Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok Hofi Géza sírjának meggyalázásához? fórum

Mit szóltok Hofi Géza sírjának meggyalázásához? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 17. 15:36
A kín átmeneti, a dicsőség örök.
2008. nov. 23. 01:13

Vajon mit akart(ak) ezzel elérni?

Az a legfontosabb, szobor nélkül is bennem van munkássága.

46. winny
2008. nov. 7. 18:56

Elfogadhatatlan!

Számomra érthetetlen az ilyen cselekedet.

2008. ápr. 2. 20:30
Hát kiváncsi vagyok mit mondana Hofi az égböl??
2007. dec. 24. 18:45
Szégyen,gyalázat!!!
2007. dec. 24. 17:06
Mocskos dolog!
2007. dec. 16. 03:31
Hogy rohaggyon le az a mocskos kezük!!
2007. dec. 6. 01:03
Szerintem is borzaztó, hogy ilyesmi is előfordúl, és sekitől és semmitől nem riadnak vissza.Magyarországon már mindet lehet csinálni röhögve töltik le a büntetésüket,hisz olyan nekik mint ,ha üdülni mennének.Szomorú de ez van és ez tény
2007. okt. 20. 07:59
szégyen és gyalázat aki ilyetesz nem fél az istentöl
2007. szept. 20. 02:23

Amikor meg otthon eltem, a kedvencem Hofi volt.

Amikor kijottem, meg elt, es minden musorat megrendeltem kazettan, kesobb CD-n.

Mikor hallottam a sirgyalazasrol, nem is akartam elhinni, hogy ilyen is tortenhet!

Moralis ertekunk a nulla ala sullyedt.

Amikor otthon voltam, 1998-ban, a nagyi sirjara vittem ki viragot,(o nevelt fel),

es harom nap mulva, hogy ujra kimentem a sirhoz, a virag eltunt!!!!

Hat azt kivanom minden ilyen sirgyalazonak, akik, ahelyett, hogy elmennenek dolgozni, es penzt keresni, ilyenre vetemednek, hogy NE erjek meg a holnapot!!!

Lehet, hogy durvan hangzik, de hogyan vetemedhet valaki arra, hogy a sirokrol lopjon???

Biztos vagyok benne, hogy a lopott erteket bevaltva, nam kajara koltottek a lovet!

Ha valaki a harom gyermeket etetni akarja, nem a sirokrol fog lopni!

De, ha valakinek drug, vagy ital, vagy barmilyen fuggosege van, az bizony kepes arra, hogy sirokat gyalazzon meg, kielegiteni a szenvedelye targyat!

Kivanok nekik mielobbi halalt,vagy segitseget!

A problema mindossze az, hogy ezek az emberek nem fordulnak segitsegert!

Tehat marad a masodik megoldas; eltunni a kozossegbol!

Az ilyen embernek nincs szuksege a tarsadalomnak!

Talan nekik is jobb volna a halal!

Mivel annyira hasznalhatatlanok!

Elnezest, hogy ilyen durva voltam, pusztan a SAJAT velemenyemet fejtettem ki.

A tarsadalomnak nincsen szuksege szemetekre!

Mert, ki mas lenne az, aki kepes meggyalazni egy halott ember vegso nyugvohelyet???

2007. szept. 15. 14:50

Imádom HOFIT! De ma már ami a temetőkben történik, lopás, sír gyalázás és mindegy, hogy kinek a sírja ismert vagy ismeretlen embereké felháborít! Nem egy ismert, ismeretlen embernek a sírjáról ellopják a színes fémet, mert "nekik is élnük kell valamiből". Ilyenkor azt mondom, hogy igen is igaza van az iszlámnak aki lopott annak a kezét vágják le. Tőből mind a kettőt!!!

Nem tud az ember kivinni a temetőbe szeretjei sírjára egy szál virágot, hogy az egy fél óra múlva is meglegyen. Azok akik sírokról lopnak bármit kívánom, hogy az ő sírjukon se maradjon meg soha semmi. Élő embert bántani is csúnya dolog, de egy halotatt, aki már senkit nem bánt egyenesen vérlázító.

2007. szept. 12. 21:52
Nem is hallottam róla!!!
2007. szept. 8. 01:33
azt, hogy sajnos jellemző...és ebben az egy szóban minden benne van.
2007. szept. 8. 00:52
Letördelném mindkét kezét, hogy még véletlenül se tudjon soha többet ilyent csinálni!
34. klejic
2007. aug. 26. 13:49
sokan probálják utánnozni,de nem lessz az eredeti.
33. huenya
2007. aug. 26. 10:42

Ez undorító!

Akár Hofi ellen irányult, akár csak a bronz miatt volt! Teljesen mindegy! Elkeserítő, hogy az embereknek semmi se szent... Mindegy, mi az, csak pénzt lehessen csinálni belőle!

Én nagyon szeretem Hofit! Anyukámnak még bakeliton is megvannak az előadásai...

Isten nyugosztalja a világ legnagyobb humoristáját!

2007. aug. 21. 15:55
Felháborító!
2007. aug. 21. 14:47
Fel vagyok háborodva!!!!!
30. mamuci
2007. aug. 13. 21:24
Mi is nagyon szerettük őt, és teljes mértékben elítéljük azt vagy azokat az embereket akik ezt tették.
29. 754c7e07c3 (válaszként erre: 27. - Rika1)
2007. aug. 13. 07:24
Érdekes, ha rágondolok is mosolygok, és előjön a hangja, és a legjobb szövegei. Erről a sírról ellopásos dologról mit írt volna! Meghallgatnám.
2007. aug. 12. 11:57
Az állam hibája, hogy képtelenek hozni egy nyomorult szabályt, miszerint lesittelhető a szinesfém felvásárló, mondjuk 10-15 évre. Akkor meggondolná, hogy átvesz-e egy csatorna fedőt ami köztulajdon.
27. Rika1 (válaszként erre: 25. - 754c7e07c3)
2007. aug. 12. 11:06
Hát ahogy tálalta a dolgokat,úgy nem tudja senki utánozni nagyon jól állt neki,még a szeme is játszott:)
2007. aug. 11. 06:04
elitélem, nem ember az aki ilyet tesz.
25. 754c7e07c3 (válaszként erre: 24. - Rika1)
2007. aug. 11. 05:58
Igen, látom annyira szeretted, mint én. Nála jobb humorista szerintem sosem lesz.
24. Rika1 (válaszként erre: 22. - 754c7e07c3)
2007. aug. 11. 02:02
Én nagyon szerettem,mint humoristát és színészt is egyaránt.Sokszor voltam az előadóestjén is.Ott lehetett vele szót váltani,és nagyon közvetlen szókimondó embert ismerhettem meg benne.Civilben is jókat tudott mondani.Az egészben azt szerettem,hogy együtt élt a közönségével.Ha poént mondott,és a nézők nem vették a lapot,van mikor leteremtette őket,de humort mindig vitt bele.Úgy,hogy aki az első sorban ült,annak nagyon figyelnie kellett,mert bizony megkapta a magáét ha nem tudta követni őt.Azt hiszem érted mire gondolok.Minden cd-jét ismerem,és bizony ő kimondta azt amit mások nem mertek.Na ezért ült is érte:)
2007. aug. 11. 01:33
Azt hittem, már semmin nem tudok meglepődni, de ez teljesen kiakasztott! Mélységesen felháborít! Kádár János sírját meggyalázták, nekem fájt, holott nem értek a politikához, és nem tudom, hogy politikai háttere volt-e a tettnek, de egy halott sírját meggyalázni, az annyira kegyeletsértő és gyalázatos, hogy erre az ember nem nagyon talál szavakat. De hogy Hofi Géza kit bántott???? Ő egy nagy és bátor humorista volt, nagyon szerettem, voltak neki is politikai ellenfelei, ez köztudott, de aki ilyet tesz, az emberállat! Ekkora bűnt, és sosem lesz meg a tettes!!! Ez elszomorító...
2007. aug. 10. 19:54
Nektek hiányzik Hofi? Nekem nagyon-nagyon.
2007. aug. 10. 19:48

Semmi humorérzékük.


Ez az ember maga volt a megtestesült magyar humor.

2007. aug. 8. 04:36
Gyalázatos,és elvetemült ember aki ilyet csinál.
2007. júl. 26. 16:52
Felháborító!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook