Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit mutatnál meg egy külföldinek Magyarországon? fórum

Mit mutatnál meg egy külföldinek Magyarországon? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 3. 10:02
Köszönöm a tippeket!Sok jó ötletet kaptam!
2010. jan. 28. 12:05

A 9 lyuku hidat

Parlament Vár mátyás templomot /Budapest/

És a nagyobb városokat

Debrecen

Szeged

Eger

Mátra

Első Bp lenne mindenképp!

2010. jan. 27. 21:05

BUDÁT is PESTET nagyon szeretik!

Margit-sziget,Citadella,Szentendre,Tihany ilyenkor nagyon gyönyörű a balaton.

Gellért-fürdő vagy a Széchényi-fürdő lazulásnak!

A Kínai piac semm maradhat ki vagy hétvégére Petőfi csarnok zsibvásár..

Reneszánsz kiállítást feltétlen!

Országház !! Az én barátnőm örült egy fogorvosnak is.Az időjárás miatt szabadtérit nem nagyon tudsz tervezni,hívd meg megegyszer.Mesélj sokat neki hazánkról.Farsangolni is viheted,Busózni/tél búcsúztatóra/stb Jó kikapcsolódást kívánok!

2010. jan. 27. 17:05
először a szülővárosomat, valószínűleg.
2010. jan. 27. 17:03
Országházat, "itt überkednek a nagy ungarische betyárok"
2010. jan. 27. 14:47
Megmutatnán neki ,hogy ez az a az ország ahol gürizhetsz,sok adót fizetsz,és nem mész semmire!!És sok a bárlistás és megmutatnám neki a BKVT IS!!
2010. jan. 27. 12:21
Én jó magyar hazafiként a kedvesemet először a Westendbe kalauzoltam...^^" De nagyon jó napunk volt: Állatkert->Városliget (Vajdahunyad vára)->Szabadság tér->Parlament->Duna part->Lánchíd->Budai vár(este csodaszép a kilátás)->Citadella->Margit híd->Nyugati :D Mindezt gyalog:DD
5. fildus (válaszként erre: 4. - Fildus)
2010. jan. 27. 11:40
Vidéken az egri várat és bazilikát mutatnám meg a Dobó térrel egyetemben, egy hatalmas sétával egybe rakva :-)
4. fildus (válaszként erre: 1. - F328fc8f69)
2010. jan. 27. 11:34
A Budai várnegyedet és a Mátyás templomot a Halászbástyával mindenképp. De elvinném a Margitszigetre is sétálni egy nagyot.
2010. jan. 27. 11:29

Egy cseppkőbarlangot én is mutatnék, meg Tihanyt.

Ezenkívül pár múzeumot, és pár vidéki várost. :)

2010. jan. 27. 11:26

Balatoni borvidék, északnyugati rész (Szigliget, Badacsony),

Dunakanyar,

Budapest,

Aggteleki cseppkőbarlang,

2010. jan. 27. 11:21

Sziasztok!

A Barátnőm egy hétre hazánkba érkezik!Soha nem járt még Magyarországon!Hová vinnétek el,milyen programokat szerveznétek Neki hogy kicsit megismerje hazánkat!Mi az amit feltétlenül látnia kéne!Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook