Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szeretnél Karácsonyra? fórum

Mit szeretnél Karácsonyra? (beszélgetős fórum)


2006. dec. 8. 09:27
hogy egy dalból idézzek: "...all I want for Christmas is you..":))))
2006. dec. 8. 08:45
egy kis havat, sok-sok boldogságot, ölelést, szeretetet, nyugalmat, törődést... ekkor lennék boldog igazán :)
2006. dec. 8. 08:36
Egy kis boldogságot!
2006. dec. 8. 08:35
A gyerekeim havat szeretnének, de nagyon.
2006. dec. 8. 08:28

Na igen, a sikeres vizsgák nekem is a listán vannak.

De én azért egy anyagias dolgot is beválogattam, egy mamusz, valami csuki állatosat. Olyan jó lenne ha a lábam sosem fázna, meg nekem még sosem volt, ez kimaradt a gyermek koromból.:/

2006. dec. 8. 08:09
Karácsonyra egy nagyon sikeres vizsgaidőszakot szeretnék, és hogy jövőre minden sikerüljön. mert ez annaka feltételel, hogya többieknek szeretben teljen az ünnep, és a következő év...mert ugye, ha gáz van, akkor előbújika sárkány, és a meglévő 7 mellé még legalább uyganennyi fejet növeszt. :DDDDD
2006. dec. 8. 07:59
Lehet, hogy közhelyes, de az a legfontosabb, hogy szeretetben teljenek az ünnepek, sok időt tölthessek a családommal és kicsit pihenni is tudjak. Nagyjából ennyi. Ja és persze rengeteg ajándék!!! :) (ez utóbbi természetesen nem komoly, valahogy az ajándékok nem mozgatnak meg különösebben)
2006. dec. 8. 07:42

A kérdés adott, de a válasz nem olyan egyszerű.

Nem feltétlen csak kézzel fogható dolgokra gondoltam. Szóval milyen kívánságod/kérésed/igényed van Karácsonyra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook