Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, mondjátok meg mit tegyek? fórum

Mit tegyek, mondjátok meg mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. okt. 22. 23:23

Azert van ez mert az ido megszepiti a multat.

Sokan vannak igy mint te,en is lezartam mar 4 eve az exemmel,mar menyasszony vagyok... Egyutt elunk,szeretjuk egymast... De nem vennem jo neven ha keresgetne... Biztos felkavarna... De gyozne a szerelem es az eszem.. :)

Halgass az eszedre es ne a multban kotorassz :))

10. 66a97e58a5 (válaszként erre: 8. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:21
Biztos az emlékek...de romokbol nem lehet stabil váratépíteni. Más felé figyelj mert gondok lesznek és bukik minden (na mindjárt megjelennek a fikazósok és elhordanak engem itt is mindennek hogy mit osztom az észt... )
2015. okt. 22. 23:19

Na ezt rosszul írtam. Nem a volt párom. A párom viszi minden reggel suliba a gyerekeimet.


Ez is miért van? Miért rá gondolok?

2015. okt. 22. 23:18

Elméletben én ezt mind tudom. Sőt.

Tényleg egy olyan párom van, akit sokan megirígyelnének. De legalábbis nekem Ő a csúcs. És tudom ez fáj a volt férjemnek. A volt párom viszi reggel a gyerekeket suliba, ha teheti Ő megy értük, tanul velük.

Nem létezik tökéletes pasi, de Ő a közelében jár.


De miért van, ha rámír az exem megbolondulok? Tudom, hogy nincs közös jövőnk, de felkavar.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:18
Ne keríts ekkora feneket az ügynek.
2015. okt. 22. 23:18
Higgad nem hozzád...elirtam
5. 66a97e58a5 (válaszként erre: 4. - Mion)
2015. okt. 22. 23:18
Vagy nem hozzád le és megy a csaladsegitőhöz a gyámügyre hazudozik róla..szóval van pár szemét húzása a férfiaknak. És igenis hogy féltékeny..talán mert neki nem olyan hűdeszuper nője van
4. Mion
2015. okt. 22. 23:13

Neki szabad csajozni, de neked nehogy legyen új párod? Ez elég köcsögség. Leginkább férfi önzőség.

Szerintem az megoldás lehet, ha csak a gyerekekkel kapcsolatos kérdéseire reagálsz, a más jellegűekre nem. Egy idő után venni fogja a lapot. Csak ne inogj meg.

Kutyából nem lesz szalonna.

Nehogy az legyen, hogy emiatt elveszted az új párod!

3. 66a97e58a5 (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:13
Ásd el jó mélyre...amúgy amíg a gyerek kiskorú sajnos sehogy. Az én exem is ilyen....de már higgad
2015. okt. 22. 23:13

Öld meg!:))))

Nah jo csak vicceltem,kicsit furan jott ki h azt irod h meg akarsz tole vegleg szabadulni.


Halgass a jozan eszedre. Regen se ment a dolog kettotok kozott... Ezek utan se menne.

Ne csessz el egy kapcsolatot a regi sebek felszaggatasa miatt.


Irigy rad volt ferjed... Szenvedjen csak!!!


Zard ki az eletedbol ,ne reagalj vagy razd le,mondd h nem vagy ra kivamcsi...

2015. okt. 22. 23:08

Adjatok tanácsot, mert beleőrülök....


Két éve elváltam, lényegtelen, hogy miért, kinek a hibája volt. Elváltunk mint két barát.


Közben (és előtte is) neki voltak kapcsolatai, ezt már megszoktam ennyi idő után.

Nem okoz gondot, hogy együtt jönnek az apás hétvégén a gyerekekért, vagy együtt hozzák haza őket.



Mostanában viszont mintha direkt kínozna. Végre én is találtam valakit. Szépen lassan bemutattam a gyerekeknek, akik elfogadják, sőt szeretik.

Felmerült, hogy költözzünk össze...


És itt jön a gubanc. A volt férjem folyamatosan zaklat. Ez hogy zaklat nem igaz. Inkább csak keresi a kapcsolatot velem. Szép reggelt! Hogy aludtál? Emlékszel? Erre és erre? Emlékszel milyen jó volt?


Adjatok tanácsot, hogy tudnám Őt végleg kizárni az életemből. Tudom kizárni nem tudom, hisz a gyerekeimnek Ő az apja. De meg akarok szabadulni tőle végleg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook