Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tanuljak, amivel el tudok helyezkedni? fórum

Mit tanuljak, amivel el tudok helyezkedni? (beszélgetős fórum)

2011. dec. 8. 16:09

Sziasztok!


Köszi a válaszokat. Én is azt tapasztaltam, hogy a pénzügyi vonal a keresettebb, talán ez lesz a befutó. :)


Várok még tippeket. :)

6. timycat (válaszként erre: 1. - 8f453e64f1)
2011. dec. 8. 15:29

könyvelő-bérszámfejtő-számvitel; ezeket a munkákat már akár otthonról is el lehet végezni; max néha beszaladsz az irodába felmarkolni az "alapanyagot" de egy laptop és mobilnet segítségével bárhol végezhető munka.

Barátnőm is ezt csinálja 1 éves gyerek mellett

2011. dec. 8. 15:24

sztem teljesen mindegy mi a végzettséged... manapság már sokhelyen nem is a végzettség alapján válogatnak...ha meg igen akkor diploma, meg persze a szakmunkás, de az is inkább férfimunka:)

én pl:

elmentem egy logisztikai céghez felvételizni(mint logisztikus), semmi szakmait nem kérdeztek csak hogy beszélek e angolul..adtak 2 e-mailt, lefordítottam, dícsértek hogy milyen jól lefordítottam, mert más nyelvvizsgával se tudta(logisztikai szakmai nyelvet persze hogy nem tudja aki nem tanulta), na de nem vettek fel, most jelentkeztem újra, a ki fogás az volt, hogy már egyszer jelentkeztem és akkor se volt jó az angolom, így még csak beszélgetésre se hívnak be:D


egyébként én is a pénzügy-számvitel, könyvelő vonalat javasolnám, én is azt szeretném még.. de van több szakma is ami keresett, nézz szét az álláshirdetések közt, hogy miket keresnek, az is adhat ötletet.:)

4. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - 8f453e64f1)
2011. dec. 8. 13:16
Mindenképpen valami szakmát végezz szerintem,főleg ha van olyan,ami közel áll a szívedhez.
2011. dec. 8. 13:15
ami érdekel, és amiben tehetséges vagy. első körben ezt tudom javasolni...
2011. dec. 8. 13:15
könyvelő (az mindig kell)
2011. dec. 8. 13:14

Szeretnék elvégezni valamilyen tanfolyamot, amivel el tudok helyezkedni.


A munkánál fontos, hogy a munkavégzés 8 és 18 óra közé essen, mivel kisgyerekes vagyok, így nem tudok több mműszakos munkát vállalni, és nem is szeretnék, mert a gyermekemnek szüksége van arra, hogy este az anyja fektesse le. Persze 1-1 alkalom nem gond.


Van már végzettségem, több is, szándékosan nem írom le, hogy mi, mert független véleményeket szeretnék.

Nincs olyan tantárgy, amivel ne tudnék megbírkózni, tehát teljesen mindegy, hogy reál, vagy humán, vagy egyéb terület.


Nem főiskolában gondolkodom, max. 1, 2 éves tanfolyamban.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook