Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Adjak a dolgoknak időt vagy zárjam le végleg? fórum

Mit tegyek? Adjak a dolgoknak időt vagy zárjam le végleg? (beszélgetős fórum)


23. c114183a1c (válaszként erre: 22. - Syria)
2014. febr. 28. 16:31
Én annak is örülök, hogy Veled történt. Nekem pedig most már ideje lenne, hogy eljöjjön a hercegem. :) (Most egyébként toppantottam is egyet! :D) Sőt! Fehér ló sem kell. Jó lesz Lamborghini Sesto Elemento is. :D
22. syria (válaszként erre: 21. - C114183a1c)
2014. febr. 28. 16:09
Én is. Főleg, ha velem történik. :)
21. c114183a1c (válaszként erre: 20. - Syria)
2014. febr. 27. 21:26
De jóóóó! Imádom az ilyen történeteket! :)
20. syria (válaszként erre: 19. - C114183a1c)
2014. febr. 27. 21:14

Egyetértek.


Nem vagyok nagyokos, de a történetem igazoló. :)

1995 őszén megismerkedtem valakivel, aki minden szempontból tökéletes volt számomra. 2000 december közepe táján egyszer csak vett egy nagy levegőt, s közölte: kész vége befejeztük. Azt hittem rosszul hallok, vagy tréfál. De egyik sem, halálosan komolyan gondolta.

Soha nem jelezte, hogy problémája lenne velem. Azt tudtam, hogy van egy-két dolog, ami nem tetszik bennem, de azokon nem tudtam és nem is akartam változtatni. Egy darabig próbáltam vele beszélni, győzködni: ne dobjon ki 5 évet az ablakon. Azt mondta, hogy de bizony kidobja. Minden kérés, érvelés teljesen felesleges volt. Ismertem őt annyira, hogy tudjam: bármit teszek, már csak dafke sem fogja megváltoztatni a véleményét. Elhatároztam: semmilyen formában nem fogom keresni, ha így döntött, akkor egyszerűen megszűnök számára létezni.

8 hónapig nem volt egyikünk részéről sem se kép, se hang; s ezt szó szerint vegyétek!

2001 augusztusában felhívtam, hogy tudna-e segíteni valamiben. Azt mondta, hogy tud. És újraindult a kapcsolatunk, ami azóta is tart...

2014. febr. 26. 14:04

Azt mondják a nagyokosok, hogy akkor van értelme újrakezdeni, ha legalább már fél év eltelt és meg tudjátok beszélni a problémátokat, valamint be tudjátok látni, hol hibáztatok.

Állítólag az emberek ennyi idő alatt már változhatnak és átrágják több százszor, hol rontották el a kapcsolatukat.


Én azt mondom, senkire ne hallgass, csakis az érzéseidre. Viszont ha újrakezded, ne legyenek nagy elvárásaid, és akkor ezek szerint Neked írtam le egy másik topicban, hogy csak akkor kezdj bele, ha meg tudod bocsájtani azt, hogy mással is lefeküdt. Igaz, ebben az esetben megcsalásról nem beszélhetünk, hiszen már nem voltatok együtt.


Ülj le, vegyél elő egy papírt, és írd le a mérleg két oldalát! :)

2014. febr. 25. 22:07
Gondolom,ő az a pasi,aki 10 napja egy másik nővel "aludt"? Hát,még a 2 pofont is sajnálnám tőle! Amúgy cukipofa lehet,és nagy játékos;-)!!!
2014. febr. 25. 21:52
Lehet itt ragozni, hogy milyenek a pasik, milyenek a nők, ki volt ilyen cipőben, hogy járt, mi mit tennénk stb. Te mit szeretnél, hm? Ez a fontos, semmi más.
16. kriszta773 (válaszként erre: 15. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:40
szerintem úgysem tudnád most lezárni végleg, ha szereted, ő pedig folytatni akarja. mit veszítesz, ha megpróbálod? ha újra szakítás lesz belőle, akkor is nyerhettél pár boldog hetet, hónapot, nem?
15. RockRcsacsi (válaszként erre: 12. - 47a2156a7c)
2014. febr. 25. 19:33
Köszönöm :) Sajnos elég makacs vagyok...meg olyan küzdő tipus is...lehet hogy majd én is bánni fogom idővel, amikor már tisztábban látok, csak eléggé befolyásolnak az érzelmeim és igy valamiért mindig oda lyukadok ki, hogy adjak ennek egy esélyt, mert ha végleg szakitok az is nagyon fájó lesz....és ismerem magam, ezen kattognék, hogy vajon mi lett volna, ha...ha meg megpróbáljuk és látom, hogy ez nem jó akkor talán könnyebben elfogadnám...fogalmam sincs mi lenne a helyes...az eszem és a szivem mást mond
14. 66112ea05a (válaszként erre: 13. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:30

Akkor ezt mond, mert frászt kaptam, mert ez egy olyan mondat, ami, azonnali befejezésre való.


Te mit szeretnél?

13. RockRcsacsi (válaszként erre: 11. - 66112ea05a)
2014. febr. 25. 19:29
hát nem pont igy fogalmazta meg, már nem tudom hogy mondta konkrétan, de nekem ez igy jött le..mármint a lényege...ő azt szeretné, ha megpróbálnánk, hogy meglássuk, hogy meglássuk hogy helyre tudjuk e hozni és ugyanúgy érezni, mint rég...azt mondta nagyon szeretné, ha minden a régi lenne....
12. 47a2156a7c (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:23

Egyik bnőm pont ugyan ebben a cipőben járt. együtt voltak 6 évig a pasijával, elmúlt a nagy szerelem a vége felé. egy évig voltak külön, de a pasi nehezen viselte. Vissza is könyörögte magát, megint összejöttek, de akkor már csak 2 évet voltak együtt, mert már nem olyan volt mint régen.

Sztem ami egyszer véget ért azt nem kell újra erőltetni. Meg ahogy elmesélted, külső olvasóként sztem a csávó nem gondolja komolyan, hát azért 7 év után az az 1 hónapos különlét az semmi..egyértelm, hogy vannak még érzelmek, de azok el fognak múlni. Ő is szenved, mert megszokott egy életet, ami 7 évig volt, majd vége lett. Gondolom hiányzol neki..


Na mindegy, tudom, hogy mondani könnyebb a dolgokat, mint átélni. Velem is történtek dolgok és nem mindig hallgattam másokra, amit bánok is.


Ez az én véleményem, ha hosszú lett bocsi, ha hülyeség, azért is bocsi :D minden jót továbbiakban :)

11. 66112ea05a (válaszként erre: 6. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:23
Biztos, hogy mondta az illető ezt a mondatot, vagy te költötted magadtól?
10. 66112ea05a (válaszként erre: 6. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:22

*Ő azt mondja szeretné megpróbálni, mert csak igy derülne ki, hogy az elhidegülés miatt vannak hullámzó érzései vagy már valami nincs rendjén.*


Ez az a mondat ami ha elhangzik bármelyik ember szájából, egy okosabb ember azonnal szó nélkül feláll és búcsúzik, bárki is volt számára a másik ember.

2014. febr. 25. 19:20

Ha az az alap meg lett volna,akkor nem csinál meg rögtön egy másik nőt!

Engedd el azt a madárkát...

8. 66112ea05a (válaszként erre: 6. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:20
Egy nő természetesn nem fogja nagydobra verni, hogy odáig meg vissza van a másik félért, ez teljesen természetes, és oké, hogy te szereted őt. Csak hogy amit és ahogy leírod, az nem azt mutatja, hogy ő szeretne téged tisztán (függetlenül attól milyen helyzetben van). Még akkor esetleg lenne valami, ha a történetedben az illető lenne nő, te meg a pasi, de ott is elég cikis egy ilyen szöveg, mint amit kilinkeltem neked elsőként. Olyat egyetlen ember sem, sem férfi sem nő nem mond, akinek mély érzése van a másik ember iránt.
2014. febr. 25. 19:18
Sajnos ami egyszer szét ment azt lehetetlen ujra ösze kovácsolni,ha egypár voltatok és párod bizot benned és volt szerelem akk nyilván a problémáját megosztota volna,és nem a szakitást választota volna.de szerintem ez a kapcsolat felejtös.mondjuk ugy h tapasztalat szol belölem...
2014. febr. 25. 19:16
Én szeretném, hisz szeretem Őt...én is érzem az elhidegülést, de ha vele vagyok azt érzem részemről nem lenne gond az érzésekkel. Nagyon furcsa minden, találkozunk, beszélünk, mint rég, csak éppen nincs ölelés, csók, összebújás. 2x találkoztunk eddig és még nem közeledett úgy felém. Kicsit úgy érzem, hogy kisérleti nyúl vagyok és vagy összejön vagy nem a folytatás...nem tudom, hogy mi történik, de még kb. 2 hete azt irta, hogy szeret engem...most meg már nem mondja ezt
5. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:14
Olyan férfivel kezdj újra bármit is akiből sugárzik a feléd szóló tiszta mély érzelem. Ott van esélye ill.jövője a dolognak. Minden más csak időpocsékolás.
4. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:10

*zt mondja úgy érzi az alap megvan, csak erősiteni kéne rajta. *

Ez is csak egy üres szöveg, amit hatásosnak érez feléd. Ez az ember játszik veled, nincsenek mély érzései feléd.

3. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:08

*Ő azt mondja szeretné megpróbálni, mert csak igy derülne ki, hogy az elhidegülés miatt vannak hullámzó érzései vagy már valami nincs rendjén.*


Ne menj bele, búcsúzz el tőle. Nincs ló jó a szamár is alapon van veled. Ha szeretne és te kellenél mint majom a farkának úgy örült volna, hogy egyáltalán szóba állsz vele, nem hogy még megpendíted neki, hogy esetleg egy folytatásban is benne lennél, és nem igy reakciózott volna. Ennek az embernek nincs más, és ezért az előadása.

Egy olyan férfi aki téged valóban szeret, és valóban tanult a hibáiból, és valóban ujra szeretne bármit is kezdeni, az nem igy viselkedik, és reakciózik. Az a tenyerén hord ilyenkor, már ha beszélhet veled.

2. arrival (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2014. febr. 25. 19:03
Te szeretned ha ujra egyutt lennetek?
2014. febr. 25. 19:00
Exem 7 év után szakitott velem, majd utána felkeresett azzal, hogy ezt nagyon elrontotta, elhamarkodta, szeretné megbeszélni, hiányzom. Sokat beszélgettünk, azt mondta ő szeretné megpróbálni velem újra. Én tudom, hogy még mindig szeretem Őt, viszont ahogy látom Ő érzelmileg most eléggé labilis. Tudom, hogy megbánta a dolgokat, eléggé depressziv is lett, nincs munkája, barátai, szóval eléggé szét van esve lelkileg, viszont minden nap keres, ir, ő hivott el találkozóra is. A szakitás óta eltelt több, mint egy hónap. Tudom, hogy elhidegültünk, de fogalmam sincs mit tegyek. Ő azt mondja szeretné megpróbálni, mert csak igy derülne ki, hogy az elhidegülés miatt vannak hullámzó érzései vagy már valami nincs rendjén. Mondtam neki, hogy csak úgy megyek bele abba, hogy újrakezdés, ha maga az alapkő megvan még benne, az érzései irántam...azt mondja úgy érzi az alap megvan, csak erősiteni kéne rajta. A találkozónkon jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, elvitt randizni, viszont puszin kivül semmi nem történt. Nekem is furcsák az érzéseim, ha vele vagyok előtörnek erősen, viszont én is bizonytalan vagyok, mert féltem magam. Félek attól, hogy eltelik x randevú és azt fogja mondani, hogy neki ez mégsem megy. Én anno mondtam neki, hogy elengedem őt, el is búcsúztunk, de azt is nagyon nehezen viselte, sirt végig. 2 hete felhivott és mondta, hogy nem akar elvesziteni, szeret. Most meg már ezeket nem mondja. Teljesen összezavar. Ha lezárom végleg azon kattognék, hogy mi lett volna,ha...Lehet megint újra egymásra találnánk idővel, de lehet hogy én fogok egy oltárit koppanni. Mit tennétek? Egyébként 7 év alatt nem szakitottunk 1x sem, nem voltunk hűtlenek egymáshoz. Nagyon haragszom rá, hogy nem szólt időben a bajairól, érzéseiről velünk kapcsolatban,. Ehelyett ő bepánikolt és meggondolatlanul elhagyott és ilyen helyzetbe sodort minket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook