Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek, ha a szomszéd nem szállítja el a sertéstrágyát? fórum

Mit tegyek, ha a szomszéd nem szállítja el a sertéstrágyát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
17. Teráz (válaszként erre: 16. - F72d419d5f)
2007. máj. 21. 21:31
Ez a ház az életem !!! Ez a trágya eladó,megfontolandó !?!? Lehet hogy így is sejtené ki a "hunyó" . Hmmmm.... ?????
2007. máj. 21. 06:39

Hát ez akkor ördögi kör : ha nem lehet feljelenteni és megverni sem ,megfenyegetni sem akkor nem tudom mit lehet tenni

add el a házat kinlódjon vele más

15. fde954d8c0 (válaszként erre: 14. - Dee)
2007. máj. 20. 23:56

hiába szól bárhova!

évekig csináltuk a nagymamámnál ugyanezt, senkit sem érdekelt, és a vége az lett hogy minden kilátogató hatóság jóinudlatúlag elmondta, hogy mi jelentettük őket fel!

aztán eladtuk a házat télen,, akkor nem volt büdös!!!!

az új szomszéd, elintézte könnyedén,, ahogy hallotuk,,, berúgott,, átment, és megverte a büdös szomszédot, és álítólag életveszélyessen megfenyegette, hogy ha nem takarítja el a sz*rt!

csak ehhez gyomor kell!!!!

a legjobb rafinált módom megközelíteni, aki ilyen büdös állat ember, az álltalában agresszív is, és egy agresszív szomszéd nem jó dolog!

elhiszem hogy fél,, nehogy megmérgezzék a kutyáit, ha felnyomja bárhol a tetvet, akkor félhet is!!!

14. dee
2007. máj. 20. 23:51
Az ÁNTSZ-nek szólj!
2007. máj. 20. 23:46

hidesd meg az ujságban a telefonszámával, hogy tárgya eladó.

hiába mész bárhova, kinevetnek....

és érdemben nem foglalkoznak vele!

12. Teráz (válaszként erre: 11. - F72d419d5f)
2007. máj. 20. 22:10
Mindenki így vélekedik mint én.
11. f72d419d5f (válaszként erre: 10. - Teráz)
2007. máj. 20. 22:02
Mindenképpen menj el a hivatalba ,majd ők felszólítják. A másik szomszéd nem panaszkodik ? esetleg többen összefoghatnátok
10. Teráz (válaszként erre: 9. - F72d419d5f)
2007. máj. 20. 22:00

Sajnos ez a szomszéd nem teljesen normális, 3 fagyasztószekrény után most vették a 4.-et,19ezer ft a villanyszámlája ,állandóan a földet túrja ,legyen a sertéseknek,tyúkoknak,nyulaknak mit enni.Soha nem jön rá hogy ez már értelmetlen

Amikor először láttam a 2 kutyáját BOTTAL ÜTVE

vitte oltásra,félek ,hogy megmérgezné a kutyáinkat.Döglött patkányokat is találunk gyakran az udvarunkon,elképzelhető,átdobja.Akárhogyan töröm a fejem,úgy érzem olyan ez mint amikor a kutyusunk a farkát kergeti.

2007. máj. 20. 21:33

Nálunk pár éve a szomszéd a pöcét kiengedte az utcára,persze többször szóltunk neki de nem csinált semmit,mindig kifogást keresett ,de erre szerintem nincs kifogás ha valaki az utcára engedi a pöcét.Végül elmentünk a hivatalba kimentek megnézni majd felszólították hogy csináljon valamit,ha nem tesz valamit akkor ráküldik az Ántsz-t

Olyan kifogásokat keresett hogy .mindenki egy kád vízbe fürdik és ez miatt nagyon hamar tele lesz az emésztő stb.Egyéb ként mi jóban voltunk velük és azóta sem romlott meg a kapcsolat.Tudta ő is hogy ez nem jó így c sak ciki volt elismerni hogy nekünk van igazunk.

Mindenképpen jelensd be a hivatalba esetleg ha tudod fényképezd is le,jó lesz bizonyítéknak,ha normális a szomszéd ezért nem sértődhet meg

2007. máj. 20. 19:44
Ez aztan a joszomszedi iszony :(((( fogalmam sincs, mit tennek. Tobbi szomszedot nem zavarja?
7. f72d419d5f (válaszként erre: 6. - Teráz)
2007. máj. 20. 19:15
Ha nem akarod feljelenteni de már beszéltél vele de nem használt,akkor mit csinálsz ? valamit tenni kellene
2007. máj. 20. 17:16

Már beszélgettem vele,semmi eredménye.Nem akarok jelentgetni mert nem szeretném ha eldurvulna a dolog.Olyan jó lenne jó szomszédságban élni velük is.Egész eddigi életünkben azért güriztünk,hogy végre kimenekülhessünk a beton-dzsungelből,de a

hatalmas udvarunkat nem igazán élvezhetjük,ha a teraszon 2 percig nem takarom le az ételt,a legyek uszodának hiszik a levest,e rövid idő alatt kb. 20-an úszkálnak benne.Ezeknek az embereknek már az óvodában is szalonna volt a jelük.

2007. máj. 20. 16:51
beszelgessel el vele
2007. máj. 20. 16:37
Jelensd fel először a hivatalban+ ÁNTSZ -nél,majd azok kijönnek ellenőrizni
2007. máj. 20. 16:25
ÁNTSZ feljelentés. Településegészégügy feljelentés.
2007. máj. 20. 16:25

Fel kell jelenteni az ilyen tetveket:(

sajnos néha a mi szomszédainkal is vannak problémák:)

2007. máj. 20. 16:23
Mit tegyek, a szomszéd nem szállítja el a sertéstrágyát:bűz, patkányok...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook