Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek a hangyák ellen?! fórum

Mit tegyek a hangyák ellen?! (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 19. 13:52

Mi raid hangyacsapdát használunk.Kb 2 hét és csak azt veszed észre,hogy döglött hangyák vannak ott,ahol eddig sereglettek az élők.

Nekem sem a sütőpor,sem a domestos nem vált be.:(

11. eszter_good (válaszként erre: 8. - Fortuna79)
2009. máj. 19. 09:38
Nem, csak úgy a dobozból. Szóval kell hozzá néhány dobozzal.
2009. máj. 12. 11:04
ki fogom próbálni, remélem beválik valamelyik... és köszönöm mindenkinek :)
9. Pomi
2009. máj. 12. 09:28
1 rész porcukor+ 1 rész sütőpor, vagy 1 rész porcukor+ 1 rész borax (gyógyszertárban kapható)
8. Fortuna79 (válaszként erre: 5. - Eszter_good)
2009. máj. 12. 09:20
higítva?
2009. máj. 12. 09:18
Pár napja hallottam...rakj ki fahéjat, attól elmennek!
2009. máj. 12. 09:18
Nálunk a konyha a veszélyzóna, minden tavasszal özönlenek. Értelemszerűen én se mérget használok itt: 1 rész vaniliás cukor 1 rész sütőporral összekeverve hatásos.(A cukor vonzza -, a sütőpor megöli őket.)Sok sikert! :)
2009. máj. 12. 09:17
Mi egy időben domestossal locsoltuk körbe kívülről a házat és a párkányokat. Az is hatásos volt.
2009. máj. 12. 09:15
A bio kill is nagyon jó, melegvérűekre veszélytelen, nekem nagyon bevállt, ez egy spray...
2009. máj. 12. 09:14

Nálunk is mindig jönnek, de már rátaláltam a megoldásra. Be kell fújni az összs nyílászárót körbe ilyen hangyairtóval, és akkor nem jönnek be. Ezt olyan 2 hetente meg kell ismételni.

A bentiekre meg hsználhatsz sütőport, attól megdöglenek, az utánpótlás meg már nem jön be a méreg miatt.

2009. máj. 12. 09:12
Szia a sütőpor hatásos, az útvonalat kell vele beszórni vagy szódabikarbónával, de egyébként most nálunk is rengeteg van tegnap óta. Csapda sem használ nekik. És a takarítás sem. Sajnos. Próbáld meg ezeket ezek nem ártalmasak
2009. máj. 12. 09:10

Sziasztok ! Segítsetek, mert megőrülök. Már mindent kitakarítottam, lemostam és jönnek. Minden hajnalban tömegesen vonulnak , napközben meg lézengenek.

van egy 3 éves gyerekem , aki még kúszik , mászik néha, játékait szétdobálja, így nem tehetek le csapdát, mérget. Mit tegyek ?


Segítségeteket kérem. Akinek beválik az ötlete annak adok egy naaaaaaaagy puszit :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook