Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit mondjak a barátnőmnek, hogyan segíthetnék? fórum

Mit mondjak a barátnőmnek, hogyan segíthetnék? (beszélgetős fórum)


13. Tarajos Sül (válaszként erre: 12. - Noarashi)
2011. máj. 23. 15:00

Én is százszor megköszönöm a barátnőmnek hogy elmondta a véleményét mert úgy tudtam változtatni a dolgokon és a hozzáállássomon.

Kívülállóként jobban látta a dolgaimat és fájt amiket mondott de igaza volt.

12. Noarashi (válaszként erre: 11. - 40163fd81d)
2011. máj. 23. 13:41

Ez azért necces, mert most pl a barátnője lehet minden rossznak elmondja a párját, a fórumindító meg egyetért. Majd ahogy a nőkkel lenni szokott, megbocsát a csalfa pasinak, mégha lelkileg a sárba döngöli is, és utána meg szégyell a barátnője szeme elé kerülni.

Őszintének lenni nem mindig kifizetődő.

Bár amúgy visszagondolva az én eddigi "pályafutásomra" utólag hálás tudtam lenni, mikor barátaim helyre tettek. És bizony az őszinteség néha fáj!

11. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - Aranyos10)
2011. máj. 23. 13:38

Szerintem nyugodtan mondd meg neki amit gondolsz,végül is barátnők vagytok vagy mi fene?:))

Őszintének lenni,vagy megmondani mit tegyen,az két külön fogalom.

2011. máj. 23. 13:33
Igen, valoszinuleg az lesz a legjobb, ha csak mellette leszek. Csak olyan esdekloen nezett ram, hogy mit tegyen, nehez ilyenkor magara hagyni a dontessel. Nem maradtunk semmiben, ma fogunk talalkozni, addig o is gondolkodik majd. Remelem minden rendbe jon.
2011. máj. 23. 12:51
Szerintem se avatkozz bele. Annyit tudsz csak tenni, hogy meghallgatod, esetleg tanácsot adhatsz neki, de azt is csak óvatosan. Nekem egy barátságom azért szakadt meg, mert túlságosan jót akartam a barátnőmnek, és próbáltam segíteni, de ő nem vette ezt túl jól, azóta nem beszélünk. Amennyire csak lehet, maradj ki. Légy inkább csak támasz!
2011. máj. 23. 12:50

Semmiképp ne adj neki tanácsot, legfeljebb, ha megkérdi a véleményed, elmondhatod. De csak akkor. A beszélgetéseitek során próbáld úgy terelni a szót, hogy ő maga mondja ki, mit szeretne. De ezt se minősítsd! Csak hallgasd meg!

Próbáld meg kimozdítani a jelenlegi helyzetéből, szervezz közös programokat, menjetek moziba, színházba, strandra, üljetek be valahova egy sütire, hadd lássa újra, hogy szép az élet! :)És még az is megeshet, hogy mindeközben talál rá az igazira. :)

7. 40163fd81d (válaszként erre: 5. - Aranyos10)
2011. máj. 23. 12:50

Mondd el mit gondolsz,hogy látod,ennyi:)

No és légy mellette,mit egy jó barátnő,bárhogy is dönt.

2011. máj. 23. 12:49

Szerintem is maradj ki!

Ez a kapcsolat úgy szar ahogy vagy! A pasi nem bírja megerőszakolni a természetét. A lánynak meg nem megy az hogy elnézze ezeket a dolgokat, így jobb ha külön folytatják. Sajnos nem egyedi példa.

2011. máj. 23. 12:47
koszi, hogy elolvastatok, es a velemenyeket is!
2011. máj. 23. 12:44
Egyetértek Bethsabéval. Akármilyen jó barátnők vagytok ebbe ne szólj bele.
2011. máj. 23. 12:41
Bizony jól látod ez a dolog felejtős sajnos.
2. cef15f164f (válaszként erre: 1. - Aranyos10)
2011. máj. 23. 12:39
Maradj ki!
2011. máj. 23. 12:31

Sziasztok, nem birom nezni a baratnom vivodasat, segiteni szeretnek neki, de nem tudom, mi lenne a leghelyesebb - figyelembe a szemelyiseget is.

Ti mit gondoltok?

O egy nagyon eletvidam, szep, lehengerlo csajszi volt. Mindeni szerette, sok ffi volt oda erte.

De valahogy nem talalta meg az igazit, mert a mindennapokon tul nagyon mely erzesu, almodozo no. Probalkozott, de vegul szakitas lett a vege, ugy erezte, senki nem szereti igazan. Ugy, amirol o almodott.

Aztan megorultem, mert talalkozott valakivel, es ugy tunt, hogy minden rendben koztuk. Ket eve tart, csak jokat meselt eddig.

A minap aztan kitort belole a siras, es ketsegbeesetten nezegette a jeggyurujet, amit nemreg kapott.

Es elmondta, hogy mennyire fel. Mert ez a ferfi, akit megismert, a kapcsolatuk elott nemsokkal eleg nagy nocsabasz volt. Udvarolt funek-fanak, furdott az elismeresben. Aztan megismerte Katat, es ugy tunt, hogy megvaltozott. Szerelmes lovagkent viselkedett. Par honappal kesobb Kata leult a gephez, es keresett vmit, amikor az elozmenyekben meglatta, hogy valaki fiatal lanyismerosok utan kutatott. Ettol meg allitolag nem borult volna ki, bar nagyot csalodott. Leultek beszelgetni, es a ferfi elmondta hogy ezek jelentektelen dolgok voltak, vki irt a profiljara, es szte nem volt valos a kep, azt akarta megnezni.

A kovetkezo tores par honappal kesobb jott, amikor a ffi megnyitva hagyta az email fiokjat es az elso oldalon viritott egy sor, amit annak a lanynak irt, akibe nagyon szerelmes volt meg joval Kata elott. (az a szerelem platoi volt, a lany nem viszonozta, de a ffi teljesen belebolondult). Mindegy, azt irta a lanynak, hogy meg mindig mennyit gondol ra. Kata ekkor fel is hivott, emlekszem, sirva, de vegul nem mondta el mi tortent. Ujev napjan volt, elotte egyutt eltek at egy erzelemes, meghitt Karacsonyt, majd almodozva neztek egymast a pezsgos pohar folott szilveszterkor. Es masnap elkuldott egy ilyen levelet... Kesobb a baratosnom nem tudta magaban tartani, es szep nyugodt hangon feladta, mondta, hogy elengedi a ffit, mert ugy erzi, nem ot szereti. Akkor a parja nagyon megijedt, es bizonygatta, hogy ez semmit nem jelentett, kerte, hogy ne hagyjak abba, mert nagyon szereti.

Azota teltek a honapok, de Kata elmondasa szerint alig erezte ugy, hogy a ffi szerelmes lenne bele.

Szeretni nagyon szereti, odafigyel ra, torodik vele, nagyon jo nekik egyutt.

De valami megsem mukodik.

Egyaltalan nincs onbizalma, az en Katamnak, aki ezelott egy csodano volt. Ossze van torve, es remego kezzel mutogatja a gyurut. Kozben meg boldogtalan, mert a ffi - szerinte - nem veszi igazan komolyan.

Szomoru vagyok, mert az en eros Katam sirva kerdezett, hogy mit tegyen. Hagyja e ott - pedig nagyon szereti, de sehogy nem tud megbizni benne.

Pedig a ffi azota szinte sohasem netezik, ha igen, akkor is egymas mellett ulnek. Mindig egyutt vannak, egyutt is dolgoznak.

De az utobbi idoben mar ellaposodott a dolog, a szexszel is gondok vannak, a ffi is megvaltozott.

Nehez megerteni, nekem is csak 2 ora utan sikerult, mert a ffi bizonygatja, hogy szereti, de Kata nem erzi igazan. (nem kerdezett ra, csak nekem mondta).

Ugy erzi, hogy a ffi nem rola almodik, es nem erti, hogy akkor miert jegyezte el. (bar azota sem tervezgettek semmit az eskuvorol, csak egy hirtelen gyuruvasarlas volt).

Na mindegy, rengeteget irtam. Eloszor cikket akartam, de az sok ido, en pedig annyira szeretnem felrazni a baratnomet.

Megszakad a szivem hogy igy latom.

Es vajon beleszolhatok-e en egy ilyen dontesbe...

En valoszinuleg hagynam ezt a kapcsolatot, nem eroltetnem, de en felelotlenebb vagyok nala.

Mert valahol minden kapcsolatnak ez az utja, kerdes, hogy ki meddig tud vagy akar harcolni erte.

Ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook