Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Nem kaptam meg a postán a levelet, amiben gyógyszer volt. fórum

Mit tegyek? Nem kaptam meg a postán a levelet, amiben gyógyszer volt. (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 18. 18:30
voltam benn...elkezdi a faszikám,jajj hát a postakönyv leirja,h arra nem tudnak garanciát vállalni,lehet elveszett...ennyit erről.Akkor sem fogom ujra megvenni,,,
17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Lexi018)
2010. febr. 18. 18:03
Kérdezd!Hátha elkezdenek ők telefonálgatni, ha nincs náluk a levél!
2010. febr. 18. 17:59

[link]

Hát itt a linken legfelül lévő posta van a legközelebb,mivel a rákóczi téren lakom.Most megyek és bemegyek megkérdezem.Mást nem tudok tenni.

15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 14. - Lexi018)
2010. febr. 18. 17:55

mondom! Nőgyógyászati ügyelet! Ha van nálad pénz, ott írass fel 1 levéllel, váltsd ki, mástnem ügyeletes gyógyszertárban, és meg van oldva a dolog!

Aztán, ha meg megérkezik a levél, legközelebb, majd 4 hónap múlva kell pénzt kiadnod érte!

De az is lehet, h ha kedvesen, aranyosan odaállsz a patikus elé, elmeséled, h mi is történt veled (semmi arrogancia, hanem tényleg a kétségbeesésed sugárzik rólad), recept nélkül is kapsz 1 levéllel!

A gyógyszertan tanárom annó nem 1szer adott így ki a túristáknak, akik elfelejtették becsomagolni a tabijukat.

Próba cseresznye... Ha nem adnak recept nélkül, akkor még mindig mehetsz az ügyeletre!

14. lexi018 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. febr. 18. 17:46
Küldtünk már igy...de most nem volt annyira sürgős...ezért választottuk ezt.Szerinted mit csináljak?most ha nem veszem be holnap,meg szombaton,és esetleg holnap megjön...akkkpr vasárnap este már betudom venni...de akkor már borul az egész...
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - Lexi018)
2010. febr. 18. 17:34

az a baj, h a 8. kerülezi postát, ha felhívod, és nincs náluk (de akkor már érdemesebb személyesen bemenni, mert ha ott van, akkor egyúttal át is veheted), át fognak irányítani a központba, ahol szortírozzák a leveleket, ott ugyan megnézik a már szétválogatottakat, de annyi levél van ott, hogy nem biztos, hogy most meg is találják.

Amúgy, egy tipp! Ne postán adjatok fel ilyesmit! Nekem párom szintén zalaegerszegi, ezért tudom, hogy amit most ajánlani fogok, járható út :)

Szval! A Zalaegerszeg- Budapest vonalon járó buszok egyikével küldje fel máskor anyud a borítékot! Adtok egy 500-ast a sofőrnek, megmondjátok neki, hogy a Stadionoknál xy fogja átvenni a csomagot, várni fogja, és te meg kimész érte! Annyi, h amikor anyud átadta a sofőrnek, mondja el neki, h a te gyógyszered van benne, téged meg hívjon fel, hogy melyik buszra tette fel, mikorra ér oda, és mi a rendszáma a busznak (ez alapján neked is könnyebb megtalálni az adott buszt, mert azt már én is láttam, h egy időben, akár több is indul/ érkezik). Kicsit biztosabb a dolog, mint a postai!

2010. febr. 18. 17:26
én a helyedben bemennék a legközelebbi kórház ügyeletére, és elmondanám mi történt. Aztán azok majd adnak helyette a mai napra, holnap meg már mész haza, így anyud holnap ki tud váltani egy új receptet. Ha meg megérkezik a levél, akkor az ott lesz tartalékban, és később kell a következőt kiváltani.
2010. febr. 18. 17:23

igen,sima levélként...

8. kerület német utcában lakom,most szerintetek melyik postát hívjam???ha kell bemegyek érte,de holnap délig nekem az kell....

2010. febr. 18. 17:17

Oda kellett volna érnie! Szerintem lába kélt. Valaki keresett rajtatok párezer forintot...


Sima levélként adta fel Anyukád? Mert erre még mindig nem válaszoltál...

2010. febr. 18. 17:16
nagyon fasza...mindjárt felrobbanok,olyan ideges vagyok.Ez a magyar posta,nem hiszem el h nem ért volna ide....
2010. febr. 18. 17:14

1. Hogyan adta fel? (ajánlva, elsőbbséggel, tértivel...... )


Nem is sorolok tovább, mert ebben a válasz is benne van... Ha csak simán adta fel, akkor semmit nem tudsz tenni, akkor ne is hivogasd a postákat, amúgy is felesleges, mert "telefonon információt nem adhatunk ki" választ fogod kapni. (és ez jogos is!!) Ha van nyoma (minimum ajánlva adta fel) akkor lehet "tudakozványt indítani" de ehhez is kell 10 munkanap

2010. febr. 18. 17:14
Az a baj, hogy ha nem ajánlva adta fel, fújhatod, szerintem sose lesz meg... Vagy véletlenül keveredett el, vagy direkt tűnt el. Sose fog kiderülni...
2010. febr. 18. 17:13
receptköteles gyógyszer!!!!
5. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2010. febr. 18. 17:12

Szia!

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha feliratod mégegyszer. Ha háziorvos írta fel, menjen be anyukád és mondja el, mi történt, hátha tud vmit tenni a doki...

Persze ez nagyban függ attól is, milyen gyógyszerről van szó...

2010. febr. 18. 17:12
Kórházba???
3. 33aa509d53 (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2010. febr. 18. 17:11
esetleg a legközelebbi kórházba tudnának segíteni
2010. febr. 18. 17:08

anya hétfőn(zalaegerszeg) feladott nekem egy levelet,gyógyszer volt benne.A mai napig nem jött meg és be kellene vennem.Holnap megyek haza,és otthon sincs gyógyszer,itt pedig már nem tudom megvárni.

Mit tegyek?nagyon fontos lenne?Hívnám a 8.kerületi postát,de van vagy ezer...

2010. febr. 18. 17:07
Mit tegyek:?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook