Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy a bikinivonalam borotválás után ne pöttyösödjön ki? fórum

Mit tegyek, hogy a bikinivonalam borotválás után ne pöttyösödjön ki? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 6. 07:42
Én jegelni szoktam, azzal nyugtatom a bőrömet, persze az intim tájakon óvatosabban, de a hideg jót tesz a megviselt bőrnek. A férjemtől amit kaptam epilátort, ahhoz is eleve adtak egy ilyen tasakot, amibe egy speciális anyag van, le kell fagyasztani, s ha túlestünk a kezelésen, ezt a tasakot elővesszük, s hűtögetjük a kezelt felületet.
2009. dec. 8. 23:44

Mindenhol azt olvasom, h borotválás után jönnek elő a piros pöttyök. Én ha a lábam vagy ha intim területen borotválok, semmi pötty nem jön elő. . . 1-2 napig, de aztán iszonyat. Szóval van olyan, akinek nem közvetlen borotválás után kell szenvedni a pöttyöktől, hanem utána, mikor kezdenek kinőni a szőrszálak? Nagyon viszket, piros és csúnya :( Valaki tud erre valamit?


Ja és nem epilálhatok, gyantázhatok, mert sajnos meg vagyok áldva azzal, h ha kihúzok bármi szőrszálat, az utána benő (bőrradír, luffaszivacsos dörzsölés ellenére is). Krém sajnos 10-12perc után (annál tovább pedig nem szabad a bőrön hagyni)se viszi le a már nagyon megerősödött szőrszálakat :(

2009. júl. 7. 12:07

A viszafelé borotválástól szőrösödik.

Végső esetbe na gyanta a legjobb megoldás. A kozmetikushoz a legjobb fürdő ruhába menni, hogy lássa mihez kell igazodni.

2009. júl. 7. 11:48
Este fürdés után, jól kiázva borotváld! Éjszakára meg jó vastagon hintőporozni! (olyannal amit a gyerekeknek köldökcsonk ápolására használunk)
2009. júl. 7. 11:42
Én neogranormonnal kenem be estére,akkor borotválom le...így nem pattog ki, de van hogy sima nivea krémmel. Az az igazság,hogy attól is kipattoghat ha más helyen is használod a borotvát! Sűrűn kell cserélni az intim testrésznél használtat és csak ott használd, máshol ne!
2009. júl. 6. 20:41
én popsikrémmel szoktam bekenni nekem bevált
2009. júl. 6. 17:13

A szőrszálakkal azonos irányba borotváld,ne "visszafelé".Így nem pöttyösödik ki.

Ökonetes Mirtill krémmel szoktam bekenni utána.Ez hűsíti,megnyugtatja a bőrt.

2009. júl. 6. 16:39
Lehet kapni fürdőhabot, amit szőrtelenítés után kell használnod.
2009. júl. 6. 13:13
Nekem csak akkor pöttyösödött, amikor elkezdtem borotválni. Most már semmi baja, hozzászoktam, vagy nem tudom...
2009. júl. 6. 13:09
próbáld gyantázni, az minden szempontból jobb
2009. júl. 6. 13:07
Szerintem ne borotváld.Amíg borotválod mindig ki fog pöttyösödni. A gyantától nem
2009. júl. 6. 13:02
Mit tegyek, hogy a bikinivonalam borotválás után ne pöttyösödjön ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook