Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szólnátok hozzá, ha párotok üzenetei között találnátok egy ilyen emailt? fórum

Mit szólnátok hozzá, ha párotok üzenetei között találnátok egy ilyen emailt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. editke1988 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2012. jún. 6. 13:21
hmm....... mi rá nézünk egymás üzeneteire! nem tudom miért ez egy rossz szokás!
2012. jún. 6. 13:20
Bolhából elefánt... ???
2012. jún. 6. 13:20
nem akarom megkérdezni ki akarom várni, hogy a lány mit válaszol, mert ha most beleártom magam akkor soha nem tudom meg pontosan !
2012. jún. 6. 13:19

Ennél rosszabbat ne találj soha... !!!


Szerintem ha csak a levél tartalmát nézem nincs benne semmi kifogásolható.


Nekem is van fiú ismerősöm aki megdícsér, vagy kedves, de nincs mögötte semmi...

2012. jún. 6. 13:19

Minek nézegeted a párod üzeneteit???

Nem vagyok perfekt angol, de nekem olyan érzésem van, hogy a párod egy fotós honlapján talált néhány fotót, ami tetszik neki, és a telefonjára le akarta tölteni, de nem tudta.

A többi meg még udvariasságnak is elmegy...

2012. jún. 6. 13:19
nem párom pesten dolgozik és még nem talált albérletet és ahol lakik , ott ismerkedett meg ezzel a lánnyal !
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Editke1988)
2012. jún. 6. 13:17
Első értelmezésre ez egy dicsérő levél.. stb, stb.. hát nem tudom.. nem valami szex oldalról találta ezt a csajt?
3. Jeanqska (válaszként erre: 1. - Editke1988)
2012. jún. 6. 13:16
:S
2012. jún. 6. 13:16
Pf,ez bármi lehet.Miért nem kérdezel rá tőle?
2012. jún. 6. 13:14

Mit szólnátok hozzá, ha párotok üzenetei között találnátok egy ilyen emailt! Ezt ő küldte! forditsátok le! ????? mit szóljak ?



Hello Letty!


I checked your website!

Your pictures are very impressive. I especially like the "Soul", the "Sky" and the "Pier".

If I look at "Pier", calms me. :) I wanted to spend on my phone, but it was not possible. If you could send me, I would be very grateful.


Do you like Vienna? Feel you good?


I still have not found a renthouse. But if I can find, writing to you immediately! :)


Wishing you the very best!


Bye, Adam


PS. The curly hair is better, than the straight! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook