Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek a gyerek utazóágyának aljába, hogy kényelmes legyen neki a 2 hét nyaralás? fórum

Mit tegyek a gyerek utazóágyának aljába, hogy kényelmes legyen neki a 2 hét nyaralás? (tudásbázis kérdés)


12. blerka
2008. júl. 3. 23:40

Köszönöm mindenkinek az ötleteket!!

Meg fogom kérdezni az ismerősöket,nincs e használaton kívüli kisebb matracuk és megnézem,mennyibe kerülne,ha vágatnánk bele szivacsot.Hallottam olyan összehajtható matracról,ami direkt utazóágyba való,az is megkeresem a neten.

Járókánk nincsen,így azt nem tudunk vinni,de ha más nem lesz,marad a vastagabb pléd többször összehajtva.

Még egyszer köszi nektek!

2008. júl. 3. 16:38
Én is a plédre gondoltam,azt tudnám ajánlani.nekünk az van a járókában is.
10. kathlee (válaszként erre: 4. - Blerka)
2008. júl. 3. 16:34

Tudom, hogy senki sem szeret feleslegesen költeni... Nem olyan drágák a sima szinacsmatracok, kókusz nélkül. Mi talán 3000 forintért vettük. A kényelem érdekében, talán be tudjátok vállalni.

Vagy kérdezz körül az ismik között, akik már nem használják a kiságyat, hogy nincs e véletlenül egy akkora matracuk.

2008. júl. 3. 16:32
Nem tudsz valahonnan szivacsot szerezni? Vagy egy vastagabb plédet
2008. júl. 3. 16:24
Mi tavaly 4 napot voltunk oda a 8 hónapos fiunkkal és a járókát vittük magunkkal, abba tettünk egy vastagabb plédet akkorát, hogy félbe hajtva belefért. Nem volt semmi gondunk vele. Persze lepedő+takaró volt.
2008. júl. 3. 16:18
Lehet kapni kifejezetten utazóágyba való matracot. Ezek a matracok összehajthatóak és így kisebb a helyigényük.
6. 1bac86cff5 (válaszként erre: 5. - Blerka)
2008. júl. 3. 16:14
Amúgy az idén nyáron rájöttem picurral tiszta költözés az egy hét nyaralás:_)))
5. blerka (válaszként erre: 3. - 1bac86cff5)
2008. júl. 3. 16:10
Persze,a párnát,takarót stb.visszük,sőt,még a rácsvédő-fejvédő szivacsot is.Tavaly összehajtott takaróval próbálkoztunk,az túl puha és süppedős volt...
4. blerka (válaszként erre: 2. - Kathlee)
2008. júl. 3. 16:09

Gondoltam rá,de sajna az utazóágy kisebb,mint az ágy..

Azért köszönöm!

2008. júl. 3. 16:08
Én is uezt akartam javasolni,plusz a saját kis takarója,párnája (ha van),lepedője.
2008. júl. 3. 16:06
Vidd el a matracát a kiságyból, ha akkora mint az utazóágy. Mi ezt tesszük.
2008. júl. 3. 16:04
Mit tegyek a gyerek utazóágyának aljába, hogy kényelmes legyen neki a 2 hét nyaralás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook