Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szólnátok ha a párotok magára tetováltatná a neveteket? fórum

Mit szólnátok ha a párotok magára tetováltatná a neveteket? (tudásbázis kérdés)

1 2
9. sanyinak (válaszként erre: 6. - 38289cdce0)
2015. jún. 13. 21:56
ÉS honnan lehet tudni, hogy az a lakat ahhoz a kulcshoz való?! Javasolnám a számzáras lakatot - neked egy lakat, a férjednek meg egy PIN kód...
2015. jún. 13. 21:55

Borogass anyám!

Elmúlik!

7. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. jún. 13. 21:54

Felsőtagozatban egy fiú a karjára továltatta a nevemet, én nagyon örültem és persze nagyon büszke voltam, de nem mentem hozzá feleségül, mert elköltöztek 3-ik gimiben.

Nem tudom, hogy okozott-e neki problémát a " L...i" felirat, ugy tudom, hogy nem nősült meg, tudós lett ( ha vki eáismeri, ne buktassa le .... )

2015. jún. 13. 21:49

Édesapám karján is van egy Erzsi felirat, mégis Ilona lett az édesanyám :D

Mi is nagyon-nagyon szeretjük egymást a férjemmel, de nem tetováltatnánk egymás nevét magunkra.

Egyébként a tetoválóm is mondta, hogy rossz ómen, inkább lebeszéli róla az embereket.

Mi egyszer szerettünk volna hasonlót, nekem egy kis lakat, a férjemnek egy kulcs :)

2015. jún. 13. 21:49
nem lenne ekkora hülye :D
2015. jún. 13. 21:47
De gagyi :D
2015. jún. 13. 21:44
Én nem tudom, mert én nem szeretem a "birtokló" szerelmet, szóval nem igazán örülnék neki. :))))
2015. jún. 13. 21:41
Én örülnék :-)
2015. jún. 13. 21:39

2 tetoválást is csináltatott a párom, az egyik a nevem kezdőbetűje, a másik pedig a teljes nevem.( mondjuk ez egy nem feltűnő helyen van)

Nem akarta elmondani de még aznap észre vettem (mondjuk lehetetlen lett, volna eltitkolnia...)

Igazából nem tudtam mit mondani erre, nagyon jól esik, hogy ennyire szeret...

Én is mindennél jobban szeretem.

Ti mit szólnátok ha a párotok magára tetováltatná a neveteket?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook