Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Normális ez az állapot? fórum

Mit tegyek? Normális ez az állapot? (beszélgetős fórum)


11. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. ápr. 21. 22:15
Nincs mese! Új baráto(ka)t kell találni!
10. db78bacc4f (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2012. ápr. 21. 17:27
Egyet értek. Meg kell gyászolni (kinek mennyi idő, változó), aztán el kell engedni, mert bele lehet betegedni a hosszú, folyamatos gyászba. A szívedből és a gondolataidból úgysem fogod kitörölni soha. Részvétem!
2012. ápr. 21. 14:57
köszönöm mindenkinek aki írt,nagyon sajnálom,hogy nem ismertem meg őt előbb,értékes ember volt...bűntudatom van,mert olyan emberekre pazaroltam az időmet,akik csak levegőnek néztek,a jó emberek mellett meg csak elsiklottam
2012. ápr. 20. 21:21
Részvétem! Normális állapot a gyász, nem a kapcsolat időtartama határozza meg az intenzitását. Pár hónap után könnyebb lesz.
2012. ápr. 20. 21:21
Nekem 3 évvel ezelett lett ugyanígy öngyilkos az egyik legjobb barátom. Semmi elő jele nem volt, még az utolsó napján is nevetett, és olyan boldognak tűnt. Én akkoriban még a temetésre se tudtam elmenni, annyira összeomlottam. De csak a szép emlékekre emlékeztem és már nem sírok ha eszembe jut. Az idén januárban egy másik ismerősöm is öngyilkos lett, de úgy fogom fel, hogy ha nekik itt ennyire nem volt jó, akkor talán már most boldog helyen vannak...így nekem könnyebb elfogadni a döntésüket, hogy nem akartak élni.
2012. ápr. 20. 20:58

részvétem:(

perszehogy normális,ha gyászolod..iylenkor az ember magára is gondol,meg az egész élettől kicsit elmegy a kedve..de majd idővel javulni fog

2012. ápr. 20. 20:51
semmilyen előjele nem volt,utolsó hetekben is eljárt velünk bulizni,sokat beszélgettünk,azt terveztük,hogy ősszel elmegyünk Prágába koncertre...
2012. ápr. 20. 20:47
Nagyon sajnálom!!! :( Tenni sok mindent nem tudsz, sajnos. Idővel jobb lesz! Tudom ez nem vigasz,de tényleg így van.
3. 24942a4452 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2012. ápr. 20. 20:46
köszönöm
2012. ápr. 20. 20:45

Én is jártam így egy ismerősömmel. Talán egy hónapig volt szerencsém a barátjának lenni.

Nem könnyű túltenni magunkat az ilyenen, hiszen tragikus, ha valaki önmagától dobja el az életét.

Emlékezz rá, gyászold meg hozzá illő módon, aztán el kell engedned, mielőtt a gyászod elhatalmasodik rajtad.

Fogadd őszinte részvétemet, mielőbbi megnyugvást kívánok a lelkednek!

2012. ápr. 20. 20:40

Mit tegyek? Túl fogom tenni valaha magamat ezen?

5 napja sajnos öngyilkos lett egy barátom,vonat elé ugrott...nagyon hiányzik,vidám,művelt ember volt,akivel bármiről el lehetett beszélgetni,nem találom a helyem,ürességet érzek,bármit is csinálok

Csak 2 hónapja ismertem,de nagyon hiányzik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook