Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? :( fórum

Mit tegyek? :( (beszélgetős fórum)

1 2
2010. okt. 4. 20:16
Itt most nem arról szól a fórum,hogy mellette vagy ellene.Valami megoldást kéne találni.Valami kompromisszum kéne.Talán kicsit mindkettőjüknek engedni kéne.
43. 504d3546bf (válaszként erre: 28. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 4. 05:49
Tehat melette nem vagy velle:))
42. 504d3546bf (válaszként erre: 18. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 4. 05:46

3 hetig volttam a ferjem nelkul, nem mondanam ,hogy hu de tetszet nekkem egyedul maradni, de ez igy volt termeszetes.

Miert koti igy ossze 2 fiatal az eletet? Nem elhamarkodot ez az osszekoltozes?Meg tanc nelkul is el tudom kepzelni(szinte biztos vagyok) ,hogy szakitas lesz ebbol

2010. okt. 3. 23:22

Ha a férfi szereti a nőt,szeretné boldognak látni.

Ha a tánc boldoggá teszi a lányt,akkor a fiúnak nem tiltani kellene,hisz boldognak akarja látni.

2010. okt. 3. 23:09

Ezen annyira kár vitatkozni...:((


Nem hiszem hogy bárkinek joga lenne vkit ilyen választás elé állítani, ez nem egy káros szenvedély. Ha ő a tánctól boldog, örömét leli benne és az élete részének érzi, akkor azt nem szabad elfolytani. Olyan mintha vkit börtönbe zárnának.


Kíváncsi lennék a párja hobbijára, és mit érezne akkor ha azt mondaná neki hogy mostantól vagy az vagy én°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Meg lehet találni a kompromisszumokat minden helyzetben csak akarni kell, nem önzőnek lenni.

39. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 38. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:47

Persze, hogy kényszeríti, mert tisztában van vele, hogy a tánc nem olyan dolog, mint egy bevásárlás, hogy néhány perc és jövök. Hanem ha valaki komolyan gondolja rengeteg edzéssel és versennyel jár. Ami szinte lehetetlenné teszi a kapcsolatot.


Nem véletlen, hogy a sportolóknak nincs normális kapcsolatuk és családi életük addig, amíg komoly szinten versenyeznek.

Ezt a 19 éves lány lehet nem tudja még belátni, de egy pár évvel komolyabb férfi már tisztába lehet vele.

38. Zizisicc (válaszként erre: 37. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:41
Talán menne együtt a kettő is, a srác az, aki választásra kényszeríti ....
37. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:40

De én éppen azért nem 19 évesen kerestem magamnak társat, mert tudtam akkor még élni akarom az életem, a barátokkal és szeretnék a hobbimnak élni.

A lánynak is ezt kellene eldöntenie, mi a fontosabb neki. A szerelem, vagy a tánc.

36. Zizisicc (válaszként erre: 30. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:39
Flúg???? Na, erre inkább nem mondok semmit.
35. 266abbdae5 (válaszként erre: 30. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:37
Flúgja...csak azért mondjon le a saját szórakozásáról,vagy arról,amiben örömét leli,mert zsarolják,ilyen gyerekes módon?
34. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 32. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:37
Ez természetes dolog. A párod nem kedvtelésből jár el tőled sok-sok km-re, mert abban leli a kedvét, hanem a megélhetés miatt.
33. Zizisicc (válaszként erre: 28. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:37
Ez tök jó és gratulálok!!!! :o)) Enélkül nem működik, és így helyes! De Te házasságról beszélsz, és nem 19 évesek vagytok a feleségeddel ..... bár ezt nem tudhatom .... :o))))) Szóval teljesen más egy házasság, pláne ha már gyerekek is vannak, és teljesen más egy párkapcsolat, ráadásul itt még fiatalokról is van szó .....
32. demeeri (válaszként erre: 30. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:34
A párom a fővárosban dolgozik és csak szabadnapjain tud eljönni hozzám.Nincs más választásunk,pedig nagyon hiányzik.Annál jobban szeretjük egymást.A mi esetünkben a távolság nem ront,sőt inkább erősít a kapcsolatunkon.
31. demeeri (válaszként erre: 28. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:31

Egyetértek.Kompromisszum,ez az.

Ez az egyetlen megoldás.

30. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 27. - 266abbdae5)
2010. okt. 3. 22:31
Más amikor bizonyos dolgok miatt vannak keveset, mondjuk a férj a fővárosban dolgozik és csak hétvégén ér rá hazamenni vidékre a családhoz. És más az is mikor az egyik fél flúgja miatt nem tudnak találkozni.
29. 266abbdae5 (válaszként erre: 26. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:29
Szerintem a srác "uralkodni" próbál felette...mármint egy ilyen kijelentésből következtetek...ha szereti ez miatt nem hagyja el...ha elhagyja a srác,akkor nem szereti...ez nem indok a szakításra...
28. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 22. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:28

Én is nagyon szerettem focizni, a héten 2-3 napot biztos eljártam valahova anno. Mióta megnősültem tudom, hogy annyival tartozok a feleségemnek, hogy a szabadidőnkben legalább vele vagyok. Nem mondom néha napján, még most is leugrok a srácokkal, de már nem tudnak beszervezni egy csapathoz sem.

Ugyanakkor a feleségem elviseli a sportimádatomat és nem, zavarta, ha az Olimpiát vagy a VB-t az elejétől a végéig a tévén keresztül végignéztem.


Ez a kompromisszum. Mert járhatnék én tovább is focizni, vagy Ő is mondhatná, hogy elege van a sportszeretetemből ne kapcsoljam , be a tv-t, de megtaláltuk vita nélkül a középutat.

27. 266abbdae5 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:26

Szerintem az hogy kevesebbet lesznek együtt,nem akkora probléma,mármint vannak akik nagyon keveset vannak együtt bizonyos dolgok miatt és mégis szeretik egymást,és együtt vannak,ha igazán jó a kapcsolat,nem hinném hogy beleszeret a táncpartnerbe,ha igen,akkor meg úgyis mindegy...hiszen akkor már problémák voltak amúgy is...szóval szerintem sem szabadna a lányt korlátozni,mert nincsenek összekötve,attól hogy egy párt alkotnak,szabad teret kellene hagyni a másiknak...

Szóval egyet értek!:O)

2010. okt. 3. 22:26
A lánynak el kell tudni döntenie,mi neki a fontosabb.Tudom,hogy nehéz ez,én sem tudnék dönteni...
2010. okt. 3. 22:23

Az előző kapcsolatomban a párom nem támogatta,hogy kimenjek dolgozni külföldre,azt akarta,hogy otthon maradjak és csak neki éljek.Akkor ezt én nem tudtam elviselni,és léptem.Szakítottam.

De ez csak ürügy volt.Már nem szerettem igazán.

A mostani páromért megtennék mindent.ha azt szeretné,hogy menjek vele,megyek.Mert most ő a legfontosabb számomra.

24. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:22
A lány 19 éves. Mikor táncoljon, ha nem most? Mikor élje meg az álmait, ha nem most?
23. ariadna (válaszként erre: 1. - Sacarnes)
2010. okt. 3. 22:22
Hát akkor menj táncolni! Én biztos ezt tenném, nem vagyok hozzászokva, hogy irányítsanak!
22. Zizisicc (válaszként erre: 18. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:21

Ha szeretem a párom, elviselném ezt is. Ha viszont nem bírnám elviselni, de látnám, hogy neki ez fontos, akkor lelépnék.

Viszont nagyon pipa lennék, ha a párom meg akarna fosztani egy számomra fontos dologtól, vagy választásra kényszerítene.

Egy párkapcsolatban fontosak a kompromisszumok, de nem mindegy, milyen árat kell fizetni érte.

2010. okt. 3. 22:20
Azért keveredtem bele,mert mindegyikőtöknek igaza van.Meg lehet érteni a srácot is,és a lányt is.
20. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Sacarnes)
2010. okt. 3. 22:18
Szerintem nem szép dolog a párodtól,hogy így be akar szabályozni...én nem hagynám...
19. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:16
Miért keveredtél meg?
18. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:15
Neked hogyan esne, ha a párod napokig netán egy hétig nem látnád, mert mondjuk edzőtáborban van, vagy versenyen? Ha valaki szerelemre adta a fejét, akkor legyen kész kompromisszumokra. A srác nem azt kérte tőle, hogy senkivel ne álljon szóba, csak annyit ne táncoljon. Ami tökéletesen megérthető.
2010. okt. 3. 22:15
Nem is olyan könnyű ez az ügy,mint első ránézésre tűnik.Bevallom,most én is összekeveredtem.
16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:10

Kérdés, mennyire boldogok most? Ha a lánynak fontos a tánc, akkor ha srác miatt lemond róla, az a kapcsolatukra is rányomhatja a bélyegét.

Én megértem a srác félelmeit, igen, benne van a pakliban, hogy kevesebbet lesznek együtt, benne van a pakliban, hogy beleszeret a lány a táncpartnerébe, (de egyáltalán nem törvényszerű), de a srácnak ezzel együtt sincs joga korlátozni a lányt a szabad akaratában .... nem a tulajdona.

15. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 14. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:02

Erre csak azt tudom mondani, ha én sárga lennék és csöngetnék én lennék a villamos.

Semmi értelme a feltételes módnak. Egyenlőre így boldogok, mint pár.


Én is nagyon rosszul fogadnám, ha minden nap azzal kellene szembesülnöm, hogy egy másik férfi karjaiban látom a párom és ráadásul még boldogok is. Úgy , hogy rám pedig itt ott maradna ideje.


Általában azért szokott az lenni, hogy a sportolók nem civil életből keresnek maguknak párt, hanem szintén sportolók közül, mert azok értik meg ezt az életmódot.


Bár most kicsit meghazuttolom magam, azt amit az első bekezdésemben írtam, de mi van akkor, ha a csaj lép le néhány év múlva a táncpartnerével?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook