Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek ha a szempillaspiráltól ritkábbnak tűnik a szempillám? fórum

Mit tegyek ha a szempillaspiráltól ritkábbnak tűnik a szempillám? (tudásbázis kérdés)


6. 09a7bccb26 (válaszként erre: 5. - Katika009)
2012. dec. 1. 19:55

Viszont ezzel feltételezem, hogy kísérletezgetsz, hogy mégis hogy "kend", használd, hogy szép legyen a pillád, mégsem olyan a végeredmény, amit szeretnél. Így simán elhasználódik annyi, hogy lehet, nem jössz ki jobban anyagilag vele. Tudom egyébként, mi a problémád, én is jártam már így spirállal. Utáltam, hiszen úgy szép, ha hosszó és dús, nem ragad össze. :) Tehát szerintem is megérné beruházni egy jó minőségű spirálla, amiből kevés is elég, mert szép pillákat eredményez, és nem olyan hogy elfogy, hogy 1 hét alatt, azért a jobb minőségűek tapasztalataim szerint hosszabb távú "befektetések". :)


Amúgy a felvitel mikéntje sem mindegy, úgy vettem észre. Én nem egyszerűen húzogatom :DDD, hanem a kefébe "belepislogok", hogy a szempilláim hozzáérjenek, illetve Z alakban festem, így valahogy mindig dúsabb... :D Na, jól leírtam. :D

2012. dec. 1. 16:55
Sajnos igen. De úgy látom, hogy mindegyik elég drága... :S
2012. dec. 1. 15:35

vegyél valami használhatóbbat!


ez a "cipőkrém" csak ragaszt

3. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - Katika009)
2012. dec. 1. 15:34
Vegyél egy jobb minöségüt !:)
2012. dec. 1. 14:22
Alapvetően szép sűrű, és hosszú a szempillám. Ki szoktam húzni a spirállal, viszont akkor széthúzza a szempilláimat, és ritka lesz tőle. Mit tegyek?
2012. dec. 1. 14:21
Lady Ann szempillaspirálom van. Tudom nem a legjobb minőség, de...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook