Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit nézzek meg színházban? fórum

Mit nézzek meg színházban? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 6. 14:48

Végre Magyarországon is látható lesz Bill Manhoff Broadway darabja. A darabból Barbra Streisand főszereplésével The Owl and the Pussycat (A Bagoly és a Cicuska) címmel film is készült. Nekem nagyon-nagyon tetszett, így megörültem, amikor a Thália Színház februári műsorában felfedeztem. A színházi ismertető szerint Marjai Virág és Ozsgyáni Mihály szereplésével kerül bemutatásra Boldog voltál, kukkoló címmel.


Mindenképpen megnézem. Aki tud valamit a darabról, vagy arról, hogy a főszereplőket miben és hol láthatom még, kérem írjon.

2009. nov. 25. 13:11

Bocsi, pesti vagyok!

Köszi mindenkinek!

2009. nov. 24. 11:54
Centrál: Vízkereszt, Fekete Péter. Mindkettőt végigröhögtük! :-)
2009. nov. 24. 11:48

Madách Színház: Édeskettes hármasban

Bár mostmár csak rendezvényszervezőtől tudsz venni, 2 hete már nem lehetett rá jegyet kapni.

2009. nov. 24. 11:36
Szia! Ha nagyon jól akartok szórakozni, nézzétek meg a József Attila színházban a Made in Hungária c. darabot! Rengeteg humor, jó zene... Szerintem kihagyhatatlan!
2009. nov. 24. 11:22
Romeo es Julia
2009. nov. 24. 11:06

-Figaro házassága, avagy bolond 1 őrült nap.. :)

-Balfácánt vacsorára


(Nem tudom, h ezeket játszák-e ott, de ezeket érdemes megnézni :) )

2009. nov. 24. 10:56
A muzsika hangja,Anconai szerelmesek,de attól függ,hogy hol laksz.
2009. nov. 24. 10:54
Én nem vagyok pesti, vidék meg gondolom nem érdekes. (bár te sem írod az adatlapodon, hová valósi vagy)
2009. nov. 24. 10:43

Sziasztok!

Anyukámat szeretném Karácsonyra meglepni két színházjeggyel. Tudna valaki valami jó darabot ajánlani? Elsősorban musical ill. vígjáték érdekelne.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook