Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit rontok el, hogy velem így viselkedik? fórum

Mit rontok el, hogy velem így viselkedik? (beszélgetős fórum)

2021. ápr. 7. 07:58
Én kicsit sajnálom a FI-t.
9. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 01:37
Azért, mert piros lámpát adtál neki és idővel túl fog lépni rajtad, mert még te sem tudod hogy mit akarsz! Folyamatosan akadályba ütközik általad és egyik férfi sem akar átélni ekkora személyi sérülést!
8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 00:22

mi a fenének beszélsz be magadnak olyat,ami nincs? mert igen,bebeszéled magadnak csak,h ennek a pasinak te több vagy ,mint más.Nem vagy.

kitörölt az ismerősei közül,magyarán nem is kiváncsi rád,az hogy rádnéz,nem jelenti ennek az ellenkezőjét,néz,mert van szeme.

ha felköszönt,azt se kell túlreagálni,felköszöntött és enyi.Nem lenne férfi a világon,akiért én így tudnék epedni :/

2021. ápr. 6. 22:20
Nem veszed észre ,hogy kapaszkodsz valamibe ami "nincs" is?
6. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 22:19

MERT NEM AKAR TŐLED SEMMIT!


Ne haragudj, de hányan írjuk még le neked szépen/csúnyán?

Ha ennyire nem megy az elengedés, keress egy szakembert, hidd el, nem szégyen és rengeteget tud segíteni (persze csak ha Te is akarod, és nem ezen lamentálsz hónapokon keresztül).

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 22:03
Azt javasolnám, hogy keress fel egy memória szakambulanciát, ha levonul a covid. Nem tudom hány éves vagy, lehet idősebb, hogy a rövidtávú memóriád, ennyire leamortizálódott. Valami gond van a fejeddel, mert elfelejted, hogy ez a 15-ik, vagy többedik fórumod, ebben a témában.
2021. ápr. 6. 21:30
Keress valakit, aki segít kikecmeregni ebből a helyzetből. Hónapok óta egy ki sem alakult kapcsolaton pörögsz... Nagyon egészségtelen.
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 21:27

"Mit rontok el, hogy velem így viselkedik?"

MINDENT!!!!!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 21:17

Most tényleg leírod ezt hatszáznegyventetedszer?

Nem fogunk tudni újat mondani.


Lépj már túl ezen.

2021. ápr. 6. 21:10

Egyszerűen nem értem a férfi viselkedését; anno akart tőlem valamit, állítása szerint többet akart tőlem 1-2 kalandnál, viszont a viselkedése nem erre utal. Egy szituációban nem tetszett neki, ahogy reagáltam, majd kitörölt az ismerősei közül mondván, hogy nem kellek az életébe, nincs szüksége rám. Megértettem, mondtam, ok, akkor ez van. Azóta ha összefutunk személyesen csak néz, ha köszön is, csak az orra alatt mormol valamit, viszont interneten felköszönt születésnapomra, húsvétkor, nőnapkor... elmeséltem egy közös ismerősnek, ő azt mondja, hogy őt nem törölte ki, neki mindig köszön, de őt soha nem köszönti nőnapra vagy ilyesmi, de volt rá példa, hogy szóba kerültem és kérdezte tőle, hogy hogy dolgozok, kicsit féltékeny volt, amikor írogattunk az egyik férfi ismerősünk online közvetítéséhez...

Velem miért nem tud ilyen közvetlen, nyitott lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook