Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy fehérebb legyen a bőröm? fórum

Mit tegyek, hogy fehérebb legyen a bőröm? (beszélgetős fórum)


10. 60458c31c7 (válaszként erre: 8. - Dominós)
2020. ápr. 25. 03:12
Nekem is csak azért fehér a talpam, mert bele léptem az oltott mészbe.
2020. ápr. 25. 01:31
Én nagyon szeretném, hogy fehér legyen a bőröm, mert alapból ilyen sárgás, világos barnás és nem tetszik. Azért is, mert én istenítem az albínókat és úgy akarok kinézni, mint ők. Először is a karantén már egy jó pont erre. Keresgéltem neten, erre jutottam. Remélem hasznos: Minimum 30faktoros naptej tavasszal, nyáron. Megfőzöd a kapor levelét és azzal kenegeted a bőröd. Citromlét, szódabikarbónával egy kád vízbe öntöd és megfürdesz benne. Fehér alapozó, púder, smink is jó. Viszont a púderrel vigyázz, mert nagyon szárítja a bőrödet és nagyon rossz. Ebay-en lehet koreából rendelni ilyen bőrfehérítő szérumokat. Remélem hasznos. Ha beválik, akkor az nagyon jó hír!
2011. febr. 16. 19:04
semmit...minek? méééé nem jó az úgy, ahogy van? enyém se fehér, nem is lesz.
2011. febr. 16. 18:31
hypozd ki (ne haragudj, de nem hagyhattam ki)
2010. jan. 23. 11:13
gyerekek utánozzátok jackson -t ????
2009. nov. 10. 09:26

Szia.

Torma vagy a feketeretek vagy citrom leve fehérít. Először próbáld ki ezeket, csak aztán nyúlj vegyszerekhez. De egyébként a gyümölcssavak is halványítanak, ebből kifolyólag az AHA savas krémek is. De jó még a mikrodermabráziós kezelés (kozmetikusnál).

2009. nov. 9. 22:14
És feltétlen kell venni valami vegyszer?
2009. nov. 9. 22:05
Aloha! Vannak fehérítő pakolások, pl. a D'olivának tudom, hogy van. A nagy drogériákban szerintem általában nem lehet fehérítő termékeket kapni, mert viszonylag kevesen keresik. Próbálkozz kisebb drogériákban, olyan bioboltokban, ahol kozmetikumokat is árolnak, vagy patikában!
2009. nov. 9. 18:31
Szia! Az uborkaszeletek erre kiválóan alkalmasak, és ha citromos vizes pamaccsal áttörlöd az arcod. Nekem volt régen ilyen kenceficém, Afrikából hoztam, de sajnos már elfogyott. De ha megy ki ismerősöd, tudnának hozni olyat.
2009. nov. 9. 17:52
ALapjáratban elég fehér a bőrőm, most viszon nem fehéredik ki! és nagyon rossz, mert valahol fehér, valahol nagon barna, és rettentő ronda.... mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook