Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek ez esetben? fórum

Mit tegyek ez esetben? (tudásbázis kérdés)


7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 08:56

Keress egy olyan nődokit, aki felismeri a endometriózist. Nem tudom merre felé laksz, de Pesten illetve Pécsen rendel dr. Koppány Miklós, ő a legjobb ebben.

Szinte biztos, hogy ez okozza a gondot.

6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 06:49
Ó, te szegény. Én is így éltem le az életem és még nincs vége...Minden nőgyógyàszt megjàrtam 30 év alatt. Mindig azt mondtàk ilyen a hormonrendszerem. Majd ha fogamzàsgàtlót szedek jobb lesz, ha gyereket szülök rendbe jön. Ez így is volt, amíg szedtem a megfelelő fogamzàsgàtlót, amíg terhes voltam. De ha egyik sem ,kezdődött elölről. Most màr imàdkozom, hogy elmúljon, mert amit 40 felett lehet tenni, az is csak ideig óràig hat. Mindenképpen menj nőgyógyàszhoz!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2022. ápr. 20. 23:40
Persze, ilyen dolgokat nyilván elmondok neki. Tegnap mondta, hogy tini korában ő is rosszul volt néha, és hogy neki is annyira megvolt, hogy már azt se tudta, mit használjon. Szóval nagy eséllyel örököltem Tőle.
2022. ápr. 20. 22:54
Igen, mindenképp menj el nőgyógyászhoz.
2022. ápr. 20. 22:30

Csatlakozom Tienhez!


És megkérdezném, hogy anyukád mit tanácsol?

Remélem vele is beszélszgetsz erről!

2. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:17

Nőgyógyászhoz szépen elmenni ,és elmondani a problémát.

Minden nő más ,valaki meg sem érzi.

Van akiből szinte ömlik.

Estem már én is össze a vérveszteségtől.

2022. ápr. 20. 22:12

19 éves vagyok, idén lesz 6 éve, hogy menstruálok. Azzal a problémával küzdök, hogy már a 3. ciklusom élem át úgy, hogy nagyon erősen megjött. Nyilván, eddig is erősen megvolt, de két hónappal ezelőtt, amikor megjött, hálistennek itthon voltam, de le kellett feküdnöm, mert majdnem elájultam. Márciusban pedig épp suliban voltam, ahol szintén már nagyon fájt a hasam és szédelegtem, de amikor felálltam, éreztem, hogy átáztam. És olyan erősen megjött, hogy a farmerom is átázott...

A mostani ciklusom annyira durva volt, hogy megint émelyegtem. Mivel ilyen erősen megjött, ezért már tampont és betétet is használok, de annyira erős volt, hogy azonnal átázott a tamponom, picit a betétem is. Nagyon megijedtem most, hogy állandóan rosszul leszek és átázok. El kellene mennem nőgyógyászhoz vagy ez így "normális"? Nem akarom azt, hogy ebben a 4-5 napban nem megyek iskolába, később majd dolgozni, ez nem megoldás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook