Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, ha az 5 hónapos gyermekem felcserélte a nappalt az éjszakával? fórum

Mit tegyek, ha az 5 hónapos gyermekem felcserélte a nappalt az éjszakával? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 19. 08:01
Hat igen csak hat nehez ez a forditott eletvitel meg hat felenk nem sok napocska sut ugyebar mint irtam a jokis borongos Angliaba de majd csak tulveszeljuk!
2014. febr. 19. 05:32

hagyd, engedd aludni...várja a melengető napocskát, addig meg mit csináljon..

gyorsan fejlődő szervezet, ha nappal van szüksége alvásra, akkor nappal..elvégre még nem kell időre mennie sehová..szép lassan magától átáll, ha itt a napsütéses tavasz..


emléxem, én is voltam öthónapos...


na jó, ez vicc volt...

2014. febr. 19. 00:55
Koszonom mindenkinek megprobalok mindent!
2014. febr. 18. 22:19
Ha egész nappal alszik,akkor keltsd fel.Lesz pár nyűgös napotok lehet,de hozzá fog szokni,és átáll a helyes ritmusra.
2014. febr. 18. 12:39
Szia! Ne ess kétségbe az enyém ugyan ezt csinálta aztán egyik napról a másikra cserélt, aztán 2 havonta változott hol a fogzás miatt hol a szeparációs szorongás miatt hol a frontok miatt és persze ahogy nyílik a kis elméje egyre jobban foglyák érdekelni a világ nagy dolgai és esze ágában sem lesz aludni lassan mehettek játszóházba is jó időben parkokba vízpartra stb. Az enyém 3 múlt és talàn most mondhatom azt hogy kialakult at alvási szokása
4. youlcsi (válaszként erre: 3. - B.erzsebet)
2014. febr. 18. 10:23

ugyan, hogy maradna már így? :)


keltsd fel max 1,5 2 óra alvás után. akkor úgyis "ebédidő" van, utána peluscsere, hancúrozás, játék, stb... bármi, amivel ébren tudod tartani... aztán ha kora délután újra alszik 1-2-3 órát, az megint rendben van, de késői uzsihoz megint ébresztő és fürdésig szerintem simán ébren tartható... ha máshogy nem, akkor kis meztelenkedéssel. nálunk legalábbis az volt a menő :) jó meleg szobában egy pelusra (vagy még arra sem) vetkőztettem vacsi után és fürdésig lehetett pucérkodni :)

2014. febr. 18. 09:59
Hat igen csak peldaul most aludtt el es ilyenkor atalussza az egesz napot es kezdodik minden elorol es mar nagyon kimerult vagyok en is elalszok termeszetesen es ez a baj mennyi ido utan kelcsem fel? Es ha igy marad mar 5honapos nem kellet volna kinoje? Teljesen ketsegbe vagyok esve nem tudom az ithoni dolgaimat tebni mert olyan faradtt vagyok sajnos segitsegem meg nincs a parom dolgozik es Angliaban elunk sajnos nem tudok kihez fordulni egyre nehezebben viselem :-(
2014. febr. 18. 09:24
előfordul az ilyen. sztem minden babánál eljön ez az idő. majd visszaáll. fontos, hogy ettől függetlenül te tartsd magad a napirendhez... vagyis fürdeni továbbra is ugyanakkor, este fekvés ugyanakkor, mint korábban... utána sötét és csend... majd egy idő után rájön, hogy nem OK, hogy egyedül kukorékol csak az éjszaka közepén.
2014. febr. 18. 09:11
Sziasztok a babam felcserelte a nappalt az eszakaval mar nagyon kritikus a helyzet mit tegyek mar 5honaposak vagyunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook