Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek ekcéma ellen? fórum

Mit tegyek ekcéma ellen? (tudásbázis kérdés)


19. 9cf0020815 (válaszként erre: 18. - Clau26)
2011. ápr. 26. 14:43
Valamivel át van itatva,valószínű attól.Ne használd a törlőt,mosd le a popsit:-)Csak próbaképpen ajánlom:-)
18. Clau26
2011. ápr. 26. 14:19

Sziasztok!


Az egyik doki azt mondta lehet a popsitörlőtöl van ekcémám..van olyan popsitörlő ami hypoallergén?Vagy mit csináljak?Szenvedjek amig szoba tiszta nem lesz..?

2011. ápr. 24. 22:06
Nálam a gyereknek 2 éves koráig csúnya ekcémás volt az arca. Mindent kipróbáltunk amit bőrgyógyász írt, beleértve a szteroidos krémeket is, és láss csodát, egyszer megfázásra kapott antihisztamint, pár nap múlva elmúlt az ekcéma, azóta vissza sem tért.A házidoki szerint valószínűleg attól.
2011. ápr. 24. 21:33
A kisfiamnak volt ekcémája egy testápolott ajánlott egy dokinő ami 2 hét alatt elmulasztotta neve Eucerin 5 % urea-val egy flakon az egész testére használtam akkor 3 honapig volt elég 5000 körüli az ára
15. 9cf0020815 (válaszként erre: 14. - Bubika18)
2011. ápr. 23. 17:27
Évekkel ezelőtt küszködtem pontosan ugyan úgy ahogy te.Nem terjedt tovább,csak a jobb kézfejemen volt.A gyűrűsujjamnál, a gyűrű alatt kezdődött.Mindent kipróbáltam,már házi kencéket gyártottam,fokhagymával,meg mindenféle gyógynövénnyel.Valami miatt ahogy jött úgy el is múlt.Hozzáteszem,hogy időközben munkahelyet cseréltem,ahol különböző olajakkal dolgoztam,és ott lehettem valamelyikre allergiás,persze erre később jöttem rá.Érdemi gyógymód sajna nincs rá az okot kell keresni.Tudod! Vannak csendesebb időszakok,mikor már azt hiszed,hogy elmúlik,akkor próbálj meg olyan dolgokra figyelni,ami esetleg okozhatja.Türelem:-)
2011. ápr. 23. 14:11

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Remélem tudtok nekem segíteni... Sajna én is ekcémával küzdök a kezeimen...

Eleinte csak a bal tenyeremen,középső-és gyűrűsujjamon vettem észre,hogy átlátszó bubocskák jelentek meg,és nagyon viszkedett,majd enyhült..ez tavaly nyáron volt,azóta már a jobb kis-és gyűrűsujjamon is ugyanez. Néha "rohamom" van,olyankor éjjel arra ébredek,hogy nagyon viszket,és sajna kivakarom,de néha meg egész szép,és nem viszket. Volt,hogy nagyon berepedt,és nem tudtam kiegyenesíteni a 2 ujjam,annyira bevolt repedve... Elég sokmindent kipróbiztam,Elocom,Halicar,gyógyszertári kencefecéket,100%-os olivaolaj szappant... de semmi... valaki tanácsolhatna valamit,ami segített,mert félek,hogy továbbterjed... sajna kertész vagyok,így elég sok vegyszeres növénnyel,meg ilyenekkel érintkezem,de én úgy veszem észre,hogy a szappan váltja ki nálam. És észrevettem azt is,hogy a nyakamon a bal felén egy kis foltban piros és olyan foszlányos a bőr. Nem viszket,de ha leszedegetem a bőrt,ég...Vajon ott is ekcéma lehet?? Kérlek segítsetek,adjatok tippeket! Előre is megköszönöm,aki ír!

Szandi

13. 41fdab80c1 (válaszként erre: 12. - Clau26)
2011. ápr. 13. 14:10
Árakról nem tudok Neked sajnos írni, mert én más kezelés mellékleteként kaptam a vizsgálatot és így 7 eFt volt.Magát a kezelést pedig nem kellett igénybe vennem, mert csupa olyan dolgot mutatott ki a vizsgálat, ami rajtam múlik csak nekem kell betartani.Pl tej, vöröshús, stb. De írd be a keresőbe, biztos sokat fog felhozni, de a helytől is függ. Vidéken pl.olcsóbb az biztos.
12. Clau26 (válaszként erre: 11. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 13. 13:43

sziasztok!


utána néztem a bior.-nak és 12000-t ir..de hány alkalommal kell menni?Minden alkalommal 12000?Úgy azért sok..ha 1x 12000 akkor még el is mennék mert tényleg jónak tűnik igy a leirtak alapján..

11. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. ápr. 13. 08:32

Mindenféle kence amit leírtál, amit a hozzászólók javasoltak, csak tüneti kezelés, mint egy fájdalomcsillapító.

Az okot kell megkeresni, orvosolni.

Ennek legjobb módszere a biorezonancia vizsgálat.

Ha már tudják az okot, biorezonanciával meg is tudják gyógyítani. Sajnos nem olcsó és hosszadalmas folyamat.

10. judith.budapest (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. ápr. 12. 19:18
Szia! Ha kipróbáltad a javasolt gyógynövényes krémet, és mégsem múlna, nekem egy érdekes dolog tüntette el a tenyeremről a hámló, viszkető ekcémát...úgy hivják, hogy biorezonancia, Hévizen voltam, és kipróbáltam, mert azt igérte a szórólap, hogy átvizsgálja a sejtek működését ahol kórosan sok a rezgés onnan elvezeti, ahol kevés, oda ad energiát, lehet, hogy véletlen egybeesés, és a gyógyviz tüntette el....nekem a tejet mutatta ki allergénnek, ha tejet iszom, újra kezd viszketni, de már nem foszlik a bőröm.....ha hanyagolom a tejet, semmi bajom...lehet szerencsém volt, de azért leirtam...ki tudja...lehet segitek vele másnak...
9. Gine (válaszként erre: 7. - Clau26)
2011. ápr. 12. 19:16
Nincs mit,ha veszel,azért írd meg,hogy segített-e:)
8. Gine (válaszként erre: 4. - Clau26)
2011. ápr. 12. 19:15

olyasmi állagra,mint a kakaóvaj,nehezen kenhető,de a kéz melegétől felolvad(finomítatlant vegyél,ha veszel,mert az a jó)

Lehet keverni különböző olajokkal,így saját gyártásu,természetes krémed lesz otthonra,de ekcémára nem kell bele semmi,ahogy látom

2011. ápr. 12. 19:13
ok nagyon köszönöm minden képpen utána nézek...
6. Gine
2011. ápr. 12. 19:12
Írják más fórumokon,hogy még babáknak a szteroidos krém helyett ezt használják ekcémára,és rendbe jött a bőrük
5. Gine (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. ápr. 12. 19:11

Nekem cserepes,viszkető bőröm van.Csütörtökön kentem át vele az egész testemet,azóta nem jött le még fürcsi után sem,mintha védőréteg lenne a bőrömön.Nem is cserepesedtem ki sehol,pedig már lassan egy hete nem krémeztem...persze a kezemet,meg az arcomat naponta kenem.

Írjad be a googlebe,hogy "sheavaj ekcémára" és kiad egy csomó oldalt,tapasztalatot

2011. ápr. 12. 19:09
hogy kell használni egyébként?
3. Clau26 (válaszként erre: 2. - Gine)
2011. ápr. 12. 19:07
nekd is repedező ekcémád van?és neked is segitett?
2. Gine (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. ápr. 12. 19:06

Szia!


Én most kezdtem el használni a sheavajat,és miközben kutakodtam utána a neten,csomó helyen írták,hogy nagyon jó ekcémára,évek óta tartó betegséget,amit semmivel nem tudtak kezelni,ez eltüntette.Ha még nem próbáltad,sztem vegyél,100% növényi krém

2011. ápr. 12. 19:02

Sziasztok!


Szóval én már túl vagyok minden csodaszeren:elocom,dermovate,exxema repeiair,fenistil hydrocort(amit német o-ból rendeltem)és még sorolhatnám lehet több is volt mint 10..Bőrklinika és 5bőrgyógyász ja és most egy allergia teszt ami szintén negativ,góc kutatás,gomba,fogászat,nőgyógyász mind negativ.Eleinte 2újjamon repedezett véresre mostmár átterjed a másik újjamra is és a karomra csak ott a viszketős fajtája...egyszerűen tanácstalan vagyok és kétségbeesett már 16hónapja..mit csináljak?Én arra gondoltam hogy ezt az allergia tesztet bőrgyógyász végezte és nem minden anyagra vizsgáltak ki..lehetséges?Milyen kivizsgálásra menjek?Félek az arcomra is átterjed..ja gumikesztűt használok nem éri vegyszer a kezem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook