb termékenységi szimbólum???lehet,h szabadalmaztatni kéne,mielőtt valaki lecsap rá!lehet,h be is szerzek egyet,vagy faragtatok a párommal és beszámolok az eredményről... :-DDD

bár tudjuk,h a babához minek kell még felállnia,és az fontosabb,mint az elefánté :-DDD

21. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Msaca)
2010. febr. 20. 20:25
Éljenek az álló farkú elefántok, bár nekem is csak álló ormányú van :D
20. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 20:24
Itt a pozitív gondolkodáson van a hangsúly. Mindent ki kell próbálni és el kell hinned, hogy segít. Pl. csak egy gondolat a pozitív hozzáállásról: Autóval mész dolgozni, mindennap tele a parkoló és Te csak szentségelsz hogy Neked már megint nem lesz helyed és el sem mész a parkolóig, hanem leállsz messzebb. Aztán lehet lenne helyed! Nem kell mindenhez ilyen negatívan hozzáállni. Lehet, hogy ez a feng-shui dolog csak hókuszpókusz, de ha hiszel benne, legalább segít a pozitív gondolkodásban.
19. nikletty (válaszként erre: 16. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 20:23
én úgy hallottam hogy az elfántnak az ajtó felé kell nézni, és akkor hoz szerencsét ha ajándékba kaptad
18. msaca
2010. febr. 20. 20:23
A feng shui amúgy nem tudomány, de nagyon szórakoztató tud lenni. Ha veszel egy ilyen témájú könyvet, rájössz, hogy alapdolgokról szól. Olyan irányelvekről, melyeket akkor is -kvázi tudatlanul- betartassz, ha csak simán lakberendezel. Például, hogy ne legyen az ágyad nyitott gerenda alatt, hogy a vécé ajtó mindig zárva legyen, mert ott áramlik el az energia (csí), ami a bejáraton bejött. Ne legyenek éles kiszögellések, hegyes tárgyak, stb. Ne legyen otthonodban száraz virá, mert az negatív energia (SÁ) inkább mindig friss virág legyen az asztalon. Stb. A rendezettség, a fény, mind pozitív energiát teremt. Ennyi.
17. Matica (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 20:22
Az elefántnak nem a farkának kell hogy felálljon, hanem az ormányának :)
16. 2df6501868 (válaszként erre: 14. - Msaca)
2010. febr. 20. 20:20

tényleg hülye vagyok:)

ha jobban belegondolok, akkor naná, hogy az ormánya áll fel

mindegy farok, vagy ormány, szerencse sehol :P

15. pethoevi (válaszként erre: 14. - Msaca)
2010. febr. 20. 20:20
:-DDD
14. msaca (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 20:18
Az tök király, ha körberaktad magad felálló farkú elefánttal. Hol vetted? Mert az enyémeknek, csak az orrmánya mutat felfelé. Lehet, hogy ez a szerencsét, amaz meg a libidót növeli! :-)
13. pethoevi (válaszként erre: 11. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 20:06

Csajok!Nekem sem a feng-shui szerint van berendezve a házam!Semmi ilyen!

Csak hallottam erről,és gondoltam,tudja valaki a választ.Mert a riportban sajnos nem nevezték meg ezt a tárgyat.Ennyi a történet,nem több.Én sem fizetnék senkinek,ezért kérdezlek titeket! :-DDD

Köszönöm mindenkinek az eddigieket!

12. pethoevi (válaszként erre: 9. - Nikletty)
2010. febr. 20. 20:04

ki mondta,h vannak biológiai gondok???Ez csak egy kérdés volt...

Kérlek benneteket,csak akkor írjatok,ha az a kérdésre válasz.Kiokítástól kíméljetek! :-)))

11. 2df6501868 (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 20:03

Ha ebben tényleg hiszel, akkor "igazi" szakértőhöz forduljál, aki valóban "segíteni" tud.

Én a magam részéről csak mosolyogni tudok ezen , de azért minden esetre van felálló farkú elefántom, meg ilyesmi:P

Persze lehet, hogy rossz helyre pakoltam őket, meg talán a farkuk sem megfelelően áll fel, de az a lényeg, hogy még a szerencsét se tudják bevonzani.

Én mindenesetre elképzelhetetlennek tartanék egy olyan lehetőséget, hogy egy okostojásnak azért fizessek, hogy elmesélje azt, hogy hová tegyem az ágyam, merre álljon a fejem-talpam alvás közben, meg hogyan tud a lakásban a legjobban áramolni az energia.

10. msaca
2010. febr. 20. 19:57
ha fiút szeretnél, kék legyen a lepedő, és egy kisfiú képe is legyen a szobában. Igen, az én feng shui könyvem szerint is jók a mandarinkacsák.
9. nikletty (válaszként erre: 6. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 19:55

érdekes a kérdés...

ez az hozzászólás igaz, de szerintem itt csak arra kéne gondolni, hogy hogy lehet segíteni a pozitív gondolkodást, és leküzdeni az esetleges "rágörcsölést"... de biológiai gondokra persze hogy nem lehet ez megoldás

8. pethoevi (válaszként erre: 6. - 2df6501868)
2010. febr. 20. 19:53
köszi nyuszilufi,én is tudom,de ez nem válasz a kérdésemre!
7. pethoevi (válaszként erre: 5. - Misz)
2010. febr. 20. 19:53
Köszönöm az eddigi jó tanácsokat!azért ha valaki tudja,h van-e ilyen dolog,kérem,írja meg! Köszönöm! :-)
6. 2df6501868 (válaszként erre: 5. - Misz)
2010. febr. 20. 19:48
ha csak ezen múlna, akkor nem lenne szükség a lombik programra és társaira:)
5. misz
2010. febr. 20. 19:45

Azt nem tudom, hogy mit kell a fejetek fölé tenni.

De van egy másik bevált tippem. A Titok című könyvből vettem.


Kitettem a hálóba az éjjeli szekrényre 4 pici fotókeretet. Az egyikbe a férjem képe, a másikba a Kislányomé, a 3.-ba az enyém került. A 4.-be meg tettem egy kis papírt a következő felirattal: Ágika kistesója. Minden reggel ezt láttam meg először és minden este utoljára. És bejött. :)

Persze, lehet csak én akarom így gondolni.

4. cicaanya (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 19:43
etess csokikát pároddal :):)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook