Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Miért ilyen velem a sógornőm? fórum

Mit tegyek? Miért ilyen velem a sógornőm? (beszélgetős fórum)


24. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 13:33

No erre gondoltam a 17-es hsz-ben. Ott még csak-csak el voltál a tesód haverjával, a fiataloknak jutott egy kis idő, hogy kettesben maradjanak.

Amikor viszont nincs tesó-haver, és csak 3.-ikként lógsz a nyakukon, nem mondják ki, hogy felesleges vagy! De a sógornőd érezteti veled!

Ahogy ma mondják: szakadj le róluk! Hagyd őket kettesben. Találj, keress magadnak új barátokat. A bátyád is szeretné a saját életét élni.

23. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 13:27
Szerintem magával nincs kibékülve, nem veled. Levegőnek nézném.
22. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Pteri)
2022. aug. 13. 13:25
Egyáltalán miért megy el 4 ember együtt így ? Baráti pároknál is necces lenne.
21. pteri (válaszként erre: 20. - Fokhagyma)
2022. aug. 13. 12:58
Így még rosszabb. Pont ketten voltak fölöslegesek oda. Én se örülnék egy új szerelem kezdetén, ha valaki a nyakunkon lógna. Persze lehet kultúráltan is nem örülni.
20. fokhagyma (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 21:48
Ezek szerint nem az volt a baja, hogy Te voltál a felesleges harmadik. Csak tőle tudhatod meg az igazi okot.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Fokhagyma)
2022. aug. 12. 19:20
4en voltunk, jött tesóm egyik haverja is
18. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 19:12

Amikor 4 napra sátrazni mentetek, akkor csak hárman voltatok, vagy neked is volt partnered? Azért kérdezem, mert ha csak hárman voltatok, lehet, hogy az zavarta, hogy Te is ott vagy.

Egyébként meg az lenne legtisztább, ha leülnél vele, és barátságosan, békésen elbeszélgetnétek. Kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled. Mi itt csak találgathatunk, de az okot nem tudhatjuk. Ezt tőle kell megkérdezned.

17. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Soufflet)
2022. aug. 12. 17:49

Meglehet, hogy kellően szoros kapcsolat van FI és a bátyja között. Amennyiben a bátyja kapcsolata viszonylag friss, meg kell FI-nek szoknia, hogy kevesebb idő jut rá, egy kicsit el kell a fiatal pártól távolodnia.

Amennyiben ez az elszakadás még nem történt meg, a sógornő részéről a fent leírt magatartás valahol érthető, ha nem is a legjobb megoldás részéről.

16. Felhőcske** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 17:45
Kedves Fórumnyitó, talán vele kellene leülni, megbeszélni, és amin lehet változtatni, egyszerűbb lenne. Itt elhangzik sok JÓ tanács, de ettől nem lesz jobb a kettőtök helyzete, mi a másik fél érveit nem tudhatjuk!
15. Soufflet (válaszként erre: 14. - Syria)
2022. aug. 12. 16:50
ritkaqn ertunk egyet.
14. syria (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 16:34
A végeredmény szempontjából lényegtelen, hogy mi az oka. (Engem a legjobb barátnőm nővére utált zsigerből, az okát soha nem tudtam meg.) Megoldás: elkerülni; ha nem lehet, akkor intelligensen levegőnek nézni.
13. Soufflet (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. aug. 12. 16:34

Na, ne mar....


En mindig a kicsi partiarc voltam a csaladi bulikon, aztan a azert mehettem 14 evesen bulizni, mert 2-3 ajtosszekreny allt mellettem, akinek az apan kitekerte voltna a nyakat, ha bajom esik. Regi csaladi ismeret.. Ott Pasi nem probalkozott, mert feltette a toket.

A hugom tobb, mint 11 evvel idosebb, o is koran kezdett partizni, de "kitekerjuk a nyakat" felugyelettel..


Nalunk a csladban tok mindegy ki hagy eves (OK, es a babakat nrm szibesen kezelem), egyutt vagyunk


A sogornom nem szeretem, de soha nem ellensegeskedtunk..

12. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 16:07

Mennyi a korkülönbség a bátyád és közötted?

Nem lehet, hogy egy kicsit több távolságot kellene tartanod tőlük, nem lehet, hogy túl sokat vagy velük? Hogy esetleg úgy érzi a sógornőd, hogy állandóan a nyakukon lógsz????

11. Soufflet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 16:00

Egy fax.


Nem kell analizalni.

Eleg, ha civilizaltan viselkedsz, es kesz.

2022. aug. 12. 15:51
Meg mi lehet ennek az oka?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. aug. 12. 15:50
Hogy kezeljem ezt a helyzetet?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 15:49
Miben tudunk segíteni?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Liliom10)
2022. aug. 12. 15:47
A szüleimmel nem, velük pont hogy jóban van. Tesómmal csak akkor olyan, ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja.
6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 15:04
Csak Veled ilyen ? A bátyáddal, szüleiddel nem ? Nincs igaza a bátyádnak, ne védje ! Amiket írsz : flegma, pökhendi, durrog, puffog, nem szól hozzád sokáig. Ezek nem a fáradtság jelei ! Ezek illetlenségek, tanuljon meg viselkedni ! Ok nélkül nem bántunk meg mást ! ( Lehetőleg okkal sem.)
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 14:48
Ha lehet, kerüld el, ne menj a közelébe, ha mégis egy társaságban vagytok, nézz rajta keresztül, ne szólj hozzá, ha ő nem szól. Ha szól, beszélj hozzá rendesen, de ne keresd a társaságát. Majd észreveszi magát, vagy éppen ezt akarja elérni a viselkedésével. Eddig is meg voltál nélküle, ezek után is meg leszel. Gondolj arra, hogy ő került be a ti családotokba, majd megtanul idővel viselkedni. :)
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 14:42

Xard le, es kesz.


O is azt teszi. Nem kell jatszmaziu.


Ez en ex-sogornom is csak akkor volt kedves, ha kellett neki valami. Vagy raertem, vagy nem.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. aug. 12. 14:32
Egyszer már bátyámnak is panaszkodtam, ő akkor azt mondta, hogy csak fáradt, nyűgös de nem akar rosszat
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 14:29
Ahhoz ismernünk kéne őt hogy találgathassunk. De ha őt kérdeznéd, biztosan kapnál választ.
2022. aug. 12. 14:15

Bátyámnak van egy élettársa, aki már az első pillanatoktól kezdve flegmázik, pökhendi velem. De érdekes, mert nem mindig ilyen, valamikor normálisabb. Azt vettem észre, hogy amikor ideges vagy csinál valamit nem lehet hosszászólni, mert durrog. Ha kérdezek valamit, akkor flegmán válaszol. Ezt már anya is észrevette, hogy ilyen velem, mert egyszer kicsit panaszkodtak és akkor mondta. Elmentünk négy napra, sátrazni, akkor bográcsoltunk, akkor se lehetett hozzászólni, mert puffogott. Amikor vettem mindannyiunknak a boltban italt, akkor érdekes, kedves lett velem egy darabig. De amíg úton voltunk hozzám se szólt egy kva szót sem.

Szóval ja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook