Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit rontok el? Miért vagyok kevés? fórum

Mit rontok el? Miért vagyok kevés? (beszélgetős fórum)


22. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 19:12

Ezt még olvasni is szörnyű. Nem tartod megad tiszteletben, és csodálkozol, hogy más sem tart tiszteletben. Lábtörlőt csinálsz magadból és csodálkozol, ha beléd törli a sáros lábát.


Mi az ördög közöd van egy olyan emberhez, aki így bánik veled?

21. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 12:22
Mástól nem kapsz? Nincsenek barátaid? Szuleiddel milyen a kapcsolatod? Sajnos legtöbbször azok pazarolják ilyen semmirekellő emberekre az idejüket, azért hagyják hogy így bánjanak velük, mert önbizalmuk, önértékelésük0 és senkitől nem kapnak szeretet, törődést.
20. 5236d12e25 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 10:28

Itt a legnagyobb kérdés nem az miért játszik veled, és te minek loholsz még mindig tök feleslegese, sokkal inkább az, hogy miért nem mész már el pszichológushoz?

Szerintem nagyon nagyon beteges ahogyan ezen lovagolsz már isten tudja mióta 🙄 és üldözöl valakit, aki láthatóan nem akar semmit tőled?! Maximum jót nevet rajtad.

19. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 10:11
Miért koldulod a szeretetet? Az ilyentől menekülnek.
18. Lary95 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 09:46
Küld el. Kibírod! Majd jön olyan, aki megbecsül, akivel boldog lehetsz! Azért csinálja veled, mert látja, hogy te ezt megengeded, mindegy meddig megy el.
2022. márc. 1. 09:28
Mert ez nem kapcsot köztetek, hanem játszma. Hiba van a kötődési mintáitokban, ezért a valódi szeretetet összekeveritek az alá-fölérendelt bántalmazó viszonnyal.
16. Cicamica3 (válaszként erre: 15. - Cicamica3)
2022. márc. 1. 09:12
jav.megaláz
2022. márc. 1. 09:03
Ez nem kapcsolat .Ő kihasznál csak,nincs érzelmi kötődése.Sorozatosan megalázz. Jó ez neked?Keress olyat aki szeret és megbecsül,mint nőt és mint embert!
2022. márc. 1. 08:42
Ennél egy kicsit több önértékelés, öntudat jól jönne. Nem hisztizünk és nem kiabálunk. Csak elmondjuk, hogy mi van és lehet választani. Ha nem megy neki, lehet helyette választani és ahhoz tartani magadat. Csak olyan kapcsolatot tarts fönn, ami szerelem, kölcsönös és mindekttőtöknek kielégítő. A többi felesleges időrablás.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 08:42
Te miért foglalkozol vele. Én ezt nem értem.
2022. márc. 1. 08:39
Egósimogatásra használ téged. Minek olyan vki után futni, aki után kepeszteni kell. Ha vki csak feltételekkel szeret, csak akkor, ha ezt meg ezt csinálod, akkor az nem szeret és nem is fog.
2022. márc. 1. 08:29
Aha, az zavar, hogy mással szexelt, de veled nem?
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 08:19

Akkor annyit kell mondani, hogy légy boldog, és lelépni.

Sírd ki magad, és kész.

Legközelebb pedig akinek nem kellesz, ne hisztizz, ne mássz rá hanem hagyd.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2022. márc. 1. 08:12
Megmondtam neki. Megmondtam neki, hogy soha nem kellettem neki, mindegy volt neki, hogy kicsoda, minden utolsó macával kikezdett, engem még akár egy sétára se hívott el. Neten irogatott, de soha nem kérdezte meg, hogy nem-e szeretnék vele lenni, csak hozzávágta a fejemhez, hogy ő már megint más nővel lesz este.
8. simple (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. márc. 1. 08:00
Szerintem is.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 08:00

"Ha beszélni akartam vele, kiakadt, ha levegőnek néztem kiakadt, ha hisztiztem, kiakadt… "


Játszol, ahelyett, hogy megmondanád neki hogy mit vársz el, vagy ha mindez nem megy akkor takarodó.

Az élet valóban nem óvoda.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 07:53

Túlságosan nyeregben érzi magát. Megteheti, hogy így viselkedjen veled szemben, mert engeded. Arra a viselkedésre szoktam én mondani, amit te leírtál, hogy szinte ragadsz rá.


Hagyd a fenébe, sohasem fog becsülni, sohasem fogsz neki igazán kelleni, semmi komolyat nem érez irántad, csak éppen kéznél vagy, amikor "ráér"!!!!

Keress mást, és akkor se dőlj be neki, ha azt veszed észre, hogy ő fut teutánad.

2022. márc. 1. 07:51
Az őrültetktől én is félek.. 😳
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. márc. 1. 07:46
Nem tudom. Talán azért, mert néha kapok tőle olyan visszajelzést, hogy csak fontos vagyok. De ez nem tart pár nap, hétnél tovább… ha megkérdezem, hogy miért játszadozik velem, hisztizik, üvölt, hogy neki nincs játszadozásra ideje, nem az óvodában vagyunk.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 07:45
Szerintem nem kevés vagy,,hanem sok.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 07:43
Miért futsz olyan szekér után ami nem vesz fel?
2022. márc. 1. 07:37
Úgy érzem bármit tettem, irritáltam, idegesítettem őt. Csak annyit szerettem volna, hogy kedveljen, szeressen, de bárhogy közeledtem nem volt jó. Ha beszélni akartam vele, kiakadt, ha levegőnek néztem kiakadt, ha hisztiztem, kiakadt… nem is értem, miért foglalkozott mégis velem, ha ki nem állhatott, ha nem érzett semmit? Tőle nem tudom megkérdezni, mert akkor is vitázik, meg üvöltözik velem. Valakinek van ilyen téren tapasztalata? Miért vagyok kevés neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook