Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy a gyermek éjszaka ne tudja lerúgni a takarót? fórum

Mit tegyek, hogy a gyermek éjszaka ne tudja lerúgni a takarót? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. _kleo_
2006. nov. 19. 13:25
Nalunk az valt be kitakaras ellen, hogy nem futkostam be visszatakarni. Meg nincs 2 eves es ha fazik profin magara huzza a takarot. Neha meg a fejere is, nem tudom hogy kap levegot...
14. daroki
2006. nov. 19. 07:55

Én mindig egy melegebb ruhát adok a gyerkömre éjszakára,hogyha lerúgja magáról a takaróját akkor se fázzon.

Zokniban én is utálok aludni,egyedül akkor viselem el muszájból amikor egy kg lábápoló krémet kenek rá este és reggelig rajta marad a zokni.

2006. nov. 18. 21:36

Sziasztok!

A zokni miért kell alváshoz??Talán épp azért rúgják le a takarót,mert melegük van!Biztos más is próbált már zokniban aludni,szerintem rettentő kényelmetlen!

2006. nov. 17. 19:38

Kisfiam lassan 9 hónapos, de mi nagyon szeretjük a hálózsákot.

Egyáltalán nem zavarja a mozgásban, csak úgy seper benne négykézláb.

2006. nov. 17. 18:42
Az én kislányom (kétéves) is rendszeresen kitakarta magát.Nekünk,két megoldás vált be. Az egyik,olyan hálózsák aminek jó széles az alja így elég egy hosszúujjú bodyt felvenni alá és kényelmesen tud benne mozogni.A másik egy body és rá egy hosszúujjú kezeslábas pizsama,mert nálunk a zokni is lekerült a lábáról előbb-utóbb..:))
10. virkó
2006. nov. 17. 18:23
Én már nem foglalkozom a takaróval különösebben.Van a kisfiamon kombidressz,azon pizsama,a lábán zokni.Többször megnézem éjjel és betakarom-többnyire maga alá gyomoszoli a takaróját.Nem hiszem,hogy megfázna,elég jó a fűtés.
9. szunda (válaszként erre: 7. - Juniperus)
2006. nov. 17. 16:42
Az jó, akkor van még 4 éve meg 5 hónapom :)))
2006. nov. 17. 15:06
Nálunk is pizsi alá body ill trikó, De nálunk előnyösebb a helyzet, mert hason alszik a lány, igy kevésbé tudja magáról lerugni a takarót:)
2006. nov. 17. 13:11

Hja, látom, nincs megoldás :)

Az enyém is mászik összevissza már, ezért marad a felkelés- betakarás...

2006. nov. 17. 12:23
Még csak 11 hetes.A takarót nem türi meg magán,jelenleg a hálózsákot tartom a legjobb megoldásnak.
2006. nov. 17. 12:03
Én vettem nekik olyan pizsamát ami egyberészes és ha kitakaróznak akkor legalább nincs kinn a derekuk.
2006. nov. 17. 11:47

Nálunk is mindig kitakaróznak...

De a hálózsák már nem téma.:(

Igy vettem rugit ,bodyt.Az a pizsama.Viszonylag meleg anyagból,igy ha ki is takarózik,reménykedek benne, hogy nem fázik meg.

Egyébként én is kelek éjjel és visszatakarom őket.:)

2006. nov. 17. 11:34
Nálunk a hálózsák csak addig vált be, amíg nem tudott járni a manó. Onnantól sokat mászott, mozgolódott az ágyban elalvás előtt, és nem tűrte meg tovább a hálózsákot. Mai napig lerugdossa a takarót, éjjel többször takarom vissza, már belenyugodtam ebbe. Ha hidegebb van, akkor adok rá zoknit, és a pizsi alá trikót.
2006. nov. 17. 11:30
Hálózsákban altattam.
2006. nov. 17. 09:17

Én már mindent kipróbáltam... A rács közé dugtam, lerúgta.

Ha odakötöztem, akkor alámászott.

(a takarót) :D


Te hogy csinálod?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook