Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek?... fórum

Mit tegyek?... (beszélgetős fórum)


13. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 22:15

Hát, úgy tűnik eddig mindig azt csináltad, amit épp az aktuális párod akart. És nem nagyon lettél elégedett ettől. Akkor talán próbálj ki valami mást, mondjuk csináld azt, amit TE akarsz.

És kit érdekel, ha felkapja a vizet? Majd megnyugszik, nem az apád, hogy megszabja mit tehetsz és mit nem.

12. Niar (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 13:25

Felkapja a vizet amikor a problémádról beszélsz? Ahelyett, hogy megértene és tenne érted valamit. Szerintem ki kellene lépni ebből a kapcsolatból. Az ő reakciója csak akkor elfogadható, ha a szórakozás alatt pasizást értesz. De ebben az esetben szintén nincs értelme együtt maradni.


És ő miért nem akar menni? Vagy te úgy gondoltad hogy nélküle?

11. 4f43a2fd4f (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 13:12
Szórakozzatok együtt!
10. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2013. ápr. 22. 12:52

Az első mondatodért egy nagy LIKE!

Többet nem is akarok hozzátenni.

9. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Aville)
2013. ápr. 22. 12:25
Jammm, en tok biztos vtam benne,hgy buli,tanc,zene... Mert vannak pasik,akiket ez is zavar. Nem viszik a parjukat sehova,de ne is menjen sehova!waaaa
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 12:23

Haaat, en azt mondom,az a kapcsolat,amelyikben nem vagy onmagad sz@rt sem er! Igy vagy ugy,de feladod magad,aztan meg keso banat. Egy barinom 20 evesen ferjhez ment, aztan 16 evhazassag utan jott ra,hgy neki nem ez kell, utana kezdett el szorakozni... Sval,vki ek van ra igenye,vkinek nincs.

Mindenesetre,ne akkor kapj eszbe,mikor mar bottal jarsz:)

7. hcs2
2013. ápr. 22. 12:22
Mi közösen jártunk/járunk szórakozni. Nagyon ritkán volt, hogy külön is voltunk. De ha a párod ennyire ellenzi, te pedig igényled akkor itt valami nem stimmel...
2013. ápr. 22. 12:21

Hallgass a szívedre azt csináld amire vágysz, ha ezt nem érti meg a párod most, akkor mi lesz később????

Velem is ez volt a baj, sose voltam egyedül nem volt időm "szórakozni" most meg már szinte "késő". :-( Szükség van a külön kikapcsolódásra!!! Ülj le a pároddal beszélni....

5. szafaripók (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 12:19

Talán tisztázzátok, melyikőtök mit ért "szórakozás" alatt, és mi az a közös határ, ami mindkettőtöknek belefér.

Csak aztán ne indíts majd olyan fórumot, hogy "van egy párom, akit szeretek, de egy buliban megismertem valakit..."

2013. ápr. 22. 12:19
Konkrétan mit értesz szórakozás alatt? Mit szeretnél? (Mert nem nagyon értem, h a párkapcsolat miért akadály?)
2013. ápr. 22. 12:16
Én sem nagyon jártam szórakozni, bár tény, hogy nem volt rá különösebb igényem. 21 éves korom óta vagyok a párommal.Én nem bánom, viszont ha Neked erre szükséged van, szerintem igenis menj és élvezd az életet. Később, ha már családot alapítasz, lesznek gyerekeid, már nem tudod megtenni.
2. beanadt (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2013. ápr. 22. 12:14
Anyukám mindig azt tanította Nekem, hogy mindegy mit teszek, egy a lényeg, hogy később ne kelljen megbánnom!
2013. ápr. 22. 12:12
23 éves vagyok 16-20éves koromig kapcsolatban voltam(nem szórakoztam,nem éltem)21évesen volt egy kis idő amikor végre tudtam szórakozni"majd őssze jöttem a jelenlegi párommal és megint semmi.mondtam neki,hogy én még szórakozni akarok.de ilyenkor ő megharagszik,felkapja a vízet...úgyhogy sosem meggyek...mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook