Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek állandó mellgyulladás ellen? fórum

Mit tegyek állandó mellgyulladás ellen? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 4. 15:44

'94-ben szültem, és 2001.januárig húzódott, azóta nem volt problémám...


Egy teljes évig csak szopott a Kisfiam, és utánna évekig sárga, sűrű váladék folyt, ami nem tudott elapadni...


A szoptatásnál annyi sok tejem volt, hogy állandó volt a tejláz...


2 óránként szoptattam, és közte folyamatosan fejtem a csapba... A láz miatt a lényeg volt, hogy megszabaduljak a sok feleslegtől...


A szoptatás után 90-ről 120 centire nőtt a mellbőségem... DE a kinyúlt bőr miatt, és megmaradtak a csíkok a melleimen...

2010. márc. 4. 14:59
hú, ez elég szörnyen hangzik. Nem tudom, hogy fogom elapasztani, nagyon félek tőle? Te meddig szoptattál? Sok tejed volt?
2010. márc. 4. 14:58

A 4. műtétnél volt, hogy nem zárták be a sebet, akkor úgy volt leírva, hgoy alma nagyyságú, 7 centi átmérőjű tályog, mely az emlő síkjából előredomborodik, és kezdte szétfeszíteni a mellem...


Pénteki nap volt, amikor éreztem, hogy fáj a mellem, majd hétfőn, amire mentem az onkológiára, már 30x40 miliméter volt a képlet, másnap, amire átküldtek a sebészetre mindjárt, mert már nem először volt, arra már 5 centi átmérőjű volt, csütörtökre már 6 centi, és a mammográfia után azonnal kórház, és nem ambulánsan szedtem össze a műtéthez szükséges dolgokat, hanem sürgősen csinálták meg, az osztályon, hívták az anaestheziológust is, és eéőkészítettek a sürgős műtétre, de végig magas lázam volt...

És az utolsó ,műtétem volt ez már, nyitva hagyták a sebet, és sebészi csíkokat raktak bele, amin kifolyt a genny, szívókötéssel, és naponta csíkoztak újra-, és újra...


Fájdalmas dolog, hogy naponta belekotortak a mély sebbe...

2010. márc. 4. 14:54
Hát pont attól, mert nekem azokban az években volt állandóan tályogom, hogy a nagy melleimben rengeteg tej volt, amit nem győztem fejni, és begyulladt, majd "beolvadt", ahogy a leleteken fogalmaztak...
4. progika (válaszként erre: 2. - D4464aaf8a)
2010. márc. 4. 14:53
szia. mit jelent az, hogy csíkoztak?
2010. márc. 4. 14:52
Sziasztok! Már három hónapos a kisfiam, de szinte minden héten be van gyulladva vagy az egyik vagy a másik mellem. Hol van itt a kereslet-kínálat? A lényeghez egyébként hozzátartozik, hogy bimbóvédővel szoptatok és tápszert is kap a babám. Napközben sajna nem nagyon tudok fejni, mert a kis picur nem nagyon alszik és ahogy eljövök mellőle ordít. Fejni csak este tudok, miután ő lefeküdt. Mit csináljak? Elapasszam a tejemet vagy van más módszer is? Már teljesen kivagyok és mindig attól félek, hogy betályogosodik és felvágják. Használható ötletek?
2010. márc. 4. 14:52
Szia!! Milyen mellgyulladásod van?? Nekem évekig visszatérő tályogok voltak, és eddig 4 alkalommal műtöttek, és sokáig csíkoztak is...
2010. márc. 4. 14:48
Mit tegyek állandó mellgyulladás ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook