Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szólnátok, ha a férjetek ott alvós-beszélgetős estére menne a barátjához? fórum

Mit szólnátok, ha a férjetek ott alvós-beszélgetős estére menne a barátjához? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jan. 13. 08:50
Egyet értek azzal aki azt írta, hogy hívja el ő a barátját és aludjon az nálatok.A másik lehetőség...megoldanám, és elmennék vele.Túl sok pofont adott már az élet ahhoz, hogy a hirtelen változás ne tűnjön fel.Gondoljon mindenki amit akar...A páromban bízom de minden pasit el lehet csábítani...a nőkben bízom a legkevésbé.Tudom mire képesek.A pasik meg....hát.....olyanok amilyenek.A nők alattomosak...igaz most magam ellen beszélek.Szóval én mennék vele.Az a biztos.
125. Pancsika37 (válaszként erre: 106. - Hanna1001)
2011. jan. 10. 12:51
Szia Hanna! Ha így áll a helyzet a párod és a csaj között, ahogy írtad akkor nyugodj meg. Szerintem nincs félnivalód ezek után. Légy erős és bízz meg benne! Persze hogy zavar engem is zavarna egy ilyen tapadós csaj. De majd idővel leszáll a párodról. Mikor leesik neki, hiába küzd. Tapasztalatból beszélek. Azért légy résen és keresd az alkalmat amikor keményen beszólhatsz a libának és elküldheted jó messzire!!! :))))
2011. jan. 8. 14:44
javítok, mert elírtam , és nem érthető.:) Szóval : "én sem a családdal töltöm az időt"
2011. jan. 8. 14:42
Semmit, ha nem különneműek. Az én férjem néha elmegy egy-egy barátjához nyáron. Sokkal jobban örülök, mintha csütörtökönként sörözni járna a haverokkal. A család az család, ha ki akarok szabadulni a hátköznapok kötelékéből, s sem a családdal töltöm az időt, pedig nagyon szeretem őket.
122. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 22:08
Elég furcsa, ott alvós buli amikor családos az is!
121. spinneli (válaszként erre: 106. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 18:28
akkor nincs félnivalód, nem?
120. viliflora (válaszként erre: 1. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 18:26

Semmi kivetnivalót nem látok ebben. Kell mindenkinek a szabadság.

Ha ennyire zavar kérd meg jöjjön haza taxival:-)

119. Pen80 (válaszként erre: 118. - Trixxxi0918)
2011. jan. 7. 15:18
Egyetértek. Csak normál keretek között, ahogy az előbb írtad is.
2011. jan. 7. 14:58
Ha túl lazán veszed a kapcsolatot, vagy megcsalnak, mert elhanyagolod őket és azt érzik nem szereted őket vagy pedig elhagynak ugyanezért...legalábbis eddigi tapasztalataim ezt mutatják...igenis féltsd amié "a tiéd", ami úgy érzed, hozzád tartozik...
117. Pen80 (válaszként erre: 106. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:58

Akkor viszont tuti az lesz, amit először írtam. Én is jobban szeretek úgy iszogatni, ha a lányom a maminál van és nem ugyanott alszunk. Nem nyomja akkora felelősség a vállamat és jobban kipihenem magam.

Én most is azt mondom, hogyha zavar az ott alvás, beszélj vele róla. Muszáj kommunikálni, mert ez lehet, hogy most apróságnak tűnik, de sok apróság meg már sok lesz. Megbeszélitek, megnyugszol, kész. :)

116. Pen80 (válaszként erre: 115. - Trixxxi0918)
2011. jan. 7. 14:53
Én is ezt gondolom, de néhány hozzászólót itt nem a segítő szándék vagy segítő kritika vezérel, hanem kicsit úgy érzem, ennek akarják beállítani a fórumindítót. És ezt nem tartom fairnek.
2011. jan. 7. 14:51
Szerintem nem házisárkány az, aki védi és félti azt akit szeret..csak nem kell túlzásokba esni.
114. Pen80 (válaszként erre: 65. - 04e95f637a)
2011. jan. 7. 14:47
:DDD
113. Pen80 (válaszként erre: 64. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 7. 14:47
Nem nagyon akarod érteni, úgy látom. Nem feltevésekről beszélünk, hanem létező helyzetről. Ne csinálj már belőle házisárkányt, azért, mert nem úgy érez, mint te.
2011. jan. 7. 14:37

Semmit! Egészségére..

Én is mennék..,, mondjuk köv. héten a barinőmhöz:D

2011. jan. 7. 14:36
Mindenkinek mindent nagyon-nagyon köszönök. Sokat segítettetek. Most már kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egy annyira reménytelen eset. Köszönöm!
110. Etke75 (válaszként erre: 109. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:25
Ne azzal foglalkozz, hogy meg fog-e csalni, vagy nem. Inkább legyél mindig kívánatos feleség, hogy ilyen eszébe se jussom. Tudom, nehéz dolog, főleg 2 gyerkőc mellett (nekem 3 van).
109. Hanna1001 (válaszként erre: 104. - Etke75)
2011. jan. 7. 14:19
Igazad van. Így gondolom én is. Csak, tudod voltak már rossz tapasztalataim. A férjem előtt egy állattal jártam. Bíztam benne ezer százalékig. Aztán egy szép napon megcsalt,majd újra és újra. Amikor kidobtam visszasírta magát. Szóval így ment ez sok éven át. Tudom az én hibám, hogy hagytam. Tudom. De a végén már az összes bizalmam és önbizalmam elment Mekkába. Nagyon nehéz egy ilyen " rossz beidegződés" után újra bízni. Pedig hidd el próbálom nagyon nagyon próbálom. A családom a mindenem. A férjem és a két csodás kis lányom.
108. Etke75 (válaszként erre: 106. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:19
Lehet, hogy a párodnak egy ilyen nőcske nem is kellene. Már ha meg akarna csalni. Az ilyen könnyű nökben nincs semilyen kihívás a számukra.
107. MissHeart (válaszként erre: 106. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:19
Ha leépítette, akkor jó. Nyugodj meg egy kicsit. De azért légy résen. Már ami a csajt illeti. A férjedben meg muszáj megbízni. Mert ha nem bíztok egymásban, megette a fene.
2011. jan. 7. 14:13

A helyzet az, hogy én is voltam 20 éves. És igen voltak meredek dolgaim. Tudom a másik felet is. Őt nem érdekli családos vagy sem. Kell neki meg akarja hódítani és ennyi.

Egyébként a férjem leépíti, hallottam, amint telefonon elküldte szépen, ízlésesen a fenébe, hogy ne zargassa már mindenféle baromsággal. Azóta nem is hív. Személyesen még szülés előtt taliztam a csajjal. Az is nagyon meglepő volt. A férjem bevitt egy irodai széket, mert a benti tönkre ment. Hívta az egyik kollégáját, hogy segítsen neki bevinni. És mit ad Isten. A kollégával kis barátnőm is megjelent. Láttátok volna milyen fejet vágott, mikor én is kiszálltam az autóból. Rá volt írva minden. Tiszta zavarban volt.....

105. Pancsika37 (válaszként erre: 101. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:11
Beszélj a pároddal a csajról!!!
104. Etke75 (válaszként erre: 101. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:10
Szerintem a szülés mega babázás kicsit rontott az önbizalmadon. Kicsit szabadulni akar, ne csodálkozz. Ki akarja beszélni egy barátjával a problémáit, nincs ebben semmi furcsa. Hülye tyúkok meg mindig is voltak és még lesznek is. Ne foglalkozz vele, mert ebbe előbb utóbb bele fogsz csavarodni.
103. trixxxi0918 (válaszként erre: 101. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:07

Szerintem szólj a férjednek,hogy zavar..Ennek két kimenetele lehet.

1. leépíti a csajt,

2. még mindig érzi,hogy fontos neked.

De semmiképp nem szabad szerintem hisztit csapni. Természetes szerintem,hogy érzékeny vagy a szülés után..

102. MissHeart (válaszként erre: 101. - Hanna1001)
2011. jan. 7. 14:07

A férjed hogyan viszonyul a csajhoz? Amikor beszél vele, telefonon, vagy személyesen? Valami testbeszédféléből nem tudod leszűrni van -e félni valód?


Egyébként értem mit érzel. Nem is annyira a férjedben nem bízol, hanem tudod, hogy a csaj mindenre képes. És tehetetlennek érzed magad. Jól gondolom?

2011. jan. 7. 14:02

Szóval, nem kell engedélyt kérnie a páromnak ha menni akar, nem erről van szó. Eddig sem volt semmi olyan, ami miatt nem engedtem volna el bárhova is, és ezek után sem lesz. Lehet, hogy most én vagyok kicsit érzékenyebb, így szülés után. Ismerem a barátait és nagyon rendes emberek, nem is tőlük féltem. Sajnos volt már tapasztalatom, hogy elég egy rámenős csaj és a pasi előbb-utóbb beadja a derekát. Mint mondtam a férjem egy nagyon rendes ember, ha meg akart volna csalni már rég megtehette volna,hiszen nagyon sok szép lánnyal dolgozik együtt. Ami furcsa, hogy erre még nem volt példa, hogy azt mondja nem alszom otthon. Nem jutna eszembe kalitkába zárni őt, hiszen nagyon szeretem.

Bizalom??? Soha még nem játszotta el, soha, de amióta ez a kiscsajszi itt kever, azóta nem érzem magam biztonságban. Ismerem a libát, hiszen szegről-végről kollégák vagyunk. MInden egyes alakalommal, mikor ő van szolgálatban felhívja a férjem iszonyú badarságokkal. Olyan dolgokkal amik nem is olyan fontosak. De hívja minden alkalmat megragadva. Zavar nem is kicsit.

100. Pancsika37 (válaszként erre: 99. - Etke75)
2011. jan. 7. 13:43
Ebben igazad van.
99. Etke75 (válaszként erre: 98. - Pancsika37)
2011. jan. 7. 13:41
Egy párkapcsolat alapjaiban ott változik meg mikor jön a baba. A férfiak nagyon tudnak örülni nekik, és persze rettentő büszkék a babára és főleg magukra, de nem bírják elviselni, hogy innentől kezdve hátrébb csúsztak a ranglétrán. Lehet, hogy ezeket a problémáikat, nem fogják feleségnek elmondani. Sokkal könnyebb ezt egy baráttal kibeszélni.
98. Pancsika37 (válaszként erre: 97. - Etke75)
2011. jan. 7. 13:36
Pontosan. Nem érzelmi lények mint mi nők, éppen ezért könnyebben félrelépnek. Mert bennük van a vadászösztön, amit sokan elfelejtenek. Hány olyan kapcsolatról hallani ahol minden szép és jó volt, a férfi mégis félrelépett, ha akadt egy rámenős nőci. És olyankor azzal jönnek, hogy nekik nem jelentett semmit csak szexről szólt. Ami lehet hogy is van, de mi egyből azon gondolkozunk mit tudott az a nő amit mi nem. Szerintem nem árt mindig résen lenni, figyelni a párunkat, észrevenni ha kicsit más, mert lehet hogy pár hónap múlva már késő.
97. Etke75 (válaszként erre: 94. - 2cb29de033)
2011. jan. 7. 13:24
Sajnos a pasik nem a fejükkel gondolkodnak.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook