Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek a kutya alá? fórum

Mit tegyek a kutya alá? (tudásbázis kérdés)


8. forrest2010 (válaszként erre: 7. - Vikyci)
2013. júl. 20. 07:02
Az a vastag papírdoboz hajtogatva , v hullámpapír , nagyon jó a kutyus alá , szigetel neki , ha meg nem cincálja szét , akkor biztosan nem is irritálja , nagyon jó ötlet !
2013. júl. 19. 20:52

Az én kutyám is cafatokra tépte a paplant, ágytakarót, zsákot, mindent. Még egy kiszuperált heverőbetétet is beraktunk neki a háza mellé a fedett részre, de azt is szétszaggatta, rugóig lebontotta.

Tavaly télen már nem tudtam mit kezdeni, így laposra hajtogatott papírdobozokat tettem be a házába, érdekes módon azokat elviselte, még most is egészben vannak.

2013. júl. 19. 20:27
Hát, ami vihető ő viszi.. Ami téphető, azt ő tépi is... Rongyok, paplan kilőve :D
2013. júl. 19. 20:14

Ami neked jo, az a kutyusodnak is jo.

De ha nagyon kiakarsz tenni magadert, a nagyobb boltokban vannak kutya vankosok. De egy jo oreg kiszuperalt paplan osszehajtva, a kutya meretetol fuggoen nagyon megfelel... telen is...

4. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Eb2870e056)
2013. júl. 19. 20:10
A mieink alatt kiszuperált plédek vannak . De a gazdinak az ócska pulcsija is ott végzi , szeretik is a kutyusok .
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Eb2870e056)
2013. júl. 19. 20:06

Nemsoká? Ne jöjjön már nemsoká, ha kérhetném. :)



Rongyokat esetleg.

2013. júl. 19. 20:04
Rövidszőrű kutyám van. Télen eddig szalmát tettünk a kutyus alá (a háza egyébként hőszigetelt), meg is tűrte maga alatt, nem úgy, mint a szőnyeget. De a szalmától allergiás lett, viszketett nagyon. Így nyáron jó, mert nem fázik, de nemsoká jön a hideg, mit tegyek alá? Szalmát nem akarok, örülök, hogy elmúlt neki a viszketése..
2013. júl. 19. 20:02
Mit tegyek a kutya alá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook