Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek? 9 hónapos a fiam, és tiltakozik a reggeli elalvások ellen. Hiába fektetném, még az álmosságának a kezdetén, erősen tiltakozik. fórum

Mit tegyek? 9 hónapos a fiam, és tiltakozik a reggeli elalvások ellen. Hiába fektetném, még az álmosságának a kezdetén, erősen tiltakozik. (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 30. 08:59
hagyad ne eroszakolj ra semmit,ugyis elalszik ha faradt.
12. mufurcmano (válaszként erre: 11. - B00d33e65c)
2015. márc. 26. 09:39
Köszönöm, igyekszem majd így tenni, hátha beválik.
11. b00d33e65c (válaszként erre: 9. - Mufurcmano)
2015. márc. 26. 09:18

Akkor hagyd hogy feküdjön a lábadon és olvass neki mesét!

Az is lehet,hogy csak egy kis pihenésre vágyik és nem alvásra,és ezért fekszik le a lábadra.

Neked is van olyan hogy jól esik kicsit eldőlni,de ez nem azt jelenti,hogy aludni akarsz.

10. mufurcmano (válaszként erre: 8. - 99279bb06f)
2015. márc. 26. 08:45
Rend szerint ebéd után játszik, és alszik. Re mostanában a babakocsiban való séta végére alszik be.
9. mufurcmano (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. márc. 26. 08:42
Próbálom lekötni a figyelmét, játszok vele, de ő mindig ráfekszik a lábamra, ebből gondolnám, ár itt a perc, de nem, ahogy próbálom altatni, (eddig bevált, hogy ölemben ringattam, és dúdoltam,) de mára szabályszerűen egyenesbe vágja magát, és feszíti magát közben visít ha ezt csinálom. Próbáltam mást is. Nem is erőltetem. Ha nem hát nem. De ha leraknám játszani újra sír. És mászik a lábamra.
2015. márc. 26. 08:38
Ő ilyen kis koránkelő. Ebéd után biztos alszik, nem?
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Mufurcmano)
2015. márc. 26. 08:34

ne altasd! ha álmos lenne, elaludna. lehet, hogy fárad, de még érdekli annyira a körülötte lévő világ, hogy ne tudja kikapcsolni magát.

játsszatok tovább , kösd le a figyelmét. egyszer majd eljön a perc, mikor szívesen veszi a lefektetést


hogyan altatod?

2015. márc. 26. 08:31
Nem altatnám, ha nem lennének ilyen kézzelfogható jelei annak, hogy álmos. Én örülnék, a legjobban, ha erre találnék valamilyen megoldást.
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Mufurcmano)
2015. márc. 26. 08:30

ja, hogy ilyen korán kel...hét, neki ekkor kezdődik a nap! Felkelsz, indul a játék! 8-kor meg leteszed aludni.


Hozzá kell alkalmazkodnod

2015. márc. 26. 08:28
Reggel 5 kor kell, a reggeli evés után nem lehet visszaaltatni, hogy még pihizzen kicsit,ő egyből játszik, és hiába ő 8 órára elfárad, és csetlik, botlik, a nyűgösségtől visít. Nem bírná ki 10 óráig egyhuzamban.
2015. márc. 26. 08:25

nem álmos, ilyen egyszerű


amúgy 9 hónapost minek reggel visszafektetni?

Neki már elég, ha alszik egyet késő délelőtt és egy et délután

2015. márc. 26. 08:21

Miért fekteted vissza reggel?Éjjel játszik?

MErt ha olyan 10 fél 11 felé fektetnéd le azt megérteném,de reggel?

2015. márc. 26. 08:17
Mit tegyek? 9 hónapos a fiam, és tiltakozik a reggeli elalvások ellen. Hiába fektetném, még az álmosságának a kezdetén, erősen tiltakozik.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook