Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szóltok az iwiwes ismerkedéshez? :S fórum

Mit szóltok az iwiwes ismerkedéshez? :S (beszélgetős fórum)


2011. jan. 5. 23:41

Bejelöltem valakit, enyhe célzásképp... Eddig ez volt a legnagyobb ismerkedésem az iwiwen.

Volt olyan akivel ennyi volt a beszélgetés:

-Hello (a pasi)

-Szia (ez voltam én)

-az msn-em: xy@....

Na! Annyi is volt!

Sok hülye van. Ezt újfent meg kell állapítanom sajnos.

28. NanoMano (válaszként erre: 24. - Kund Abigél)
2010. okt. 31. 13:13

Szerintem ha valaki nem írja ki az oldalán, hogy milyen kapcsolatban él (elvált,házas stb.) az nem csak azért lehet mert szégyelli felvállalni, hanem mert zárkózott.Mondjuk ilyenkor felmerül a kérdés, hogy minek regisztrál,ha semmit nem ad meg magáról.

Illetve lehet az is ok amiért nem írja ki, hogy ha állást keres,akkor ne legyen az, hoyg utána néz a munkáltató, "szóval X.Y.házas.Akkor őt nem vesszük fel,mert lehet, hogy gyereket is akar..."

Én eltudom képzelni ezeket okoknak,amiért valaki nem írja ki.

27. f5f3fd1110 (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 18:11
Én biztos elhajtanám melegebb éghajlatra aki ezt csinálná.
26. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 18:02
Nekem ma írt egy pasi. Igaz csak majdnem tök ismeretlen, mert tegnap az a bolond barátnőm akart összehozni vele buliba, de én nem akartam mert van párom, erre megkeresett az iwiw-en, de én úgy utálom amikor megkérdezik, hogy "ismerkedünk e, meg van msn-em" Herótom van tőle. Ráadásul ha meg akarnék vele ismerkedni akkor beszélgettem volna vele a discoban. :S Szóval nem válaszolok neki és kész :)
25. Tempest (válaszként erre: 20. - Kotkoda28)
2010. okt. 30. 14:23
Nincs vele baj, csak hol mikor? A lakástól a melóhelyig és vissza, meg a bolt és vissza nem nagyon van rá alkalom. Lehet azzal jönni hogy el kell járni ide-oda. Hát persze azt is lehet, pénz- idő , energia, és valami haver mert egyedül az ember nem szívesen indul neki a zsákbamacskának. Akkor már egyszerübb valóban on-line, és az sem rosszabb semmivel mint a "hagyományos" módszer. Bunkók pedig mindenhol vannak a " való - világban " is összefuthatsz vele a szórakozó helyen vagy bárhol, sőt ott még nehezebb is lerázni. Vagyis egyik módszerrel sincs baj, ha valaki "normálisan" "kultúráltan" csinálja.
2010. okt. 30. 13:40

Először is: ha kapcsolatban élek, és van iwiw-oldalam, akkor miért ne vállalnám fel? Szerintem természetes, hogy valaki kiírja azt is, hogy egyedülálló vagy házas stb. Keresem az okot, hogy miért titkolnám el, de csak egy lehetne: ha nem vagyok boldog abban a kapcsolatban, inkább nem jelenítem meg, hogy kapcsolatban élek, és akkor szabad a pálya.


Másodszor: ha valaki annak ellenére ír nekem olyat, hogy csinosnak tart, és szeretne találkozni, attól én még nyugodtan visszaírhatom, hogy bocs, kapcsolatban élek, ez nem fér bele. Ha ezután is nyomul, akkor jöhet a "nem válaszolok" típus. De nekem alap, hogy ha valaki ír, akkor válaszolok neki.


Harmadszor: ha valaki úgy ír nekem, hogy azt jelenítem meg, hogy egyedülálló vagyok, akkor megint dönthetek: ha szimpatikus, akkor lehet több, ki tudja; ha meg nem szimpatikus, akkor szépen megköszönöm a levelét, de nem találkozom vele, nem építem az új kapcsolatot.


Szerintem az, ha valaki így ismeretlenül ír a másiknak, semmivel sem rosszabb, mint az utcán valakire rámosolyogni és köszönni neki, vagy társkereső hirdetésre válaszolni.

23. rekettyepuszta (válaszként erre: 9. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 13:24
nem mindenki van igy vele!
22. Vikianya (válaszként erre: 21. - NanoMano)
2010. okt. 30. 13:24
ha bármilyen pasi ezzel a szöveggel indítana, tuti elhajtanám. De ha egyedülálló lennék, és kapnék egy kedves üzenetet: pl. nagyon szimpi vagy nekem. lenne kedved beszélgetni? Akkor lehet adnék egy esélyt, ha nekem is tetszene
21. NanoMano (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 13:14

Szia!

Én több,mint 3 éve az iwiw-en ismertem meg a mostani párom.De minket közös érdeklődési körünk hozott össze egy fórumon keresztül.


Én már kaptam egy olyan privát üzenetet nem is olyan régen, "szia jó csaj vagy!Lehet veled randizni?"

A ciki az volt, hogy ezt az üzenetet a párom is látta,mert pont akkor jött oda.

Köpni-nyelni nem tudtam, hogy mi van, egyáltalán ki az, hogy talált rám.

Aztán nem válaszoltam neki.Az adatlapomon rajta van, hogy kapcsolatban és kész.

Az igazság az, hogy szerintem az, hogy valakit teljesen ismeretlenül "leszólítok" egy oldalon...nem épp hízelgő dolog.Engem ez zavar/zavarna.


Szerintem ha olyan fórumban, vagy klubban keresgélsz,ami érdeklődésednek megfelel,ott lehet találni valakit.

20. Kotkoda28 (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 13:14
A hagyományos módszerekkel mi a baj? Egy mosoly, egy össze pillantás, egy szia ez már avítt?
19. kjeno
2010. okt. 30. 13:14

Társkereső semmire sem jó, rengeteg az ál ismerkedö és én meg mondom őszintén soha nem találtam ott egy normális nőt sem aki tényleg komoly is lett volna. Az iwiwen hát én örülnék ha igy valaki rám írna:D

Egyébként a volt barátnőmmel is ott ismerkedtem meg 1 évig együtt is voltunk és ő írt rám:)

18. szaida (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. okt. 30. 13:13
Én csináltam ilyet, anno amikor szingli voltam, azóta is van olyan ismerősöm, akit így ismertem meg. Még egy külföldi (olasz) pilóta is. ;-) Néha talizunk, ha Magyarországon van. Ok, nem lett egyikből sem kapcsolat, de nem is arra mentem. Viszont érdekes embereket ismertem meg.
2010. okt. 30. 13:02
letiltom az ismerkedős üziket az iwiwen, szerintem nincs sok értelme...
16. skygirl (válaszként erre: 11. - 1175d140d7)
2010. okt. 30. 12:52
Gratula! :-)
15. andrea0223 (válaszként erre: 12. - A93705436b)
2010. okt. 30. 12:51

Szerintem egy fórum arra való,hogy ha kérdeznek a saját véleményemet írjam le válszként.

Én csak ezt tettem,de nem akartam ezzel a fórumkiírót.Csak válaszoltam a kérdésére!

2010. okt. 30. 12:50

Én a fb-on ismertem meg a kedvesemet. Nem társkeresés célból kezdtünk el beszélgetni, csak így alakult.

Voltam társkereső oldalon anno, de nem volt pozitív "élményem" egy sem.


De hajrá, manapság ez már nem gáz, de az előttem írok jól mondták, óvatosan.

2010. okt. 30. 12:48
Nem mindenki irja be ,hogy kapcsolatban él.Én nem tudom..de én nem örülnék,ha ilyen levelet kapnék.De végülis Te tudod!Én csak leírtam a véleményemet!
12. a93705436b (válaszként erre: 7. - Andrea0223)
2010. okt. 30. 12:47
Ez igaz, de ha ott nem találja?
2010. okt. 30. 12:47
A jelenlegi párom ott ismertem meg és van egy csodálatos 6 hónapos kislányunk.
2010. okt. 30. 12:47

és nagyon óvakodj attól aki kitér a személyes találkozás lehetősége elől

jobb szembenézni az elején

9. bogonesz (válaszként erre: 7. - Andrea0223)
2010. okt. 30. 12:46
Olyanra soha nem írnék rá, akinél látom, hogy kapcsolatban van. Én is így jöttem össze a volt párommal. Ő írt rám egy frappáns szöveggel. Csak szakított velem nem rég, és most szerintem a kétségbeesés hajt... :(
8. rekettyepuszta (válaszként erre: 7. - Andrea0223)
2010. okt. 30. 12:44

Teljesen eggyet értek,ha valamit(kit) nem ismersz

az nagy bajba sodorhat!

2010. okt. 30. 12:40

Szerintem ha ismerkedni akarsz,azt inkább társkereső oldalon tedd,mert nem hiszem,hogy sokan örülnének annak,ha az iwiw-en ilyen levelet kapnának.Arról nem is beszélve,hogy kelemetlen helyzetbe is kerülhet a kiszemelted,ha mondjuk kapcsolata van!Az iwiw nem erre való.

Aki ismerkedni akar az társkeresőre regiszrtálja magát!

2010. okt. 30. 12:38
Egy ismerősöm így ismerkedetté s 3 évig együtt voltak. Sok sikert!
2010. okt. 30. 12:38
Szerintem nem. Én nem írok senkire, de ha valaki rám ír normálisan, (amikor szingli vagyok) akkor azzal semmi probléma nincs.
2010. okt. 30. 12:38
jómulatást
2010. okt. 30. 12:38
és derítsd ki kicsoda :D
2010. okt. 30. 12:37
fórumozz, majd bekebelez (ha nem te vagy az - ugye)
2010. okt. 30. 12:36
Mármint párkapcsolat céljából... És nem az alkalmazásokon keresztül, hanem ha csak úgy keresgetek és ráírok valakire tök ismeretlenül, hogy esetleg megismerkedhetnénk. Ez nagyon gáz??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook