Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, hogy el tudjak helyezkedni 2-3 szakmával és érettségivel? fórum

Mit tegyek, hogy el tudjak helyezkedni 2-3 szakmával és érettségivel? (beszélgetős fórum)

2013. szept. 13. 16:26
Azt gondolom, hogy meg se forduljon a fejedben, hogy nem kapsz munkát. Döntsd el, hogy melyik naptól fogsz dolgozni, s legyél biztos magadban. Én 47 éves vagyok. Nem vagyok egészséges, de sohasem voltam még munka nélkül. Vagy így, vagy úgy , de dolgoztam. Kérdezték is ismerősök 2 munkahely között, hogy miért vagyok annyira biztos, hogy fogok még dolgozni? Én nem is értettem a kérdést, mert nekem természetesen volt, hogy lesz hol dolgoznom. Szóval: Fel a fejjel, minden ott dől el.
7. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Ditta25)
2013. szept. 9. 20:41
Nem az számít hogy mióta keresel, hanem hogy hány helyre nyújtottad be a pályázatodat.
2013. szept. 9. 18:57
Méghogy nincs munka?!
5. Annie1130 (válaszként erre: 4. - Anyuccci)
2013. szept. 9. 18:57
Oh, gratulálok! Ügyes vagy, jól csináltad! ;)
2013. szept. 9. 18:56

Éni s csak azt tudom mondani amit Annie mond!

Én így találtam munkát!

Dajka akartam ellni és a kerület össze oviját végig hívtam,szét küldtem az önéletrajzomat mindenhová végül 4 oviba hívtak be és 3ban meg is kaptam a munkát...

Ha azt látják hogy akarsz akkor nem hajtanak el!

2013. szept. 9. 18:51
Igaza van Annie-nek. Azt mondják, aki az utcáról jön, az tényleg dolgozni akar. Ha kell, menj be személyesen egy-két helyre.
2013. szept. 9. 18:48
Fordítsd meg a dolgot a fejedben, és ne úgy fogd fel, hogy te keresel olyan céget, amelyik hirdet és lesz szíves alkalmazni, hanem készíts egy listát azokról a cégekről, amelyeknél szívesen dolgozál!Szedd össze pontokban, hogy miért dolgoznál ott szívesen, majd nyomozd ki és keresd meg telefonon, vagy levélben az illetékest és mondd el, hogy nem tudod, hogy keresnek-e most éppen munkatársat, de te úgy gondolod, nagyban hozzá tudnál járulni a cég sikereihez, stb. Ne hagyd, hogy idióta HR-es (tisztelet a kivételnek!) kényük-kedvük szerint nyálazgassák az önéletrajzodat! Vedd kezedbe a dolgokat!
2013. szept. 9. 17:58
Már rég óta keresek állást, és nem akar összejönni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook